Profesyonel Ofis Temizliği

Bize Ulaşın

0216 706 10 66

Profesyonel mesai arkadaşlarımız ile ofis temizliği hizmeti veriyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik uygun fiyat ve kalite garantisi ile hizmetinizdeyiz.  Alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerde kalite öncelikli hizmetlerimiz bizi rakiplerimizin önüne geçirmektedir. Kalite anlayışımızı firma kimliği bilip çıktığımız bu yolda sizler için kaliteli hizmet ve uygun fiyatı bir araya getirdik.

Çünkü bizim amacımız firma kimliğini korumak kadar sizlerin sağlığını da korumaktır. Zira hijyen doğrudan sağlığı etkilediği için hizmetlerimizde kusursuz temizlik mottosunu çalışma disiplinimiz yaptık. Özellikle iş yerleri hijyen konusunda maksimum seviyede olmalıdır. Çünkü personelin sağlığı, çalışma motivasyonunu ve verimini doğrudan etkiler.

Firmalarda çalıştırılacak ayrı bir temizlik ekibi ekstra maliyete sebep olur. Maliyet, sağlık, emek ve zaman kazandıran ofis temizliği hizmetimizden faydalanarak bu unsurlarda rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz. Zira verdiğimiz hizmetlerde kalite önceliğimiz ile sizler için en faydalı hizmeti sunmak bizim amacımızdır. İstanbul temizlik şirketleri arasında bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz iş garantisi sunmaktadır. Memnun kalmazsanız ücretiniz iade edilir.

İstanbul Ofis Temizliği Hizmetimiz

Hedeflerimiz doğrultusunda yaptığımız çalışmalar ile kendimizi kanıtlamayı başarmış bir firmayız. Çalışmalarımızda kullandığımız yöntem ve teknikleri değişen dünya ile geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz teknikler çalışma tecrübemizden kaynaklıdır. Biz firma olarak biliyoruz ki her alanın temizliği aynı ve klasik yöntemler ile yapılmaz. Rakiplerimizden ayrıldığımız diğer nokta farklı hizmet anlayışımızdır.

Ofislerde kullanılan demirbaşlar firma sermayesinin bir parçasıdır. Bu denli önemli olan eşyaların en iyi şekilde muhafazası şarttır. Zira temizlik işlemlerinde kullanılan kimyasallar, araç ve gereçlere zarar verirse bu bir sorundur. Firmamız verdiği ofis temizliği hizmetinde profesyonel tutumları ile sizleri olası maliyetlerden korumayı amaçlar.

Zira temizlik kaynaklı zarar gören bir masanın yeniden boyama maliyeti aldığınız temizlik hizmeti ile aynı ücrete denk gelmektedir. Firmamız profesyonelliği ile sizleri olası maliyet sorunlarından korur. Kusursuz hizmet deneyimi yaşamak istiyorsanız, sizleri de bizlerden hizmet alan müşterimiz arasında görmek isteriz.

Ofis Temizliği Neden Önemlidir?

Uygun ortam koşullarında hayat bulan bakteri ve mikroorganizmalar sağlık için doğrudan bir tehdittir. Aynı zamanda kir ve toza bağlı olarak demirbaşlarda yıpranma meydana gelir. Müşteri ağırlayan ofisler için, müşterinin iyi bir intiba ile ayrılması için hijyenik bir ortam şarttır.

Yaptığımız ofis temizliği çalışmaları ile sizlere maksimum sağlık ortamı yaratmakta kararlıyız. Kirli çalışma ortamı doğrudan çalışan performansı düşürerek, hem insan sağlığını, hem de işletme amaçlarını olumsuz etkiler. Motivasyonu düşük bir çalışma ortamı işletmenin kâr amacına karşı bir engeldir.

Yıpranmış ve kirli ofis ortamı ise gelecek müşteriler için kötü bir intiba oluşturur. Doğrudan insan sağlığına zararlı olan kirli çalışma ortamı aynı zamanda işletme amacını da olumsuz etkiler. Sizi, sizin kadar düşündüğümüzün kanıtı vermiş olduğumuz kaliteli hizmettir.

İstanbul İş Yeri Temizliği

Günlük hayatın büyük bir çoğunluğu iş yerlerinde geçmektedir. Bu doğrultuda iş yeri hijyeni kişi sağlığı için önemli bir yerdedir. Firmamız vermiş olduğu hizmetin sosyolojik öneminin farkındadır. Zira sağlıklı bir çalışma ortamı olmayan kişiler yaşadıkları tedirginlikler ile sosyal hayata tam adapte olamaz. Verdiğimiz ofis temizliği hizmetinde tüm detaylara sahip bir firma olarak varlığımızı sürdürüyoruz.

Sağlıklı çalışma ortamının sosyolojik ve psikolojik öneminin farkında olan bir firma olarak verdiğimiz hizmetin kalitesini daima ön planda tutuyoruz. Çalışma ortamının hijyeni personel sirkülasyonunu azaltır. Çünkü personel devir oranın yüksek olması işletme için oldukça maliyetlidir. Zira yeniden bir personelin işe alınması işe adapte olması maliyet ve zaman gerektirir. İşletme amaçlarınızı bilerek sergilediğiniz tutumlarda öncelikleriniz, önceliklerimizdir.

Büro Temizlik Hizmetimiz

Hizmet içeriğimiz dâhilinde bulunan büro temizliği ile her alanda etkili temizlik sağlıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda kusursuz temizlik ve kusursuz hijyen disiplinimiz ile her alanında ofis temizliği işlemini gerçekleştiriyoruz. Kişisel büroların temizliğinde büro çalışanının özel talimatları dikkate alınır. Kimyasal bazlı temizleyiciler bazı insanlar için oldukça zararlı olabilir. Bu doğrultuda büro çalışanın talebine yönelik organik temizleyici ürünler ile temizliği sağlıyoruz.

Kullandığımız birinci kalite temizlik ürünleri ile maksimum hijyeni sağlıyoruz. Büro temizliğinde en sık yaşanan sorunlardan birisi temizlik sonrası eşya ve evrakların yer değiştirmesidir. Bu hususta oldukça titiz davranan profesyonel ekibimiz olası sorunlara karşı hazırlıklıdır. Çünkü masa üzeri evraklar ve gereçler elbette büyük öneme sahiptir. Bir müsveddenin üzerine alınan önemli bir not olabilir. Bu doğrultuda talimat dışı davranış sergilemeyen ekibimiz oldukça titizdir.

Detaylı İş Yeri Temizlik Hizmetimiz

Detaylı temizlik hizmet içeriğimiz dâhilinde iş yerleri de bulunur. İşyeri temizliği sağlamaya yönelik gerekli tüm çalışmaları etkin bir şekilde yapıyoruz. Kullandığımız temizleyici ürünler aynı zamanda yüksek anti bakteriyel özelliktedir. Tüm bakteri ve kirlere karşı etkili olan birinci kalite temizlik ürünlerimiz bitki türlerine karşı zararlı değildir. Temizlik anlaşmamız dâhilinde bulunan tüm alanların etkin bir şekilde temizliğini sağlıyoruz. Ofis ortamında bulunan eşyalardaki tüm lekelere karşı etkin çözümlerimiz vardır.

Kahve, çay ve meyve suları gibi kalıcı lekelere sebep olan dökülmelere karşı etkili temizlik yöntem ve ekipmanlara sahibiz. Özellikle kumaş üzeri dökülmeler kalıcı izler bırakır. Bu noktada geniş envanterimiz ile sizler için en etkili leke çıkarma yöntemlerimizi kullanıyoruz. Hizmet anlaşmamız dâhilinde bulunan tüm alanda kusursuz hijyen ve temizliği sağlıyoruz. Sağlıklı çalışma ortamında artan iş verimliliği ile sizin de işlerinize katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Dezenfekte Hizmetimiz

Detaylı ofis temizliği hizmetimizin ardından istek dâhilinde dezenfekte işlemi yapıyoruz. Dezenfekte ve sterilizasyon işlemleri özellikle pandemi süresince oldukça büyük bir önem kazanmıştır. Firmamız sağlığınız için yaptığı detaylı çalışmalar sonucunda en etkili dezenfekte işlemlerini uygulamayı başarmıştır. Zira insan sağlığını bu denli önemli ölçüde etkileyen bir işlemin kusursuz olması gerekir.

Kusursuz hizmet anlayışımızın bize kazandırdığı yetkinlik ile temizlik sonrasında tüm bakteri ve mikropları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalarımız vardır. Dezenfekte ortamdaki tüm mikropları öldüren bir işlemdir. Artan vaka sayıları ile daha büyük önem arz eden bu durumda gerekli çalışma ve teknikler firmamız tarafından yapılmaktadır. Püskürtme yöntemi ile köşe bucak tüm alanda etkili dezenfekte işlemini sağlıyoruz. Kullandığımız dezenfektanlar güzel kokulu olması itibari ile ortamda herhangi bir rahatsızlığa sebep olmaz.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikkat ettiğimiz öncelikli unsurlar ofis temizliği hizmet kapsamımızda da bulunur. Kalite öncelikli hizmet anlayışımız ile aynı zamanda sizlerin işletmelerine faydalı olmak hedefimizdir. Başlıca dikkat edilecek husus firma temizlik anlaşmalarıdır. Bizimle yapacağınız anlaşmada tüm hizmet detaylarımız ve hizmet kapsamımız şeffaf bir şekilde sizinle paylaşılır.

Anlaşma ardından ekstra maliyetlerin çıkması söz konusu değildir. Firmamız kalitesine güvenerek işlerini yerine getirir. Firma tercihlerinde bu hususta dikkatli olmakta fayda vardır. Zira anlaşma sonrası çıkan ücretler can sıkıcıdır. Anlaşma feshi ve yeni bir firma ile anlaşmak ise zaman ve para kaybına sebep olur.

Hizmet kapsamımız size kusursuz hizmeti en iyi fiyat garantisi ile sunmaktır. Bu konuda ciddi bir tutum sergileyen firmamızın amacı ofis temizliği hizmetinde rekabet değil kaliteli hizmet sunmaktır. Yüzlerce mutlu müşterimiz ve diğer hizmetlerimiz hakkındaki detaylara web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Temizlik Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Firmamız kalite öncelikli hizmet anlayışı ile sizlere kusursuz temizlik sağlar. Verdiğimiz hizmetin etkilediği birçok unsur vardır. Bu doğrultuda çalışma performansını doğrudan etkileyen personel sağlığıdır. Kusursuz temizlik hizmetimiz ile ortamdaki insan sağlığına zararlı olan tüm etkenleri ortadan kaldırıyoruz. İstek dâhilinde dezenfekte işlemi ile tam koruma sağlıyoruz. Sağlıklı çalışma ortamında artan iş verimi ile sizlere de katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ofis eşyalarında yaşanacak zararları engelleyen profesyonel ekibimiz ve kaliteli temizlik ürünlerimiz ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ortamın leke ve kirlerden tamamen arınmasını sağlarken aynı zamanda bunu deformeye sebep olmadan yapıyoruz. Ofis gereçlerinde kullanılan yanlış temizlik yöntemleri yıpranmaya sebep olur. Ofis temizliği profesyonellik gerektiren bir iştir. Yapılacak amatör uygulamalar hijyenin sağlanmasında etkili değildir. Profesyonel çalışma disiplinimiz ile sizlere maksimum hijyeni deformeye sebep olmadan yapıyoruz.

Profesyonel Ekibimiz ile Temizlik Hizmetimiz

Alanında uzman ekibimiz çalışma ortamının tüm gereklerine uygun tutum sergiler. Özellikle büro temizliği işlemlerinde talimatlar doğrultusunda temizliği sağlar. Temizlik alanında işin tüm gereklerine hâkim profesyonel çalışma arkadaşlarımız, temizlik ürünleri ve aletleri için özel eğitim almıştır.

İnovatif gelişmelere entegre çalışan firmamız güncel sorunlara güncel çözümler üretir. Zira klasik temizlik yöntemleri etkisini kaybetmiştir. Gelişmiş makine ve envanter kullanımımız ile hizmetimizde sizlere zaman kazandırıyoruz. Zira temizlik işlemleri uzun süreli bir işlemdir. Ofis temizliği hizmetimizde kullandığımız birinci kalite ürünler ile kusursuz hijyeni sağlarken aynı zamanda oluşacak kötü kokuları engellemeyi başarıyoruz.

Temizlik esnasında olası aşırı kir ve toza karşı kullandığımız edevatlar partiküllerin yayılmasını engelleyici özelliktedir. Firmamız kalite öncelikli hizmet disiplinini gelişen dünyadan alır. Yenilikçi yöntemler ile sağladığımız faydalardan gurur duyuyoruz.

Profesyonel Ofis Temizlik Hizmetimiz

Yaptığımız işte kalite önceliğimiz profesyonelliğimizi kanıtlayacak niteliktedir. Bu doğrultuda yaptığımız işin önemini ve ciddiyetinin farkındayız. İşletmelerin temizliği oldukça önemli bir meseledir. Sağlık ortamını kusursuz sağlayarak çalışan motivasyonunu arttırmayı amaçlıyoruz. Hijyenik koşullarda artan iş verimi ile sizlere bu alanda katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Yaptığımız iş sadece temizlik değildir. Zira ofis temizliği her geçen gün artan bir ihtiyaçtır.

İşletmelerin kendi bünyesinde bulundurduğu temizlik ekibi düzenli harcanan paraya sebebiyet verir. İşletme amaçlarının kâr etme, mal ve hizmet üretme olduğunu iyi biliyoruz. Bu doğrultuda sizlere en hesaplı temizlik hizmetini sunuyoruz. Çünkü düzenli harcamalara sebep olan temizlik ürünleri ve personel durumu işletme amaçları için kârlı değildir. Firmamız işletme amaçlarınıza uygun en kusursuz hizmeti en iyi fiyat garantisi ile sizlere sunmaktadır.

Ofis Temizliği Hizmet İçeriğimiz

İhtiyaçlarınıza yönelik belirlediğimiz hizmet içeriğimiz geniş bir yelpazede incelenir. Zira temizlik alanında önde gelen bir firma olarak karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü geniş hizmet ağımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Temizlik alanında kazandığımız sektörel tecrübe ile tüm ihtiyaçlarınıza karşı etkili çözümlere sahibiz. Bu doğrultuda ofis temizliği hizmetimizde gelişmiş makinalar ve temizlik ürünleri ile çalışıyoruz.

Anlaşma gereği konu olan bölgede tüm etkili temizlik yöntemleri ile kusursuz hijyeni sağlıyoruz. Temizlik yapılacak bölgede alan ve sorun tespitleri yaparak profesyonel ekibimiz ve etkili envanter ile uygun görülen tarihte geliyoruz. Anlaşmaya konu olan tüm maddeler doğrultusunda çalışmalarımızı başlatıyor ve zamanında teslimi yapıyoruz. Hizmet içeriğimiz temizlik yapılacak alan ve özel talimatlara göre belirlenmektedir. Detaylı bilgi almak için bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Temizlikte Kullandığımız Araç Gereçler

Temizlik yapılacak her bölgeye yönelik etkili envantere sahibiz. Bu doğrultuda öncelikli olarak yaptığımız alan tespiti etkili olan unsurdur. Alan büyüklüğüne ve yüzeyine göre makine veya küçük aletler ile zemin temizliğini yapıyoruz. Aynı doğrultuda ofis eşyalarının imal edildiği ürünlere göre faklı temizleme bezleri kullanarak deforme olasılığını engelliyoruz.

Yapacağımız ofis temizliği işleminde anlaşmaya dâhil olmuş tüm bölgelere karşı etkili çözümlerimiz mevcuttur. Detaylı mobilya temizliği gibi birçok özel talebinize karşı hazırız. İhtiyaçlarınızı tespit ederek yapacağımız temizlik hizmetinde tüm isteklerinize karşı yeterli envantere sahibiz. Kullandığımız birinci kalite temizlik ürünleri ile maksimum hijyeni sağlarken aynı zamanda oluşacak deformasyonu engelliyoruz. Kalite öncelikli hizmet anlayışımız ile sizlere en iyi hizmeti vermekte kararlıyız. Benzersiz bir temizlik hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Temizliği Şirketleri

Alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz hizmetler ile sizlerin yanındayız. Geniş bir çalışma alanı olan temizlik hizmetlerinde en doğru hizmetin alınması ile maksimum fayda elde edilebilir. Amatör yapılan işlemler gerekli ofis temizliği sağlamada etkili değildir. Çünkü yüzeysel ve dikkatsiz yapılacak temizlik işlemi kısa süreli etki sağlar.

Kullanılan ürünlerin kalitesi, gelişmiş alet ve edevat ve profesyonel bir ekip gerektiren temizlik hizmetinde en etkili sonuçlar için doğru firma seçimi şarttır. Yaygın bir hizmet ağına sahip temizlik sektöründe birçok firma ile karşılaşmak mümkündür. Fakat en kaliteli hizmet ancak profesyonel çalışan bir şirket tarafından alınabilir. Zira etkin yapılmayan bir temizlik işlemi, hiç yapılmamış olmakla aynı değere sahiptir.

Ofis Temizlik Şirketi Seçerken Dikkat Edilecekler

Firma tercihlerinde kalite öncelikli kriter olmalıdır. Çünkü etkin yapılmayan temizlik işlemleri hijyen ortamını sağlamak için yeterli değildir. Bu sebeple ofis temizliği için şirket seçimlerinde dikkatli olmakta fayda vardır. Zira hastalıkların yayılması toplu alanlara bağlıdır. Etkilerini hala sürdüren corona virüs bu durumun en belirgin özelliğidir.

Firmamız yaptığı çalışmaların kalitesi ile ön plana çıkar. Çünkü çalışma motivasyonumuzu oluşturan unsur insan sağlığını elimizden geldiğince korumaya yöneliktir. Bu doğrultuda hizmet içeriğimizde bulunan dezenfekte işlemi en önemli örnektir. Firma tercihlerinde müşteri yorumları dikkate alınmalıdır. Yüzlerce mutlu müşterimiz arasında sizin de olmanızdan mutluluk duyarız.

Ofis Temizliği Fiyatları

Alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz profesyonel ofis temizliği hizmetimizde sizlere en iyi fiyat garantisini veriyoruz. Temizlik yapılacak bölgeye göre değişiklik gösteren hizmet içeriğimizde fiyatı belirleyen durumlar vardır. Temizlik yapılacak bölgenin boyutları, kullanılacak ürünler, özel talepler ve diğer hizmetler gibi unsurlar doğrultusunda fiyatlar belirlenmektedir. Alanın büyüklüğü ile doğru orantılı artan zaman, emek ve maliyetler göz önüne alınarak hesaplamayı yapıyoruz. Yaptığımız hesap sonucunda size şeffaf bir şekilde belirttiğimiz fiyat ve anlaşma koşullarımız ile hizmetinizdeyiz.

Özel talepleriniz doğrultusunda fiyatlar belirlenmektedir. Firmamızın vermiş olduğu diğer hizmetlerden faydalanmak isterseniz bu yönde fiyat tekliflerimiz ile karşınızdayız. Zira cam temizliği, koltuk temizliği ve dezenfekte gibi daha birçok hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Diğer hizmetleri talep etmeniz durumunda fiyatlandırma yapılmaktadır. Ofis temizliği ve verdiğimiz diğer hizmetler hakkında detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmleterimiz : İstanbul Fabrika Temizliği

Ofis Temizliğinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerde kalite önceliğimiz tercih edilme sebebimizdir. Bu doğrultuda kalite öncelikli hizmet arayışlarınızda karşınıza çıkmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere en iyi fiyat garantisi ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetler ile toplum sağlığını korumaya yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Zira toplu yaşam alanlarının kirlilik oranı bulaşıcı hastalıkların yayılmasında en önemli etkendir. Ortam bulaşıcılığını ortadan kaldırmak için yaptığımız çalışmalarda doğal temizleme ürünleri kullanarak çevreci yaklaşımlar sergiliyoruz.

Hizmet kapsamımız doğrultusunda ofis temizliği gibi önemli bir alanda sizlere kusursuz ortam hijyeni sağlıyoruz. İşletme amaçları doğrultusunda ekonomik fiyat politikamız ve hesaplı ihtiyaç çözümlerimizle karşınızdayız. Kalite öncelikli hizmet disiplinimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aynı zamanda inovatif gelişimlere entegre çalışarak temizlik sektöründe öncü adımlar atıyoruz. Kalite öncelikli hizmet arayışlarınızda karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Temizlik Şirketi

Hemen Randevu Alın

+90 216 706 10 66

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın