Haşere İlaçlama

Bize Ulaşın

0216 706 10 66

Alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz haşere ilaçlama hizmetleri ile tanınan bir firmayız. Yaptığımız işin insan ve çevre sağlığına olan etkilerine karşı bilinçli tutumlarımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Böcek ve haşere ilaçlama hizmeti, yeterli donanıma ve bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından yapıldığı zaman, sağlık açısından çok riskli sorunların oluşmasına neden olabilir. Bunun için sizler de yaşam alanlarınız için haşere ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İş yeri, ev veya tüm yaşam alanlarında, özellikle bahar ve yaz mevsiminde sık sık farklı türde haşere ve böcek türü ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizler her ne kadar birkaç tane haşere ile karşılaşıyor olsanız da, onların görünmeyen yerlerde koloniler halinde yaşadığını unutmamalısınız.

Haşere böcek ilaçlama, özellikle bu kolonilerin yaşam alanlarından tamamen uzaklaşması için uygulanması gereken profesyonel bir hizmettir. Alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde haşere ilaçlama İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.

Alanında uzman böcek ilaçlama hizmeti almadıkça bu sorunun önüne geçmek mümkün değildir. İlaçlama yaptığımız böcek türleri şunlardır:

Dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilir ve yaşam alanlarınızda bulunan haşere ve böcek türlerine göre en sağlıklı ilaçlama hizmetinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Hizmetimizi Nasıl Yapıyoruz?

Haşere İlaçlama Hizmeti Nedir?

Haşere ilaçlama hizmeti, doğadan yaşam alanlarına gelen ve insan sağlığını tehdit edecek olan tüm böcek ve haşere türlerinin ilaçlarla uzaklaştırılması işlemidir. Haşere ve böcek ilaçlama hizmeti bu canlıların türlerine göre farklı ilaçlama teknikleri kullanılarak yapılabilmektedir. Sadece haşere değil böcek ve kemirgen türleri için de hizmet verilmektedir.

Uygun ilaç ve teknik kullanılarak yaşam alanlarının daha sağlıklı ve konforlu bir alan haline gelmesi sağlanmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte artık haşere ve böcek ilaçlama konusunda daha hızlı sonuç edilebilmektedir.

Ancak yaşam alanlarının ilaçlamadan sonra da kullanıma devam edebilmesi ve sizlerin de sağlığı için, ilaçlama hizmetini sadece yetki belgeli firmalardan yaptırmaya dikkat etmelisiniz.

Çünkü haşere ilaçlama ve diğer tüm ilaçlama teknikleri sırasında kullanılan ilaçlar ve diğer maddeler direkt olarak insan sağlığını tehdit etmektedir.

Bu nedenden dolayı İstanbul böcek ilaçlama firmamız ile iletişime geçerek daha önce yaptığımız işler hakkında bilgi sahibi olabilir ve ilaçlama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Haşere İlaçlama Nasıl Yapılır?

Haşere ilaçlama hizmeti yalnızca profesyonel ve yetkili olan firmalar aracılığı ile yapılmalıdır. Bu sayede insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde uygulama yapıldığı için, ev ve iş yerlerinin kullanıma devam edilmesi sorun oluşturmamaktadır.

Haşere ilaçlama hizmeti sadece tek bir ilaç veya tek bir teknik kullanılarak yapılmamaktadır. Ayrıca ilaçlama yapılacak olan alandaki haşere, kemirgen ve böceklerin durumu ve oranı da yine ilaçlama tekniğini belirlemede oldukça önemlidir.

Haşere ilaçlama yöntemleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Apartman ilaçlama ve ev içi ilaçlama hizmetinden önce ilk olarak çevresel faktörler incelenmektedir. Özellikle ilaçlama yapılacak olan alanda yaşayan çocuklar, evcil hayvanlar veya astım ya da diğer alerjik hastalıkları bulunan kişiler tespit edilmektedir. Bu sayede haşere ilaçlama için kullanılacak olan ilacın tür de belirlenmektedir.
  • Kokulu sıvı ilaçlama yöntemi, haşerelerin çok daha yoğun şekilde bulunduğu yerler için tercih edilmektedir. Bu yöntem ile haşere ilaçlama yapılırken özel ekipmanlar kullanılarak, sıvı ilaç uygun yerlere püskürtülmektedir.
  • Haşere ilaçlama tekniği seçiminde önemli olan, sadece gözle görülen haşere ve böceklerin öldürülmesi değildir. Haşere ve böceklerin bıraktığı yumurtaların yaşayabileceği alanlara da titizlik ile ilaçlama uygulaması yapılmaktadır.
  • Sıvı ve püskürtme yöntemi ile haşere ilaçlama hizmetinden birkaç saat sonra evinizi veya iş yerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Haşere ilaçlama için tercih edilen bir diğer yöntem ise, kokusuz ve sıvı ilaçlama yöntemidir. Yine diğer kokulu sıvı ilaçlama yöntemine benzer olarak püskürtme yöntem ile uygulanmaktadır. Uygulama yapıldıktan sonra alanı havalandırmanıza gerek kalmadan, kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Jel ilaçlama yöntemi ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti de sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tür ilaçlama tekniğinde haşere veya böcekler jel ilacı yiyerek tekrar yuvalarına dönmektedir. Ölen haşereyi yiyen diğer canlıların da ölmesi sağlanmaktadır. Uzun süreli bir ilaçlama tekniği gerektiği durumlarda jel yöntemi tercih edilmektedir.
  • Haşere ve böcek ilaçlama hizmeti yanı sıra kemirgenler için de ilaçlama yapılabilmektedir. Ancak bunun için önceden yuva tespiti yapılması gerekmektedir. İş yeri ilaçlama ve diğer yaşam alanları için en uygun teknik profesyonel ekibimiz tarafından tespit edilerek uygulanmaktadır.

Böcek İlaçlama Hizmetimiz Nedir?

Haşere İlaçlama Fiyatları

Haşere ilaçlama fiyatları uygulama yapılacak olan alanın genişliği ve büyüklüğüne göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca ilaçlama yöntemi de yine haşere ilaçlama fiyatlarına etki eden en önemli faktörlerden biridir.

Bütçenize uygun fiyat tekliflerini almak ve yaşam alanlarınızdaki haşere ve böcek sorunundan kurtulmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Böcek İlaçlama İnsan Sağlığına Zararlı Mı?

Böcek ilaçlama uygun şartlar altında ve kontrollü olarak yapıldığı takdirde insan sağlığı için herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ancak haşere ve böcek ilaçlama işlemlerinin özel ekipmanlar ve bu işin uzmanı olan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Haşere ve böcek türüne göre tercih edilecek olan ilacın kulanım oranı ve yaşam alanı içerisinde nasıl kullanılacağı, sadece profesyonel kişilerin yapabileceği işlemlerdir. Kaçak ilaçlama firmaları, insan sağlığını hayati derecede tehdit eden farklı ilaçları ve uygunsuz şekilde kullandıkları için zararlı olabilmektedir.

Sizler de hem kendi ve sevdiklerinizin sağlığı hem de yaşam alanınızın konforlu kullanımı için, haşere ilaçlama hizmetimizden yararlanabilir ve firmamız ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

İlaçlama Neden Önemlidir?

Böcekler insan yaşam alanlarında sağlığı doğrudan etkileyen ve ilerleyen zamanlarda hayati riskler taşır. Siz ve sevdiklerinizin sağlığını önemseyerek vermiş olduğumuz hizmetlerde sizler için bu riski ortadan kaldırıyoruz. Tüm dünyanın ortak sorunu olan böcekler ile ilgili dünya çapında böcek ilaçlama faaliyetleri sürdürülür. Hastalıkların üretilmesinde ve yayılmasında etkili olan böceklerin yok edilmesini sağlamak toplumsal sorumluluktur.

Böcek türlerinin sınıflandırılmasında etkili olan yöntem arasında bizim çalışma disiplinimiz önde gelir. Zira böceklerin tanınması oldukça önemlidir. Konfor ve yaşam alanına bağlı olarak böcekleri etkisiz hale getirmek ya da insan yaşam alanından uzaklaştırmak mümkündür. İnsanlar için risk oluşturan böcekler toprak için faydalıdır. Bu doğrultuda vermiş olduğumuz hizmette alan tespiti ile en uygun çözümleri sizlere sunuyoruz.

Böceklerin taşıdığı hastalıkların ortam bulaşıcılığı yüksektir. Bunun sebebi böceklerin kirli yerlerde çoğalması ve yaşamasıdır. İnsan yaşam alanlarına girmesi ile doğrudan konforu olumsuz etkiler. Ev ortamı özellikle bu hususta ciddi önem arz eder. Çünkü mutfakta gıdaların üzerinde dolaşan böcekler, hastalıkların doğrudan içinize girmesine sebep olur.

Neden Böcek İlaçlama Yaptırmalısınız?

Ev ve iş yerlerinin başlıca sorunları olan böcekler taşıdıkları hastalıklar ile doğrudan sağlık tehdidi oluşturur. Müdahale edilmediği takdirde hayati riskler taşıyan böceklerin imha edilmesi gerekir. Çünkü yaşam alanında konforu doğrudan olumsuz etkiler.

Firmamız çalışmalarında profesyonelliği benimsemiştir. Bu doğrultuda multidispliner çalışma yöntemleri izlemekteyiz. Çünkü yaptığımız böcek ilaçlama faaliyetlerinin en etkin şekilde gerçekleşmesini amaçlıyoruz. Bu doğrultuda kimya sektörü ile doğrudan iletişim halindeyiz. Çünkü böcek gibi canlıların her yıl dayanıklılığı artar. Bunun sebebi güçlü yapıda olmaları değil, kullanılan ilaçlara zaman içinde bağışıklık kazanmalarıdır.

Süreçle ilaçlara bağışıklık kazanan böceklere karşı devamlı olarak farklı ve etkili teknikler geliştirilmelidir. Bu doğrultuda hizmet içeriğimizin tüm gerekliliklerini yerine getirecek görev bilincine sahibiz. Size kısa süreli değil, zamana bağlı mümkün olan en uzun süreli çözümü sunuyoruz. Kendiniz, sevdikleriniz ve çevre sağlığını olumsuz etkileyen böceklerin sebep olacağı olumsuzlukları engellemek için ilaçlama yaptırmalısınız.

Böcek İlaçlama Ne Zaman Yapılır?

Zamansal olarak yaz kış bütün böcekleri görmek mümkündür. Alacağınız önlemlerde böcek ilaçlama ihtiyacınızda daima yanınızdayız. Soğuk kış aylarında genellikle çok sık böcek görülmez. Bunun başlıca sebebi soğuğa dirençsiz olmalarından kaynaklıdır. Fakat her böcek aynı etkiyi göstermez.

Yaz aylarında ise haşere ve böcek türleri oldukça artış gösterir. Bunun asıl sebebi sıcaklığın yumurta bırakmak için uygun olmasıdır. Bu doğrultuda her türden böcek her ayda görülebilir. Tahtakurusunu kış ve yaz ayalarında aynı miktarda görmek mümkündür.

Genellikle yaz aylarında ihtiyaç duyulan ilaçlama kapsamında her türlü böcek için zaman fark etmeksizin hizmetinizdeyiz. Böcekler varlığı ile tehlike kaynağıdır. Çünkü yaşadıkları bölgelerde haşerelere de davetiye oluştururlar. Böceklerle beslenen haşereler kısa sürede ortamı istila edebilir. Bu doğrultuda önlem alınmayan böcek sorunları daha büyük sorunlara yol açar. Uzun süre etkili ilaçlama hizmetimizden faydalanarak olası sorunların önüne geçebilirsiniz.

Firma Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İlaçlama işlemi profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu doğrultuda en etkili sonuçların alınabilmesi için firma tercihi oldukça önemlidir. Firma tercihlerinde dikkat edilecek öncelikli husus müşteri memnuiyeti olmalıdır. Firmamız vermiş olduğu hizmetler ile yüzlerce mutlu müşteriye ulaşmıştır. Firma tercihlerinde öncelikli kriter müşteri yorumları olmalıdır. Alacağınız hizmet hakkında detaylı bilgiye ulaşmak hakkınızdır.

Firma tercihlerinde firmaların kalitesini belli eden en önemli unsurlardan biri de web sitesidir. Bir firmanın yaptığı işe verdiği önemi web sitesinden anlaşılabilir. Hizmet detayları hakkında yeterli bilgiyi barındıran firma web siteleri bu konuda referans sağlar. Örneğin böcek ilaçlama hizmeti hakkında detaylı bilgilere erişemediğiniz bir firmanın profesyonelliğini sorgulamanızda fayda var. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler web sitemizde mevcuttur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerde kalite önceliğimizdir. Kalite öncelikli çalışma disiplinimiz bizi rakiplerimizden ayırır. Sadece sektördeki değil, diğer çalışma alanlarını da yakından takip ediyoruz. Çünkü gelişen dünyada her sektör birbiri ile bağlantılı hale geliyor. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmetlerde en iyisini amaçlıyoruz.

Makine ve endüstri sanayinin yakından takip ederek ekipmanlarımızı sürekli güncelliyoruz. Kimya sektöründeki gelişmeler ile kullandığımız ilaçları geliştiriyoruz. Gelişen dünyaya entegre tutumlarımız ile zamanın en iyi hizmetini vermeyi amaçlıyoruz. İlaçlama hizmeti verdiğimiz yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasına sizin de bizden kaliteli hizmet almanız bizi memnun eder.

Verdiğimiz profesyonel hizmet ile siz, sevdikleriniz ve çevre sağlığını korumak için çalışmalar yürütüyoruz. Kalite önceliğini kimliğimiz bilip çıktığımız bu yolda, haşere ve böceklere karşı en etkili yöntemler kullanıyoruz. Kaliteli ilaçlar, modern ekipman ve uzman ekibimiz ile böcek ilaçlama konusunda hizmetinizdeyiz.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Temizlik Şirketi

Hemen Randevu Alın

+90 216 706 10 66

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın