Apartman İlaçlama Fiyatları

Yazar : Melek Teke

Yazıldı:

Güncelleme:

 

Aybars Temizlik olarak hedefimiz her zaman %100 müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu durumda tüm ilaçlama uygulamalarında olduğu gibi apartman ilaçlama uygulamalarında da etkili yöntem ve prosedürler ile sağlığa zararlı olmayan etkili pestisitler kullanılmaktadır ve nihai çözümler elde edilmektedir. Bu kapsamda içeriğimizde; apartman ilaçlama ne zaman yapılır, apartman ilaçlama nasıl yapılır, apartmanda hangi noktalar ilaçlanır, apartman ilaçlama fiyatları gibi konular üzerinde bilgi vereceğiz.

Apartman İlaçlama Ne Zaman Yapılır?

Evde, işyerinde veya apartmanda genel fumigasyon için en uygun zaman, iklime bağlı olarak Mart ortasıdır. Toprak ısınması, Mart sonu ve Nisan başı gibi haşerelerin ortaya çıkmasıyla başlar. Apartman ilaçlaması ile stüdyo ilaçlaması arasındaki fark, tüm binanın yalıtılması ve potansiyel böcek ve haşerelerden korunmasıdır. Ayrıca apartman ilaçlama fiyatları sayesinde ekonomik ilaçlama hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Daha güvenli ve daha ucuz bir pestisit için ara sıra yapılan bir ilaçlama doğru seçim olacaktır. Apartman ilaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak bölgenin metrekaresine göre değişmektedir.

Apartman İlaçlama Nasıl Yapılır?

İlaçlama için öncelikle apartman yöneticisi, uygulama tarihi ve saatini belirleyecek, uygulama ekibi belirlenen adrese zamanında ulaşacaktır.

Eğer apartman genelinde bir haşere istilası varsa, mevcut haşere istilasına ek olarak haşere istilasına giden yollar tespit edilecektir. Kanalizasyon sistemi çek valflerle donatılmamışsa, hamam böceklerinin apartmanlara ve yaşam alanlarına girme olasılığı daha yüksektir. Böcek dışkısı, böcek yumurtası kapsülleri ve larvaların yani böcek larvalarının erimiş dış kabuklarının yoğunluğu kontrol edilir. Tüm bu kontrollerden sonra uygun görülen apartman ilaçlama yönteminin uygulamasına geçilir.

  • Apartman ilaçlamasına apartmanın çatısından başlanmaktadır.
  • Apartmanın en üst katından bodrum katına kadar tüm dairelere ilaçlama yapılmaktadır.
  • Dairelerdeki ilaçlama bittikten sonra apartmanın ortak alanı olan merdivenleri ilaçlarız.
  • Eğer varsa asansör boşlukları, bodrumlar, sığınak alanları, otopark, makine dairesi ve apartman bahçesini ilaçlarız.
  • Apartman ilaçlaması uygulandıktan sonra apartman sakinleri, haşerelerin tekrar gelmesini önlemek için alabilecekleri kişisel önlemler hakkında tüm bilgileri alırlar.
  • Apartman ilaçlamasının apartmanlarda kullanımına ilişkin bilgilendirme yazısı ve T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı EK-1 belgesi apartman görevlisine teslim edilir.

Apartman ilaçlama uygulamasına tüm böcek yumurtaları ve böcek yumurtası keseleri yok olana kadar devam edilmelidir. Apartman ilaçlama sıklığı, binanın mevcut yapısal özelliklerine ve gerekli fiziksel önlemlere bağlı olacaktır.

İlaçlamadan sonra bina haşereler tarafından istila edilmeye devam ediyorsa, kesin çözüm için düzenli aralıklarla ilaçlamaya devam edilmelidir. Öte yandan, ilaçlama sonrası önerilen fiziksel önlemlere tam olarak uyulmalıdır. Apartman ilaçlama fiyatları, sizin bütçenize en uygun şekilde belirlenmektedir.

Apartmanda Hangi Noktalar İlaçlanır?

Apartmanda genel olarak çatı katı, daireler, merdivenler, asansör boşlukları gibi yerler ilaçlanır.

Haşere sorunu hayatımızın her anında karşılaşabileceğimiz olumsuz sorunlardan biridir. Haşere sorunları evlerde, işyerlerinde ve çalıştığınız diğer ortamlarda karşınıza çıkabilir.

Özellikle apartmanda oturanlar için en büyük sorun apartman boşluklarıdır. Bu alanlar çoğunlukla nem alan bölgelerdir. Bu alanlara çöp ve diğer döküntüleri attığınız zaman, haşereler için vazgeçilmez yerler haline gelirler.

Bu alanlarda yuva yapan böcekler bir süre sonra evlerinize kolayca girebildikleri için evinizde sizi rahatsız edeceklerdir. Bu yüzden apartman boşluklarını belli aralıklarla havalandırılıp temizlemeli ve ilaçlamalısınız.

Aybars Temizlik olarak uzman ekibimizle 7/24 olarak sunduğumuz hizmet sayesinde bu tür sıkıntılarla karşılaşmazsınız. Ayrıca apartman ilaçlama fiyatları herkesin cebine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu sayede gereksiz ve fazla ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Apartman İlaçlama Fiyatları

Uzman ekibimiz tarafından verilen hizmetler için en iyi fiyatları garanti ediyoruz. Politikamız bölgeye göre değişmeyen apartman ilaçlama fiyatları şeklindedir. Fiyatlandırma genellikle sağladığımız hizmetlere bağlıdır. Özellikle istenilen hizmetin türü, fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. İlaçlama yapacağımız yerin şartlarını, kullanacağımız zirai kimyasalların miktarını, alanın büyüklüğünü, özel durumları vb. göz önünde bulundurarak en iyi apartman ilaçlama fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Dolayısıyla alacağınız hizmetlerin fiyatı ihtiyaçlarınıza bağlı olacaktır.

Doğaya verilen zararı en aza indirmek ve hizmetlerimizi sürdürmek için çevreye duyarlı bir yaklaşım benimsiyoruz. Aynı zamanda kaliteli hizmet ile uzun vadeli sonuçlar sağlıyoruz. Apartman ilaçlama fiyatları, aldığınız hizmet türüne bağlıdır. Ücret detaylarını telefondan bizi arayıp öğrenebilirsiniz. Haşere ilaçlama hizmetlerimiz ile haşere sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Aybars Temizlik Şirketi

Ekibimiz yıllardır temizliğin tüm alanlarında çalışmaktadır. Bu nedenle yıllar içinde çeşitli deneyimler biriktirdik. Bu sayede kaliteli temizliğin merkezi haline geldik. Her gün farklı temizlik maceralarına atıldık. Sayısız insanı, sayısız markayı kendimize kattık. Her birine ayrı ayrı sahip çıkıyoruz. Evinizi evimiz, ofisinizi ofisimiz olarak benimsedik. Bu noktada temizliğin ve gururun zirvesine ulaştık.

Temizlik, temel ihtiyacımızdır. Bu nedenle temizliğe ve temizlik ihtiyacı olanlara daha dikkatli yaklaştık. Her zaman istenilen ve beklenen hijyeni sağlamak odaklı çalışmalarımızı sürdürdük. Bölgemizde geniş bir servis ağı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hala gelişiyor, büyüyor ve daha iyi olmak için çalışıyoruz.

Aybars Temizlik şirketi olarak sizin memnuniyetiniz bizim için en önemli olan bir kriter. Müşterilerimiz bizim için her zaman değerlidir. Bizden ve hizmetlerimizden memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. Bu nedenle değerli bir hizmet sunarak yükümlülüklerimizi yerine getiriyoruz. Her uygulamanın bir plana göre gitmesini ve sürecin sorunsuz işlemesini sağlıyoruz. Apartman ilaçlama fiyatlarını bütçe dostu olarak müşterilerimizi düşünerek hazırlıyoruz.

İstanbul’un Anadolu’dan Avrupa’ya tüm ilçelerinde ilaçlama hizmeti veriyoruz. Her iki yakada da aynı seviyede ve aynı kalitede hizmet sunuyoruz. Sizlere 7 gün 24 saat hizmet verebilmemizi sağlayan bir sistem benimsedik. Bu bağlamda bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Temizlik özellikle bu günlerde çok önemli. Misyonumuz sizlerin en temiz ve güvenli alanlarda yaşamanızı ve çalışmanızı sağlamaktır. Amacımız temiz ve hijyenik bir ortam yaratmak ve temizliği ihtiyacı olan herkese ulaştırmaktır.

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın