Villa Temizliği

Bize Ulaşın

0216 706 10 66

Villa Temizliği hizmetimizden yararlanarak, yaşam alanlarınızı kendinizi yormadan daha kaliteli ve profesyonel olarak temizletebilirsiniz. Dilediğiniz zaman villa temizliği yaptırmak için firmamız ile iletişime geçebilir ve hemen rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Eşyalı veya eşyasız villa temizliği hizmetimiz, temizlik konusunda deneyimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız aracılığı ile sunulmaktadır.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Villa temizliği nasıl yapılır sorusu siz değerli müşterilerimiz tarafından sıkça merak edilmektedir. Villa temizliği hizmetimiz kapsamında, ekip arkadaşlarımız belirli bir plan dahilinde hizmet vermektedir.

Oturma odası, salon, çocuk odası ve yatak odası dışında misafir odası gibi alanlar detaylı şekilde temizlenmektedir. Mutfak, banyo ve lavabo için de yine fayans, dolap içleri, klozet ve duşa kabin gibi alanların derinlemesine temizliği yapılmaktadır.

Balkon veya teras gibi alanlar bulunuyor ise yine ekip arkadaşlarımız bu alanların temizliğini de profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

 

Profesyonel Villa Temizliği Fiyatları

Profesyonel villa temizliği fiyatları ve bütçenize uygun fiyat teklifleri için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Villa temizliği fiyatları oda sayısına, mobilyaların yıkanıp yıkanmayacağına ve bahçe temizliği gibi ek hizmetlere göre farklılık göstermektedir.

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde villa oda sayısını ve temizlik hizmeti içerisindeki özel taleplerinizi de iletebilirsiniz. Bu sayede içinize sinen bir temizlik hizmeti alabilir ve size özel villa temizliği fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Güvenilir villa temizliği şirketi olarak geniş ve profesyonel kadromuz ve uygun ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yeni biten villanın inşat temizliği dışında, hali hazırda eşyalı olarak kullandığınız villa temizliği için de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşyalarınızın daha hijyenik olması ve yaşam alanınızın daha sağlıklı bir şekilde kullanılması için villa temizliği için bizleri arayabilirsiniz.

Eşyalı Villa Temizliği

Eşyalı villa temizliği firmamızın en popüler hizmetlerinden biridir. Eşyalı villa temizliğinde tüm mobilyalar özenli bir şekilde, temizlik makineleri ve uygun cihazlarla temizlenmektedir.

Halılar, mobilyalar ve diğer tüm ev eşyaları yapısına ve türüne uygun malzemeler ile temizlenerek sizlere teslim edilmektedir. Eşyalı villa temizliği kapsamında dilerseniz halı yıkama, mobilya ve koltuk ile kanepelerin yıkanarak temizlenmesi gibi ek hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Parkeler uygun zemin temizleme cihazları ile yıkanırken, kapı ve pencereler de yine buharlı temizlik yöntemi ile temizlenmektedir.

Villa Cam Temizliği

Villa cam temizliği sırasında ekibimiz titizlikle ve hassasiyet ile çalışmaktadır. Camların ve pencerelerin derinlemesine ve detaylı bir şekilde temizlenmesi için özel cam bezleri ve temizlik malzemelerini kullanmaktadır.

Pencere çerçevelerinde bulunan kalıntılar, çizilmeye karşı özel olarak geliştirilen aparatlar ile çıkartılmaktadır. Camlar da yine iç ve dış cephe olmak üzere pürüzsüz ve iz kalmayacak şekilde özel bezler ve cam temizleyiciler ile temizlenmektedir.

Banyo Temizliği

Banyo temizliği sadece villa temizliğine değil, normal ev temizliği hizmetimizde de en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Banyo temizliği sırasında sulandırılmış ve sağlık için uygun kalitede olan çamaşır suları tercih edilmektedir.

Klozet ve lavabo temizliğinde ise derinlemesine temizlik yapılmaktadır. Eğer banyoda duşakabin mevcut ise, özel kireç çözüler ile duşa kabin temizliği yapılmaktadır. Zemin ve duvar fayans temizliği dışında banyo dolapları ve içleri de derinlemesine temizlenmektedir.

Villa Mutfak Temizliği

Villa mutfak temizliği sırasında kullanılan temizlik malzemelerine dikkat edilmelidir. Kullanılan yağ sökücüler veya çamaşır suyu gibi yüksek içeriğe sahip olan temizlik malzemelerinin mutlaka uygun oranda kullanılması gerekmektedir.

Ayrıca kullanılan temizlik malzemelerinin yüzeylerden arındırılması da oldukça önemlidir. Mutfak dolapları ve içleri içerisindeki malzemelere zarar vermeyecek ve koku bırakmayacak şekilde temizlenmektedir.

Mutfak lavabosu ve tezgahı da yağ kalıntılarından ve kirlerden arındırılarak dezenfekte edilmektedir. Yüzey temizliği için kullanılan malzemeler dışında, mutfak dolabı için de dolabın yapısına uygun malzemeler tercih edilmelidir. Mutlaka temizlik sonrasında kurulama işlemi yapılmaktadır.

Villa Bahçe Temizliği

Villa bahçe temizliği de yine firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden biridir. Ev temizliğinin daha kapsamlı bir şekilde yapılmasını istiyorsanız, firmamızdan villa bahçe temizliği hizmeti konusunda da hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Villa temizliği hizmetimiz evin içini değil bahçe alanını da kapsamaktadır. Talep etmeniz doğrultusunda, villa bahçe bakım ve temizlik işlemini de yine deneyimli ekibimize yaptırabilirsiniz.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Temizlik Şirketi

Hemen Randevu Alın

+90 216 706 10 66

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın