Tadilat Sonrası Temizlik

Bize Ulaşın

0216 706 10 66

Tadilat Sonrası Temizlik hizmeti profesyonel bir ekip aracılığı ile yapılması gereken hizmetlerdendir. Titizlik ve hassasiyet ile sunulan tadilat sonrası temizlik hizmeti sayesinde, daha steril ve hijyenik bir ortam elde edilmektedir.

Sizler de tadilat sonrası temizlik hizmeti için kurumsal olarak hizmet sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Temizliği yapılacak olan alan için yeterli sayıdaki ekip ve ekipman kapasitesine sahip olan firmamız aracılığı ile profesyonel temizlik yaptırabilirsiniz.

Tadilat veya inşaat süreci sonunda yapılarda kalan kalıntıların derinlemesine ve kalıcı olarak temizlenmesi sizlerin sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Günlük temizlik sırasında karşılaşacağınız basit kirler ve lekeler dışında alçı, çimento veya boya gibi çıkması zor kirler ile karşılaşabilirsiniz.

Bu maddelerin temizlenmesi için sadece profesyonel yöntemlerin kullanılması gerekmektedir. Tadilat sonrası temizlik işlemlerinizin kısa sürede ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını istiyorsanız firmamızı arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Tadilat Sonrası Ev Temizliği

Tadilat sonrası ev temizliği firmamız detaylı ve ince temizlik konusunda uzmandır. Ev veya iş yeriniz için yaptırdığınız tadilat sonrasında, daha temiz bir yaşam alanı için sizler de firmamız ile görüşebilirsiniz.

Tadilat sonrası temizlik hizmeti kapsamında yapılan işlemler şu şekilde sıralanabilir:

  • Tadilat sonrası temizlik hizmetinde kalıntı olarak kalan harç, boya veya silikon gibi malzemeler kazınarak temizlenmektedir.
  • Tadilat yapılan alan banyo veya tuvalet ise, ders aralarındaki kalıntılar özel kazıyıcı malzemeler ile temizlenmektedir. Ayrıca fayansların tozları da alınmaktadır. Temizlik sonrasında fayansların tekrar toz kusmaması için özel temizlik malzemeleri ile alan temizlenmektedir.
  • Kapılar, pencereler, tezgahlar ve dolap ile dolap içleri de derinlemesine temizlemekte ve tozları alınmaktadır.
  • Zemin tadilatı sonrasında parke temizliği için özel vakumlu makine tercih edilmektedir. Hem kuru hem de köpüklü temizlik yapılarak parkelerin ve zeminlerin tamamen toz ve kalıntılardan arındırılması sağlanmaktadır.
  • Tadilat sonrası temizlik hizmetimiz sırasında kaba kalıntılar alınarak, alanın detaylı bir şekilde tozdan, kalıntılardan ve kirden arındırılması profesyonel makine ve temizlik ürünleri ile sağlanmaktadır.

 

tadilat sonrası temizlik

Tadilat Sonrası Temizlik Fiyatları

Tadilat sonrası temizlik fiyatları için dilediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz. Tadilat sonrası temizlik fiyatları, evin veya iş yerini eşyalı ya da eşyasız olmasına göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca temizlik yapılacak olan alanın genişliği de tadilat sonrası temizlik fiyatlarına etki edebilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize özel olarak sunmuş olduğumuz tadilat sonrası temizlik fiyatları için ekip arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz. Profesyonel temizlik ekibimiz sayesinde en kirli olan alanların bile kısa sürede tertemiz olmasını sağlayabilmekteyiz. Hem tadilat hem de inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz sadece evler için değil tüm alanlar için sunulmaktadır.

Tadilat sonrası temizlik firmamız ile çalışmanızın sizler açısından pek çok avantajı bulunmaktadır. Hem ekonomik hem de zaman açısından kazanç sağlayacağınız tadilat sonrası temizlik hizmetimiz ile içinize sinen temiz alanlara sahip olabilirsiniz.

Firmamız tadilat sonrası temizlik hizmeti kapsamında kesinlikle yüzeysel değil derinlemesine bir hizmet sunmaktadır. Ev, ofis, iş yeri, okul, hastane veya benzeri konutların tadilatı sonrasındaki temizliğinin yapılması için bütçe dostu fiyat teklifleri sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tadilat sonrası ve diğer tüm temizlik hizmetlerimiz için fiyat teklifi almak adına bizleri arayabilir veya iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Tadilat Sonrası Temizlik Şirketi

Tadilat sonrası temizlik şirketi hizmetimiz alanında deneyimli ve tecrübeli olan ekip arkadaşlarımız aracılığı ile sunulmaktadır. Sizler de güvenle yaşam alanlarınızın temizliği konusunda doğru bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tadilat sonrası temizlik hizmeti koordineli olarak ve plan dahilinde yapılması gereken hizmetlerdendir. Sağlıklı ve tertemiz yaşam alanlarına sahip olmak istiyorsanız, sizler de tadilat sonrası temizlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her türlü yapı ve konut için sunmakta olduğumuz tadilat sonrası temizlik hizmetimiz, tamamen profesyonel temizlik ekipmanları kullanılarak gerçekleşmektedir.

Tadilat sonrası temizlik hizmetimizin süresi de yine alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterebilmektedir. Evinizde ne tür tadilat yaptırırsanız yaptırın, klasik yöntemler ile yapacağınız temizlik işlemleri yeterli olmayabilir.

Derz araları, pencereler, zeminler veya duvarların temizliği için profesyonel yöntemlere ihtiyacınız olabilir. Hem kendinizi yormamak hem de daha kaliteli ve derinlemesine temizlik yaptırmak için dilediğiniz zaman tadilat sonrası temizlik hizmetimiz için firmamız ile görüşebilirsiniz.

İstediğiniz gün ve saat için randevunuzu oluşturarak, en ekonomik fiyat tekliflerimizden yararlanabilir ve tadilat sonrası temizlik yaptırabilirsiniz.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Temizlik Şirketi

Hemen Randevu Alın

+90 216 706 10 66

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın