Hakkımızda

Bize Ulaşın

0216 706 10 66

Aybars Temizlik Şirketi

Hakkımızda

‘Temizlik! Birçoğumuzun hem en sevdiği hem de en korktuğu olay. Aybars Temizlik içinse bu biraz daha farklı bir konumda. Çünkü onun en sevdiği hem de en en en sevdiği şey…’

İLETİŞİM

Kim Bu Aybars Temizlik Şirketi?

Merhaba, biz Aybars Temizlik!

Yıllardır temizliğin her alanında ekibimizle birlikte yer almaktayız. Bundan dolayı, senelerdir verdiğimiz emek ile farklı deneyimler kazandık. Böylelikle kaliteli temizliğin merkezi konumuna geldik. Her gün başka bir temizlik macerasına atıldık. Sayısız insan, sayısız marka kattık kendimize. Hepsine ayrı ayrı değer verdik. Evinizi evimiz, ofisinizi ofisimiz gibi sahiplendik. İşte, tam bu noktada temizliğin de gururun da doruk noktasına ulaştık.

Temizlik bizim için temel bir ihtiyaç. Bundan dolayı da hem ona hem de temizliğe ihtiyaç duyana çok daha özenli yaklaştık. Temizlenmesi gereken her yeri olması gerektiği şekilde temizledik. Sürekli istenilen ve beklenilen hijyeni yakalamaya çalıştık. Alanımızda verdiğimiz geniş bir hizmet ağıyla çalışmalarımızı sürdürdük ve sürdürmeye de devam ediyoruz. Hala kendimizi geliştirmeye, büyümeye ve daha iyisi olmaya gayret ediyoruz.

Aybars Temizlik Şirketi olarak önemsediğimiz en önemli şey sizlerin memnuniyeti. Müşterilerimiz bizim için her zaman değerlidir. Sizlerin hem bizden hem de hizmetlerimizden memnun kalmanız bizim birinci önceliğimiz. Bundan dolayı da bize yakışır bir hizmet vererek layıkıyla görevimizi yerine getiriyoruz. Tüm çalışmalarımızda planlı bir şekilde ilerliyor, sorunsuz işlemler sunuyoruz.

İstanbul’un Anadolu’dan Avrupa’ya tüm ilçelerinde temizlik hizmetleri veriyoruz. Her iki yakada da aynı seviye ve kalitede hizmetlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetlerimizden faydalanmanıza olanak sağlayacak bir sistemle çalışıyoruz. İhtiyacınız olan her anda bize ulaşabileceğiniz şekilde kendimizi konumlandırıyoruz.

Özellikle günümüzde temizliğin önemi büyük. Bizim de görevimiz sizleri en temiz alanlara ulaştırmak. Amacımız tertemiz ve hijyenik ortamlar yaratmak ve ihtiyacı olan herkesin ayağına temizliği götürmek. Bunun için yani herkesin ihtiyacına cevap verebilmek için tam 12 temizlik alanında hizmet veriyoruz.

Herkes için Temizlik!

Temizliğin gerekli olduğu tüm alanlar sizin için Aybars Temizlik Şirketi ile bir araya getirildi. Böylece sizlerin beklenti ve isteklerinizi karşılayacak hizmetler tek bir çatı altında toplandı. Çünkü temizlik her alanda ve herkes için gerekli. Bundan dolayı temizliğe ihtiyacınız olan her alanda Aybars Temizlik yanınızda!

Evlerinizi ve ofislerinizi temiz görmek istersiniz, değil mi? İşte, bu Aybars Temizlik Şirketi ile mümkün! Üstelik sadece bunlar da değil yeni yapılmış bir binayı temizleyip taşınmak sizin için tam bir ıstırap olabilir. Ancak bu konuda da yalnız değilsiniz. Çünkü inşaat sonrası temizlik hizmeti de firmamız tarafından veriliyor.

Sık sık uğradığınız alışveriş merkezlerinde, çocuklarınızın okuduğu okullarda bizim de parmağımız var. Aldığınız kıyafetin fabrikasında bizim izimiz var. Evinizdeki koltuğun yepyeni görünmesinde de ufak bir etkimiz olabilir. Uğradığınız bir hastanenin kapı kolundaki virüsün size ulaşmasını bile engellemiş olabiliriz.

Üstelik tüm bunları uygun fiyatlı politikamız ile gerçekleştiriyoruz. Temel olarak %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite uygun fiyat mottomuzu baz alıyoruz. Bunlara uygun bir hizmet anlayışı ile varlığımızı sürdürüyoruz.

Uzun süren temizlik ve hijyen istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Çünkü Aybars Temizlik, bu konuda fazlasıyla başarılı. Tüm bu hizmetlere birçok kişinin ihtiyacı var, bunun farkındayız.  Parlayan camları, mis gibi kokan odaları, tertemiz yüzeyleri kim istemez ki? İşte biz de bu hayali gerçekleştiriyoruz. Zorlu ve gerekli olan bu temizlik sürecini sizin yerinize yapıyoruz. Hem de en iyi haliyle!

Profesyonellik, Kalite, Başarı

Bizler ilk başladığımız andan itibaren kaliteden ve profesyonellikten ödün vermedik. Hangi işe elimizi attıysak en iyi şekilde yaptık. Kime ne uygunsa, kim ne istiyorsa onu verdik. Birçok kişinin en temiz yerlere ulaşmasını sağladık. Tüm bunları işinde başarılı, ne yaptığını bilen bir ekip ile başardık. Sadece mesleki başarı değil. Aynı zamanda güler yüzlü, iletişimi yaptığı iş kadar iyi bir ekip ile bunları sürdürüyoruz.

Temizlikte kullandığımız her ürün, hizmetlerimiz kadar kaliteli. Kullandığımız makineler teknolojinin bize en son sundukları. Sizlerin yaşam alanlarınıza gösterdiğimiz özen kendi evimize gösterdiğimiz özenle aynı. Disiplin ve titizlik bu yoldaki en büyük dostlarımız. Hızlı ve etkili sonuçlar almayı seviyor ve buna uygun çalışıyoruz. Kendimizi sürekli yeniliyor, hep daha iyisini yapmayı umuyoruz.

Yaptığımız işi ciddiyetle yerine getiriyoruz. Temizliği görünür ve hatta hissedilir kılıyoruz. Hayal ettiğinizden daha iyisini sizlere veriyoruz. Temizlik konusunda yardıma mı ihtiyaç duydunuz? İşte, biz o zamanlarda yanınızda yer almak için hazır bekliyoruz.

Kendimize sık sık sorduğumuz bir soru da ‘Biz olsak bu hizmetleri Aybars Temizlik’ten alır mıyız?’ Bu soruya her defasında cevabımız ‘Evet’ olduğu için kendimizle gurur duyuyoruz.

Kısacası;

Bizim özümüz temizlik.

Yıllardır, yüzlerde oluşacak temiz bir tebessüm için çalışıyoruz.

En kaliteli, profesyonel ve sayısız temizlik hizmetine ulaşmak için hemen Aybars Temizlik ile iletişime geçin! Çünkü hijyenin ve temizliğin anahtarı burada!

Aybars Temizlik

TEMİZLİK FİRMASI İHTİYACINIZ MI VAR?

ÜSTÜN TEMİZLİK ANLAYIŞIYLA HİZMETİNİZDEYİZ.

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETİ

En kaliteli, profesyonel ve sayısız temizlik hizmetine ulaşmak için hemen Aybars Temizlik ile iletişime geçin! Çünkü hijyenin ve temizliğin anahtarı burada!

Mutlu Müşteri

+5000

PROJE

1000+

TEMİZ YAPI

+2000

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın