Otopark Zemin Temizliği

Bize Ulaşın

0216 706 10 66

Otoparka sahip olan yerler araç sahibi olan kişilerin ilk tercihidir. Çünkü araç sahipleri otoparkı olan alanları daha güvenilir bulur. Ayrıca bu yerlerin imkânı sayesinde araçlarınızı park etmek için boş alan aramaz ve ekstra zaman harcamazsınız. Otopark zemin temizliği güvenilir bir alan imajı yaratmak için önemlidir.

Firmanıza ve tesisinize gelen kişilerin ilk ziyaret ettiği yer otoparklardır. Gelen ziyaretçileri temiz bir alanla karşılamak sizlere prestij kazandırır. İlk izlenimdeki etki firma ile kişiler arasında olumlu sonuçlara sebep olur. Otoparka sahip olan alanlarınız için buranın zemin temizliği konusunda Aybars Temizlik ile anlaşabilirsiniz.  Firmamız sayesinde otoparkınız temiz bir görünüme kavuşur. Aybars Temizlik olarak profesyonel şekilde temizlik işlemlerinizi yaparak kişiler üzerinde oluşacak itibarınıza katkı sağlamaktayız. Bu işlemi sizin isteğiniz doğrultusunda periyodik aralıklarla yapıyoruz.

Sahip olunan otoparkların daima temiz olması ve düzenli aralıklarla temizliğinin yapılması kişilerin ziyaretleri sırasında dikkatleri çeker. Temizlik kişilerdeki güven duygusunu tamamlar ve gönül rahatlığı ile araçlarını otoparka bırakırlar.

Otopark zemin temizliği işleminin düzenli aralıklarla yapılması uzun vadede daha hesaplı olur. Bunun sebebi ise sürekli olarak bakımlı ve temiz olması sayesinde onarımı gerektirecek bir durum ile karşılaşılmamasıdır.

Otopark Zemin Temizlik Hizmetleri

Otopark Zemin Temizlik Hizmetleri

Otoparklar birçok alanda bulunur. Binalar, iş merkezleri, apartmanlar ve alışveriş merkezleri arabaların park edebileceği alanlara sahiptir. Arabaların bulunacağı bu alanların her an temiz kalması zordur. Bu yüzden profesyonel çalışan firma ile anlaşmanız gerekir. Bu şekilde, kısa süre içinde otopark zeminin temizlenmesini sağlarsınız. Otoparka sahip olunan alanların açık ve kapalı, az veya çok katlı, yer altında ve garajda olması fark etmemektedir. Otopark zemin temizliği hizmetini sahip olunan otoparkın şekil ve boyutuna bakmaksızın gerçekleştiriyoruz. Hizmetimizde süpürme ve yıkama işlemlerini yapıyoruz.

Otopark zemininde görülen ince tozların temizlik aşaması oldukça zahmetli ve zordur. İnce tozların temizliğinin yapılmaması halinde tozlar araç yüzeyleri de dahil otopark yollarında ve yol kenarlarında birikir. Bu ve bunun gibi unsurlar, otoparka aracını park eden kişilerin hoşuna gitmeyeceği gibi görüntü kirliliğine de sebep olur. Titiz araç sahipleri bu durumu göz önünde bulundurursa otoparka ve tesisinize gelmekten vazgeçer. Bu da prestij ve ekonomik bakımdan olumsuz etkiye sebep olur. Aybars Temizlik olarak bizlere İhtiyaç duymanız halinde otopark zemin temizliği hizmetini kısa sürede titizlikle gerçekleştirerek toz ve kir gibi sorunlarının önüne geçmekteyiz.

Otopark Zemin Temizliği Hizmetimizde Sağladığımız Faydalar

Otopark zemin temizliği hizmetinde şirketimizin sağladığı faydalar oldukça fazladır. Düzenli şekilde yapılan temizlik sayesinde park yüzeyleri ve otopark zeminleri uzun süre dayanıklılığını korur.

Otoparkta zamanla biriken çakıl, kum ve toz parçaları sorun yaratabilir. Bunun yanı sıra; araçlardan akan ve damlayan yağlar, araçların tekerlerinin zemine sürtünmesi de bir problemdir. Sonuç olarak bunlar otoparkın yüzeyinde aşınmalar ve bozukluklar oluşturur. Asfalt yüzeye sahip olan otoparkların zeminlerinde oluşan yıpranmalar su sızmalarına karşı daha hassas olur ve otoparkın zemininde deformeler gözükür. Bunlara ek olarak, yıpranan zeminde beton tozu oluşmaya başlar. Otoparkların zemininde yapılan temizlikler haricinde otopark içinde bulunan çöplerin toplanmaması kötü hava kirliliğini oluşturur.

Yine insanların çöp kutularına attıkları ağır metaller, petrole bulanmış parçalar ve organik bileşenlerin çöp kutularında uzun süreli kalması çevredeki kişilerin rahatsızlığına sebep olur. Periyotlar halinde yapılan otopark zemin temizliği otopark tesisinin daha güvenilir olmasını sağlar.

Otoparkta biriken toz, kum ve döküntüler araçlarını park eden kişilerin yürürken kaymasına veya düşmesine sebebiyet verir. Bu gibi sorunların önüne geçerek kişilerde ve araçlarda oluşabilecek her türlü kaza ve yaralanmalara karşı önlem almış oluyoruz. Otopark zemin temizliği ile yaşanılacak sorunların önüne geçmek için Aybars Temizlik ile anlaşarak düzenli olarak yıkama ve süpürme işlemleri yaptırabilirsiniz. Böylelikle oluşacak hasarın önüne geçmiş olursunuz. Otoparkların düzenli aralıklarla temizlenmesi pratiklik oluşturacağı gibi ekonomik anlamda da fayda sağlayacaktır.

Otopark Zemin Temizliğinin Önemi

Otopark Zemin Temizliğinin Önemi

Otoparklarda ziyaretçilerin dikkatini çeken ilk şey zeminlerdir. Otoparktaki inşaat işlemleri bünyesindeki bakım, onarım ve tadilat işlemleri sonrasında zeminde hoş olmayan görüntüler oluşur. Otopark zemin temizliği küçümsenmeyecek kadar önemli ve zor bir işlemdir. Fakat Aybars Temizlik ile çalışmanız durumunda işleriniz kolaylaşır.

Park alanları birçok kişinin günlük hayatında defalarca kullandığı yerler arasındadır. Kişilerin kullandığı otoparklar işletme vasfına sahiptir ve işletmecisine para kazandırmaktadır. Bu sebeple otopark zemin temizliği önemi ortaya çıkar. Otoparklarda yer alan havalandırma ve yangın tesisat alanları temizlenmesi gereken yerlerdendir.

Yaptığımız düzenli temizlikler ve kullandığımız kimyasalların kaliteli olması otoparkın temizlik bakımından görüntüsüne değişiklik katar.

Park alanına girildiği anda dikkatimizi ilk çeken otoparkın duvarları ve zeminidir. Temiz olan otoparklar kişilerde güven duygusunu oluşturur. Duvarların ve zeminin temiz olması kişilerin beğenisini kazanır. Ayrıca bu otoparka olan rağbetin de artmasına sebep olur. Etrafta oluşan pisliğin temizlenmesi ve otoparkın yeniden temiz hale gelerek hizmete açılması için Aybars Temizlik şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Otopark Zemin Temizliğinde Dikkat Ettiklerimiz

Temizlik için kullanılan makinelerin kaliteli olması zeminin temiz olması bakımından önemlidir. Kaliteli temizleyiciler ile zemine zarar vermeden işlem uyguluyoruz. Bu işlem zeminin temiz kalmasını uzun süre idare edecektir. Kaliteli makineler ve temizlik ürünleri eşliğinde yapılan temizlikler ortama ferah koku sağlar. Bu sayede otoparka giriş yapıldığı anda bu temizlik fark edilecektir. Bu durum kapalı otoparklar için daha belirgindir.

Otopark temizliğinde dikkat ettiğimiz ilk olay temizlik hizmetinde profesyonel ekip ile çalışmamız gelmektedir. İşinde uzman olan çalışanları ekibimize alarak verdiğimiz hizmetten emin oluyoruz. Böylelikle siz müşterilerimizden hiçbir şekilde şikâyet olarak geri dönüş almıyoruz.

Ekibimiz otopark temizliğinde kullandıkları temizlik ve dezenfektan malzemelerini uygulanacak alana göre belirler. Bu şekilde doğru bir temizlik ortaya çıkar.

Otopark zemin temizliği diğer temizlenen alanlar açısından farklı olmaktadır. Otoparkın temizlik yapım aşaması sırasında kapalı kalmaması, temiz olması ve hızlı hizmet sunması açısından firmamız dikkatli davranır. Zemin temizliği ve otopark içerisinde yer alan diğer alanların tamamı otopark temizliğine dahil olmaktadır. Otopark duvarları için gerekli olan temizlik işlemleri dahil inşaat sonrası temizlik işlemleri için de firmamızdan yardım almanız mümkündür.

Otopark Zemin Temizlik Hizmetleri Çeşitleri

Otopark Zemin Temizlik Hizmetleri Çeşitleri

Otoparklar denilince ilk akla gelen yerler arasında siteler, Alışveriş merkezleri ve bireysel otoparklar gelmektedir. Otopark zemin temizliği ekiplerimiz otoparkın yüzeylerinde birikmiş olan çakıl, kum, toz ve çöpleri temizler ve atıkları toplar. Firmamız bünyesinde bulunan süpürme araçları, otomatlar, zemin yıkama makineleri ve vakum makineleri sayesinde ekiplerimiz otoparkınızın temizliğini titizlikle yapar.

Park alanları birbirinden farklı şekilde yapılmış olduğundan dolayı otopark zemin temizliği hizmetleri otoparkların büyüklüğüne göre değişmektedir. Kişilerin, firmaların ve kurumların sahip olduğu otoparka göre hizmet sunan ekibimiz kusursuz çalışır. Firmamız tarafından sunulan otopark temizliklerinde ise katlı otopark temizliği, açık otopark temizliği, kapalı otopark temizliği, inşaat, tadilat, bakım ve onarım sonrası otopark temizliği hizmeti bulunmaktadır. Sunduğumuz hizmetler arasında sizlere uygun olan hizmeti seçebilirsiniz.

Otopark Zemin Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Özellikle büyükşehirlerde trafik sıkışıklığı sebebi ile park yeri bulmak sorun oluşturur.  Bu sorunun önüne geçmek ve tesise daha kolay ulaşım sağlamak amacıyla otoparklar oluşmuştur. Aracınızı saatlik, günlük ve haftalık şekilde otoparka bırakabileceğiniz gibi aylık ve yıllık şekilde de bırakma şansına sahipsiniz. Bu araba park yerleri kişilere büyük avantaj sağlar.

Park etme kolaylığı ve kapalı otopark sayesinde arabaların temiz kalması bakımından birçok araç sahibi otoparkları tercih eder. Bundan dolayı araç sahipleri tercih ettiği otoparklara büyük önem verir. Otoparklar içinde temiz, düzgün ve sorun yaşatmayan otoparkları kullanarak araçlarını bırakırlar.

Araç sahiplerinin dikkatini çeken şey ise park alanının temiz olmasıdır. Bunun farkında olan otopark işletmecileri bu konuya dikkat eder. Otoparkın temizliğini en üst seviyede tutmaya çalışır. Otopark işletmecilerin en büyük yardımcısı ise otopark temizlik şirketleridir. Biz de Aybars Temizlik olarak otopark temizliğine hizmet vererek kapalı ve açık tüm otoparkların temizliğini profesyonel şekilde üstlenmekteyiz. Aybars Temizlik şirketi olarak temizleyeceğimiz alanın küçük veya büyük olması ise önemsizdir.

Otopark zemin temizliği nasıl yapılır?’ sorusunu birçok kişi merak eder. Bu temizlik işleminde dikkat ettiğimiz ilk işlem zemin üzerinde oluşmuş lekeler, kenarlarda biriken toz, kum ve çakıl temizliğini yok etmektir.

Otopark temizliği için bizleri seçerseniz uzman kadromuz gerekli olan tüm temizlik ürünlerini temin eder. Sonrasında kısa sürede istenilen adrese ulaşarak temizliğe başlarlar. Kaliteli ve profesyonel temizlik ürünleri eşliğinde profesyonel bir çalışma gerçekleştirir. Özenle ve dikkatle hizmet verirler. İşlem sonrasında otopark temiz bir görüntüye kavuşur. Sizler otoparkta vermiş olduğunuz temizlik ile ziyaretçilerinize hizmet verirken bizler sizleri memnun etmenin gururunu yaşarız.

Otopark Zemin Temizlik Aşamaları

Günümüzde başta büyükşehirler olmak üzere binalar, insan sayısı ve kişi başına düşen araç sayısı yüksektir. Bu sebeple araç sahipleri park etme sorunu yaşamaktadırlar. Park etme sorunu oldukça büyük bir sorun iken otoparklar bu sorunun önüne geçerek kişilere büyük kolaylık sağlamış durumdadır. Temiz, bakımlı ve özenli otoparklar kişilerin dikkatini çekerek daha fazla araç park etme olanağına sahiptirler. Bu konuya dikkat eden kişilerin gözden kaçırmadıkları temel durum ise otoparkın temizliği olmaktadır. Otopark temizliği basit gibi gözükür. Fakat yanlış kimyasal ve makineler sonucunda yapılan zemin temizlik aşınma, yıpranma ve oyulma oluşturur. Bu hasarlar telafisi olmayan sonuçlar doğurmaktadır. Bu can sıkıcı durumu önlemek için yeterli tecrübeye sahip olan Aybars Temizlik firması ile çalışmanızı öneririz.

Zemin temizliği aşamaları içerisinde yaptığımız ilk eylem zeminin keşfidir. Zemine ve dokusuna uygun olan makine, kimyasallar ve ekipmanlar seçiyoruz.

Katlı, açık ve kapalı otopark zemin temizliği gibi birçok çeşidin bulunduğu otoparkların zeminleri birbirinden farklılık göstermektedir. Zeminlerde genel olarak kullanılan tür ise şap zemin olmaktadır. Biz de buna uygun olarak bir plan çıkarırız.

Otopark zemin yıkama gibi işlemler yapılacak ise doğru şekilde iş planı yaparız. Buna ek olarak, alanında uzman ekibimiz otopark zemininde oluşan inatçı ve zor kirleri tespit eder. Bu tespit sonrası zeminde saptanan harç ve boya kalıntılarını kazırlar. Biriken toz, kum, çakıl gibi maddeler var ise süpürürler. Zeminin toz ve kirlilik oranına bakarak otopark zemini yıkanır. İşlem sonrasında park yeri kullanıma hazır olur.

Otopark temizliği hizmeti, arabaların bulanmadığı günlerde uygulanır. İşlemin yapılacağı tüm araç sahiplerine haber verilir. Gün içinde temizlik işlemini yaparak araçların geri girmesini sağlarız. Ekibimiz sadece temizlik öncesi değil temizlik sonrası da saha kontrolünü sağlar. Sizlerin memnuniyeti ve sağlığı bizler için her şeyden önce gelir.

Neden Aybars Temizlik Şirketini Tercih Etmeliyim?

Otopark temizliği hizmeti için görevlendirdiğimiz ekibimiz bu hizmeti fırçalı makineler ve temizleyiciler ile gerçekleştirir. Ekip, ilk olarak zemini süpürür, çöpleri toplar, inatçı, zor ve çıkmayan lekeleri zeminden çıkarmak için uzun uğraşlar verir. Gerektiğinde ise otoparkı yıkar. Tüm bu işlemler oldukça uğraştırıcı, zor ve uzun vakit alan işlemlerdir. Bundan dolayı bireysel temizleme işlemi yerine firmaları tercih etmeniz gerekir. Aybars Temizlik şirketini bu hizmet için seçtiğiniz takdirde otopark temizliğinde zaman bakımından oldukça kârlı bir duruma geçeceksiniz.

Günümüzde temizlik üzerine çıkan ve gelişen teknolojik alet ve makineler insan yükünü hafifletir. Böylece yapılan işlemler daha kolay hale gelmiştir. Otopark gibi büyük ve zorlu kirlerin olduğu alanlarda temizlik bireysel olarak bir günün tamamını alır. Fakat şirketlerin sunduğu hizmetler, makineler sayesinde kısa sürer. Neden ‘otopark zemin temizliği hizmeti almalıyım?’ sorusuna cevap olarak bu durumu dikkate alabilirsiniz. Ayrıca bedensel kuvvet ile makinelerin uyguladığı kuvvet arasında fark vardır. Bu yüzden şirketler aracılığı ile yapılan otopark temizliği daha kalıcı ve daha etkili olacaktır.

Otopark Zemin Temizliği Fiyatları

Otoparklarda yapılan temizlik işlemleri açık otopark ve kapalı otopark fark etmeksizin her alanda yapılmaktadır. Ayrıca rutin temizliğin yanında inşaat sonrası temizlik için de bizleri tercih edebilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık gibi temizlik tercihleriniz doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Titizlikle, özenle ve sorunsuz şekilde yapmış olduğumuz işlemlerde otopark zemin temizlik fiyatları oldukça cazip olmaktadır. Otopark temizliğinde öncü olan firmamızda son teknoloji ürünleri olan temizlik makinelerin tamamına sahibiz. Güvenli ve başarılı hizmetlerimiz sayesinde müşteri sayımızı yükseltmekte ve hizmetlerimize yenisini eklemekteyiz. Otoparklarınızın temizliğini kısa bir süre içinde ve titizlikle yapıyoruz.

Otopark zemin temizliği fiyatları ise bazı faktörlere göre değişiklik sağlamaktadır. Otopark temizliği fiyatlarına etki eden faktörler içerisinde ilk olarak otoparkın sahip olduğu metrekare birimi olmaktadır. Geniş ve küçük otopark alanı için farklı fiyatlar vardır. Diğer etki eden faktör ise otoparkın katlı olması halinde kat sayısı baz alınması olacaktır. Yine otopark temizliğinin hangi bölümde yapılacağı ve bölümler için de gerekli olan ürünler fiyatlara etki etmektedir. Fiyat çizelgesini etkileyen son faktör ise otoparkın kirlilik oranı olacaktır. Bu faktörler dikkate alınarak temizlik hizmeti fiyatı netleşecektir. Firmamız oldukça cazip fiyatlar karşılığında hizmet vermektedir. Bizleri tercih etmeniz halinde uygun fiyat karşılığında otoparkınızı temiz bir hale getirebilirsiniz.

Otopark Zemin Temizliği Hizmet Anlayışımız

Aybars otopark temizlik hizmeti olarak otoparkınızın temizliği adına çok sayıda çalışan ve ekipmanlara sahibiz. Profesyonel ekipten oluşan kadromuz zemine uygun olan temizlik yöntemleri eşliğinde işlemler gerçekleştirerek sizlere hizmet sunmaktadır. Ekibimizde yer alan tüm çalışanlarımız bu konuda eğitim almış kişilerdir. Firmamız, temizlik konusunu önemsiyor ve ilerlemeyi buna göre yapıyor. Firmamızda mevcut olan endüstriyel temizlik ürünlerinin tamamı son teknoloji ürünleridir. Küçük veya büyük her genişlikte olan otoparklar düşünülerek gerekli olan endüstriyel temizlik ürünlerine sahibiz. Gelişen her üründe ekip çalışanlarımız makinelerin fonksiyonlarına hâkim olarak işlemleri gerçekleştiriyor.

Aybars Temizlik olarak bizlerle her an irtibata geçebilir ve daha önceki hizmetlerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz içerisinde yer alan günlük, haftalık aylık gibi düzenli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Otopark zemin temizliği hizmetimiz konusunda da detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterlidir. Park alanlarına uygun temizlik hizmetimiz ile araç sahipleri gönül rahatlığı ile arabalarını park edeceklerdir.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Temizlik Şirketi

Hemen Randevu Alın

+90 216 706 10 66

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın