İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

Yazar : Melek Teke

Yazıldı:

Güncelleme:

Böcekler, yaşam alanlarını işgal eden rahatsızlık ve zarar veren canlılardır. Böcekler bulaşıcı hastalık taşır ve insan sağlığı için çok zararlıdır. Haşereler ve haşere istilaları İstanbul’un da en büyük sorunlarından biridir. Yaşam alanlarını istila eden haşereler, zamanla yaydıkları bakteri ve mikroplarla insanları hasta ederler. Bu nedenle görüldükleri yerde hızlıca imha edilmeleri gereklidir. Uygun İstanbul böcek ilaçlama fiyatları ile siz de bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

Haşere ve böceklerin üreme ve yapısal farklılıklarına göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. Böcek ve haşere türleri evde, ofislerde, eğitim kurumlarında ve hemen her alanda kolayca üreyebilmektedirler. Beslenme ve barınma ihtiyacı nedeniyle genelde insanların yaşam alanlarında kolayca üreyen böcekler, çeşidine ve üreme dönemlerine göre ilaçlama yapılarak ortadan kaldırılır ve yaşam alanları korunur.

İstanbul Böcek İlaçlama Neden Yapılmalıdır?

İstanbul, ülkemizin en kalabalık şehri olması nedeniyle en çok cafe, restoran, otel, ev, açık ve kapalı mekân barındıran şehirdir. Kalabalık alanlarda haşere çoğalması daha çok görülen bir durumdur. Özellikle gıda imalatının yapıldığı alanlarda toplum sağlığının korunması için mutlak düzenli şekilde ilaçla çalışması yapılmalıdır.

Haşere türleri zamanla insanlara tifo, veba, sıtma, parazitsel hastalık türleri gibi birçok bulaşıcı hastalığı bulaştırır ve toplum sağlığını ciddi ölçüde tehdit eder. Bunun için kapalı ve açık olan tüm mekânlarda güzel İstanbul’umuzu korumak için haşere ilaçlama ve pest kontrol çalışmaları yapmak önemlidir. Firmamız İstanbul’un her semtine ve her mahallesine kesintisiz haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Kullandığımız ilaçlar sadece haşereler üstünde etkili olup insan salığına ve doğaya zarar vermez. İstanbul böcek ilaçlama firması olarak günün her saatinde araçlı ilaçla servislerimizle hizmet sunmaktayız.

Istanbul Böcek Ilaclama Neden Yapılmalıdır

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları Nedir?

En kalabalık şehrimiz olan İstanbul’da orantılı olarak birçok ilaçlama firması bulunmaktadır. Bu firmaların çoğunluğu gerekli yeterlik ve izin belgesine sahip değildir ve halk sağlığını tehdit ederek düzmece ilaçlarla çalışmaktadır. Bu da İstanbul böcek ilaçlama fiyatları üzerinde etkilidir.

İlaçlama hizmeti almak istediğiniz firmayı iyi araştırmalı ve seçmelisiniz. İstanbul böcek ilaçlama hizmeti alırken şu noktalara dikkat etmek önemlidir:

 • Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet sunan firmaları tercih etmelisiniz.
 • İl Sağlık Bakanlığı onayı, her böcek ilaçlama firmasında olması gereken bir belgedir. Bu belgeyi bulunduran firmalarla çalışmalısınız.
 • Gelişen teknoloji ile birlikte ilaçlama çalışmalarında da yeni teknikler ve yöntemler geliştirilmiştir. Bu nedenle hizmet alacağınız firma yeniliklere uyan ve modern tekniklerle sorunu kaynağında çözen bir firma olmalıdır.
 • İstanbul’da böcek ilaçlama için hizmet alacağınız firmanın ilaçlama yapılacak alana yakın olması ilaçlama fiyatını da bir hayli düşürecektir. Bunun için de birçok şubesi olan deneyimli ilaçlama firmaları tercih etmelisiniz.
 • Ücret araştırması yapmalı ancak çok düşük ücret veren merdiven altı firmalardan uzak durmalısınız. Bu noktada İstanbul böcek ilaçlama fiyatları hakkında da bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Böcek İlaçlama İstanbul

Böcek ilaçlama işlemi için İstanbul’da birçok temizlik ve ilaçlama firması bulunmaktadır. İlaçlama işlemi, kimyasallar kullanılarak yapıldığı için alanında uzman ve profesyonel ekiplerin yapması gereken bir hizmettir. Aksi halde kullanılan ilaçlar, hem insan sağlığına zarar verir hem de yapılan ilaçla haşere türlerini önlemede yetersiz kalır. Bunun için İstanbul böcek ilaçlama firması seçerken mutlaka deneyimli ve kaliteli hizmet veren firmaları tercih etmelisiniz.

Böcek ilaçlama hizmetleri ile yaşam alanlarında kalıcı ve etkili bir temizlik sağlanır. Bununla birlikte farklı haşere türleri de önlenmiş olur. Böcek ilaçlama hizmetleri; evlerde, otellerde, avmlerde, tüm iş yerlerinde, açık ve kapalı tüm alanlarda yapılması gereken bir işlemdir. İstanbul böcek ilaçlama fiyatları hizmeti veren firmanın kendi belirlediği standartlara göre değişkenlik göstermektedir. Bununla birlikte ilaçlama yapılacak bölgenin büyüklüğü fiyatları belirleyen ilk unsurdur.

İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama hizmetinin profesyonel ve deneyimli firmalar tarafından yapılması başarılı sonuç alınması için önemlidir. Her haşere tipine sabit ilaçlama başarılı sonuçlar vermeyeceği gibi maddi kayba da sebep olur. Bunun için ilaçlama hizmetleri öncesinde haşere tipleri, haşerelerin üreme zamanları, haşereler ile mücadele yöntemlerinin tespit edilmesi gereklidir.

Böcek ilaçlama hizmeti, tam eğitimli kişilerce yapılması gereken bir iştir. Siz de yaşam alanlarınız istila edip zarar veren her türlü haşerelerden korunmak için alanında uzman olan firmalardan yardım almalısınız. Seçtiğiniz firmanın referansları olmasına ve deneyimli olmasına dikkat etmelisiniz.

İstanbul Anadolu yakası böcek ilaçlama için hizmet veren birçok ilaçlama firması bulunmaktadır. İlaçlama hizmetinin işi bilen uzman ekipleri tarafından yapılması gereklidir. İlaçlama işlerini haşereler üredikten sonra değil üremeden önce önlem almak için mutlaka yaptırmak gereklidir. Özellikle gıdaların bulunduğu alanlarda daha sık şekilde böcek ilaçlama hizmeti yapılmalıdır. Firmamız, hem Anadolu yakası hem Avrupa yakası için ilaçlama hizmetleri sunarak kesin çözümler vermektedir. Böcek ilaçlama hizmetlerimiz genellikle fare, pire, hamamböceği ve diğer haşere çeşitleri için olmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kadıköy, Maltepe, Üsküdar, Çekmeköy, Ümraniye, Pendik, Sancaktepe, Tuzla ilçelerinde yoğun talep gören böcek ilaçlama hizmetleri sizlere kesin çözüm sunmak için çalışmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

Avrupa yakasında yer alan Bağcılar, Esenyurt, Başakşehir, Beylikdüzü, Sarıyer, Avcılar, Zeytinburnu ilçelerinin hepsine geniş servis hizmeti ile ulaşarak profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Okulları, evleri, gemileri, bahçe alanlarını, açık ve kapalı olan hemen her mekânı istilacı türlere karşı korumak için ilaçlıyoruz.

Kullandığımız etkili ilaçlar ve uzman ekibimizin tecrübesi sayesinde yaşam alanlarınız haşerelerden uzak ve daima güven altında tutuyoruz. Avrupa yakası için böcek ilaçlama hizmetine ihtiyacınız varsa bizi hemen arayabilirsiniz. İşiniz acilse ekibimiz sizler için hemen yola çıkarak gerekli hizmetleri verecektir. 7/24 hizmet sunan firmamız fare, pireler, hamam böcekleri, örümcekler, tatarcık, güve, tahta kurusu gibi farklı haşere çeşitleri ile mücadele için uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

Avrupa yakası, Anadolu yakasına göre daha kalabalık olduğu için haşere ve kemirgen türler de burada daha fazladır. Bunun için burada bulunan şubelerimizle günün her saatinde ilaçlama hizmeti veriyoruz. Haşerelerden kesin olarak kurtulmak ve tekrar etmesini önlemek için firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. İstanbul böcek ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası Böcek Ilaçlama

 

Böcek İlaçlama Firmaları

Haşereler ile mücadele etmenin en temel adımı, mücadele edilecek olan haşere türünü iyi tanımak ve biyolojisi hakkında bilgiye sahip olmaktır. Ancak bu sayede haşerenin nasıl önlenebileceği bilinebilir. Bunun için de eğitimli ve tecrübeli ilaçlama firmalarından hizmet almak gereklidir.

Sabit bir ilaçlama yöntemi sunan ilaçlama firmalarından uzak durmak gereklidir. Her haşere türünün üreme dönemi ve özellikleri aynı olmadığı için mücadele yöntemleri de farklı ve profesyonel olmalıdır. Örnek vermek gerekirse; hamam böceği ile mücadele için kullanılan jel ilaçlama, kokulu ilaçlama gibi yöntemler pire ilaçlamasında başarılı sonuçlar vermez. Bunun için böcek ilaçlama ve pest kontrol çalışmaları için haşereleri iyi tanıyan ve ektin mücadele edebilen uzman kişilerle çalışmak gereklidir. Firmamız böcek ilaçlama çalışmaları yaparken en çok şu 3 yöntemi kullanmaktadır:

Kokulu ilaçlama

Kokulu ilaç uygulamaları ile evler ve diğer yaşam alanları tüm haşerelerden daha kolay arınır. Sıkılan ilacın kokusunu soluyan haşerelerin boğularak yok olması sağlanır. Ardından ölen haşereler toplanarak ortamdan uzaklaştırılır. Kokulu ilaçlar, birçok firma tarafından kullanılan ve etkisi diğer ilaçlara göre daha çok olan ilaçlardır. Kokulu ilaçlama sonrasında en az 12 saat ilaçlama yapılan ortam kapalı kalmalıdır. Ardından da havalandırma yapılarak ortama girilmelidir. Kokulu böcek ilaçlama çalışmaları birçok haşere ve böcek türü üzerinde kesin etki sağladığı için sıklıkla kullanılan bir yöntemdir.

Kokusuz İlaçlama

İlaçlamada var olan kokuyu sadece haşere ve böcekler durarak yok olurlar. Kokusuz böce ilaçlama da sıklıkla kullandığımız bir yöntemdir. Bu sayede kişiler ortama ilaçlama sonrasında daha erken dönebilir. Kokusuz ilaçlama sonrasında 5-6 saat geçtikten sonra ortam havalandırılarak giriş yapılabilir.

Jel İlaçlama

Bu uygulama için jel tabancaları kullanılır. Haşere ve böceklerin yoğun bulunduğu alana bu tabanca ile jel sıkılır. Jel içindeki maddeler, böceklerin ilgisini çeken bir maddedir. Böcekler bunu yediğinde ölürler. Bu sayede haşereler için etkili bir kontrol sağlanmış olur. Böcekler öldükten sonra ortadan kaldırılır. Birçok haşere ve böcek türü ile mücadelede etkili olan bir yöntemdir. Jel uygulama çalışması ile ortamdan ayrılmak zorunda akalamdan ilaçlama çalışması yapmak mümkündür. Jel ilaçlama sırasında en önemli nokta ise çıplak elle bu noktalara dokunmamak gerektiğidir.

İstanbul’da 800’den fazla böcek ilaçlama firması bulunmaktadır. Ancak bu firmaların büyük bir kısmı korsan şekilde yani İl Halk Sağlığı’nın verdiği ve belli aralıklarla denetlenmesi yapılan belgelere sahip olmadan çalışmaktadır. Bunun için uzman ekibe sahip aynı zamanda gerekli belge ve tüm izinlere sahip olan deneyimli böcek ilaçlama firmaları ile çalışmalısınız.

Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından ilgili ilaçlar kuruluşları için belirlenen tüm kriterleri karşılamaktadır. Gereken tüm izin ve belgelere sahip olup her türlü yaşam alanı için haşerelerle etkin mücadele hizmeti sunmaktayız. Firmamız, kaliteli böcek ilaçlama ürünleri kullanmakta, ihtiyaç olan bölgelere hızla gitmekte ve sorunun kaynağını bularak kökten yok ederek kaliteli hizmet vermektedir. İstanbul’da böcek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyarsanız uzman ve güler yüzlü ekibimizden hizmet alabilirsiniz. İstanbul böcek ilaçlama fiyatları konusunda en uygun politikaları sizlere sunuyoruz.

Fare İlaçlama İstanbul

Fare ilaçlama hizmeti, İstanbul’da verdiğimiz ve yoğun talep gören hizmetlerimizden birisidir. Özellikle Anadolu yakasındaki müşterilerimiz sıklıkla fare ilaçlama hizmetinden faydalanmaktadır. Sancaktepe, Pendik, Beylikdüzü, Fatih, Esenyurt, Başakşehir, Avcılar ve Küçükçekmece, Tuzla Bölgeleri için fare ilaçlama hizmetini uzman ekiplerimiz tarafından sağlamaktayız. Haşerelerle mücadele hizmetine ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Fare ilaçlama yöntemlerimiz ilaçlanacak alanın büyüklüğü ve alanın kaplı ve açık olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Bununla birlikte en çok kullandığımız fare ilaçlama yöntemleri şunlardır:

 • Paste zehir
 • Pellet serpme
 • İstasyon yemleme

Pire İlaçlama İstanbul

İstanbul’da en sık verdiğimiz hizmetlerden biri de pire ilaçlama hizmetidir. Pireler, daha çok ahşap yapıların bulundu bölgeler de bulunur. Pire türleri çok küçük olduğu için ve çok hızlı ürediği için mücadele etmesi en zor haşere türlerinden biridir. İlaçlama esnasında da dikkatli olmak gereklidir çünkü henüz kırılmamış olan yumurtalar çatlarsa pire sorunu tekrar baş gösterebilir ve bu da daha fazla ilaçlama ihtiyacına yol açar.

İstanbul da en çok Fatih, Şişli, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş gibi eski ve ahşap yapıların çoğunlukta olduğu bölgelerde pire ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Kullandığımız sisleme sistemi ile pire sorununu ilk ilaçlamada kesin olarak çözmekteyiz. % 100 garanti sunduğumuz pire ilaçlama ve diğer haşerelerle mücadele hizmetlerimiz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Pire İlaclama İstanbul

 

En İyi İstanbul Böcek İlaçlama Şirketi

Böcek ilaçlama firmamız, müşteri memnuniyetini baz alarak garantili çözümler sunmaktadır. Haşere kontrol ve mücadele çalışmalarında etkin hizmet veren firmamızı diğerlerinden ayıran özellikler şunlardır:

 • En kaliteli ilaçlama ürünleri kullanıyoruz.
 • Uzman ve güler yüzlü personelimizle kaliteli hizmet sunuyoruz.
 • Geniş servis ağımız ile İstanbul’un her bölgesine kesintisiz hizmet veriyoruz.
 • Sorunlar üzerinde detaylı çalışarak garantili çözümler üretiyoruz.
 • Randevularımıza zamanında gidiyoruz.

Böcek İlaçlama Yorumları

Böcek ilaçlama hizmeti için firma seçerken firmanın yorumlarına ve referanslarına mutlaka bakmak gereklidir. Firmamız hakkındaki böcek ilaçlama yorumlarına bakıldığı zaman mutlu müşteriler tarafından yapılan birçok olumlu yorum görülecektir. Hakkımızda yapılan yorumlarda her sorun için ayrı çalışıp farklı mücadele yöntemleriyle kesin çözümler sağladığımız, etkili ve insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli ilaçlar kullandığımız gibi birçok olumlu yorum mevcuttur. Tek bir ilaçlamada sorunun çözülmediği durumlarda 2. ve 3. ilaçlama çalışmalarını yapmaktayız. Bu ilaçlama çalışması ise çoğunlukla ücretsiz olmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama firmaları içerisinde en çok olumlu yoruma sahip firmalardan biriyiz. Siz de başınıza dert olan tüm haşerelerden kurtulmak için hemen bizimle iletişime geçip hizmet alabilirsiniz. Firmamız hakkında internette yapılan yorumlardan birkaçı şöyledir:

 • Birkaç gün önce firmadan böcek ilaçlama için yardım istedim. Hızlı bir şekilde geldiler. Evde kokusuz ilaçlama yaptırdım. Şu anda haşerelerden eser yok.
 • Haşereler gerçekten korkulu rüyam olmuştu. Evde ilaçlama yaptırdım. Çalıştığım firma sorunu kaynağından çözdü ve tekrar bir ilaçlamaya gerek kalmadı. Etkili ve kaliteli hizmet için teşekkür ederim.
 • Garantili ilaçlama hizmeti için firmayı aradım. Hızlı bir şekilde ofisime gelerek her yeri ilaçladılar. Sorunu kaynağından yok ettikleri için de artık haşerelerden kurtulduk.

Böcek İlaçlama Firması Tavsiyesi

Böcek ilaçlama firmaları mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan kriterlere uymalı ve bunu belgelemeli, uygun ve kaliteli ithal ilaçlara sahip olmalı, gerekli tüm belgelere sahip olmalı, uzman ve eğitimli personelle çalışmalıdır. Bunun için tecrübeli ve referansları olan böcek ilaçlama firmaları ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Firmamız uzman ve gürler yüzlü personeliyle İstanbul’un her bölgesine kesintisiz ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Yaşam alanlarının korkulu rüyası olan haşerelerden kurtulmak ve korumak için firmamızdan düzenli olarak destek alabilirsiniz. İstanbul böcek ilaçlama fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Böcek İlaçlama

İnsanlar için en önemli yaşam alanı, evlerdir. Evlerin temiz ve hijyenik olması için mutlaka her türlü böcek ve haşereden korunması gereklidir. Haşereler, hem insan sağlığına hem de evdeki eşyalara zarar veren canılardır.  Evde daha çok pire, tahta kurusu, hamam böceği, sinek, karınca ve örümcek sorunları ile karşılar. Haşereleri kökten kurtulmak için en iyi çözüm bir böcek ilaçlama firmasından yardım almaktır. Haşereler için evler uygun yaşama ortamlarıdır.

Evler sıcak, nemli ve besin bulunduran alanlar olduğu için böcekler bu alanlara kolayca yerleşir ve zamanla çoğalır. Düzenli ilaçlama yapılmadığı ve evler temizlenmediği zaman, haşereler daha da çoğalır.  Özellikle deniz kenarına yakın ve nem oranı yüksek, ahşap, bahçesi olan evlerde haşere görülme ihtimali yüksektir. Bu nedenle evler için düzenli olarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Eviniz için uzman ekibiyle hizmet veren ve kaliteli ilaçla kullanan bir ilaçlama firmasından detay almalısınız.

Böcek İlaçlama İçin Keşif

Evlerde özellikle mutfak ve banyo gibi alanlarda haşere görülme ihtimali yüksek olmaktadır. Bunun için bu alanları ilaçlatmanın yanı sıra temiz tutmaya ve nemli bırakmamaya özen göstermek gereklidir. Evden böcekleri uzak tutmak için düzenli temizlik yapmalısınız. Bununla birlikte evde lavanta yağı, biberiye yağı gibi aromatik yağları kullanarak da böcekleri uzak tutabilirsiniz. Ancak evde haşerelere tek tek tutarak mücadele edemezsiniz. Bunun için mutlaka uzman bir böcek ilaçlama firmasında yardım almalısınız. Ev böcek ilaçlama, uzmanlık isteyen bir iştir. Bu sorunu kökünden ortanda kaldırmak için öncelikle böceklerin ürediği yuva tespit edilmelidir ve direkt olarak yuva yok edilmelidir. Bu sayede etkili bir ilaçlama hizmeti verilmiş olur.

Ev böcek ilaçlama hizmeti için öncelikle evde keşif yapılarak böcek türü ve böceğin biyolojik özellikleri gibi özellikleri belirlenerek nasıl bir mücadele yöntemi uygulanması gerektiğine karar verilir. Ardından evin metrekare cinsinden büyüklüğü belirlenir. Böceklerin yoğunluğuna ve evin büyüklüğüne göre kullanılacak olan ilaç miktarı belirlenir. İlaçlama sırasında evde açıkta kalmış besinler olmamalıdır. İlaçlama sırasında insanlar dışarıda olmalıdır. Evde çocuk oyuncakları ve kıyafetleri varsa mutlaka kapalı bir alanda olmalı ve ilaçtan etkilenmemelidir. Evde akvaryum varsa, balıkların etkilenmemesi için üzeri mutlaka ıslak bir havlu ile kapatılmalıdır. Ev ilaçlamadan sonra eve hemen değil 5-6 saat sonra girmek gereklidir. Eve girildiğinde ve mutlaka camlar çalışarak havalandırılmalıdır. Kokusuz böcek ilaçlama yapılsa dahi ev havalandırılmalıdır.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları böceklerin evlere ve sağlığınıza verdiği zarardan daha pahalı değildir. Özellikle de bodrum katı gibi yüksek nem barındıran yerlerde yaşıyorsanız evinizi düzenli olarak, ilaçlamanız gereklidir. Ev ilaçlama fiyatları için öncelikle evde keşif yaparız. Evdeki haşere türleri tespit ederiz. Mücadele yöntemine göre kullanacağımız ilaçlar ve evin metrekare cinsinden büyüklüğünü tespit ederek böcek ilaçlama fiyatını belirleriz. Evdeki böceklerden kurtulmak ve haşereler oluşmadan önlem almak için firmamızı hemen arayarak hizmet alabilirsiniz. Haşere mücadele ve pest kontrol işinde tecrübeli ekibiyle kaliteli destek veren böcek ilaçlama firmamız ile tüm haşere sorunlarından garantili ve hızlı şekilde kurtulacaksınız. İstanbul böcek ilaçlama fiyatları hizmet alanına ve türüne göre değişkenlik göstermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Böcek ilaçlama firmaları hakkında sorulan ve merak edilen birçok konu vardır. En çok merak edilen soruların ise cevapları şu şekildedir.

Evlerde Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Öncelikle evinizde ilk böcek görüldüğü an, hemen ilaçlama firması aranmalıdır. Çünkü zamanında müdahale edilmediğinde böcekler hızla üreyerek evde daha da çoğalır. Bu durumda da haşerelerle mücadele etmek zorlaşır. Böcek popülasyonu minimum seviyedeyken mücadele edilerek haşereler kontrol altına alınmalıdır. Evlerde böcek ilaçlama için öncelikle uzman ekibimiz tarafından evde keşif çalışması yapılmaktadır. Ekibimiz böceklerin yoğunluğu ve yuvalarını tespit ederler. Ona uygun ilaçlar ve mücadele yöntemini belirlerler. Ardından evi boşaltmanız gerekir. Açıkta kalan besinleri kapatmalısınız. Giysilerinizi ise kapalı alanda muhafaza etmeye özen gösterin. Evde evcil hayvanınız varsa mutlaka dışarı çıkartın. Uzman ekibimiz koruyucu kıyafetlerle tüm evi profesyonel şekilde ilaçlar. Haşerelerin kaynağını tespit ettiğimiz için ilk ilaçlamadan itibaren böcek sorunu ortadan kalkmış olur.

Evlerde yapılan böcek ilaçlamanın etkisi de merak edilen konulardan biridir. Evdeki böcek ilaçlama hizmetinin etkisi 3 ay kadar sürmektedir. Ancak evin temiz tutulma durumu, nem, sıcaklık durumları bu süreyi etkiler. Bunun için ev düzenli olarak temizlenmeli, nem ve sıcaktan korunmalı, açık ve kırık alanlar varsa onarılmalıdır. Açıkta besin bırakmamaya mutlaka özen gösterilmelidir. Haşereler, evde en ufak bir kırıntının üstünde dahi yaşayabilen canlılardır. Bunun için özellikle mutfaklarda hijyen ekstra dikkat edilmelidir. Evlerde böcek ilaçlaması yaptırmak için en uygun alan genelde bahar aylarıdır. Çünkü bahar aylarında sıcaklık ve nem arttığı için haşere istilaları da çoğalmaya başlar. Bununla birlikte kış aylarında da böcek ilaçlaması yapılmadır.

Evlerde böcek ilaçlaması yapıldıktan sonra bir süre ıslak temizlik yapmamak gereklidir. Çünkü sıkılan ilacın etkisinin devam etmesi gereklidir. Ancak bu sayede ilaçlama kalıcı olur. Böceklerin kalan yumurtalarının tamamen yok olması için ilaçlama sonrası ev, birkaç gün ıslak temizlik yapılmadan temizlenmelidir. İlaçlamadan sonra zehirlenmeleri önlemek ve sağlık için ev havalandırmalı ve sonrasında girmelisiniz.

Haşere İlaçlama Kaç Ay Garantili?

Haşere ilaçlama 3 ay garantili bir hizmettir. Ancak evde yapılan temizlik, ısı ve nem oranı gibi faktörler ilaçlamanın kalıcılığını etkiler. Bu nedenle evde düzenli temizlik yapmalı, kırıntı bırakmamalı, açıkta besin bırakmamaya özne göstermelisiniz. Bununla birlikte garanti söz konusu olduğu zaman en önemli unsur haşerenin türüdür. Örneğin pire popülasyonu için çok hızlı ürediklerinden dolayı herhangi bir garanti vermek zordur. Bunun için yaşam alanlarını pirelere karşı düzenli aralıklarla ilaçlatmak gereklidir.

Piyasada birçok ilaçlama firması bulunmaktadır. Bazıları belgesiz ve izinsiz çalışmakta ve uzun süreli garantiler vaat etmektedir. Ancak böcek ilaçlama konusunda net bir garanti vermek hiçbir zaman mümkün değildir. İstanbul’un her bölgesinde farklı haşere sorunları mevcuttur. Bunun için işi bilen, gerekli tüm izin ve belgelere sahip olan böcek ilaçlama firmaları ile çalışarak en uzun süre yaşam alanlarınızı haşerelerden korumalısınız.

Ortalama İlaçlama Fiyatları Nedir?

İlaçlama fiyatları alanın büyüklüğü, haşerelerin türü ve yoğunluğu, ilaçların maliyeti gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Firmamız en kaliteli ve ithal ilaçları kullanarak uygun fiyatlı böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Piyasada çok düşük fiyatlarla böcek ilaçlama hizmeti veren firmalardan uzak durmak gereklidir. Çünkü kullanılan etkisiz ilaçlar haşereleri yok etmediği gibi üremelerini daha da kolaylaştıracaktır. Haşerelerden garantili ve kesin olarak kurtulmak ve yaşam alanınızı istilacı türlerden korumak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İstanbul böcek ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Güvenilir ilaçlama Firması Nasıl Anlaşılır?

İstanbul’da böcek ilaçlama hizmeti veren 800’den fazla firma bulunmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu İl Halk Salığı Müdürlüğü tarafından verilmiş olan gerekli belgelere sahip değildir. Bu firmalar tarafından yapılan ilaçlama çalışmaları, hem paranızı hem zamanınızı hem de emeğinizi boş yere sarf ettirecektir. Bunun için haşere mücadele eve pest kontrol için uzman hizmet veren güvenilir ilaçlama firması ile çalışmak önemlidir.

Güvenilir ilaçlama firmaları İstanbul ili İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen belgelere sahip olmalıdır. Bununla birlikte Dünya Sağlık Örgütü WHO’da ilaçlama firmaları için çeşitli kriterleri belirlemiştir. Bu kriterlere uyum sağlayan firmalar, güvenilir böcek ilaçlama firmalarıdır. Firmamız İstanbul’da en güvenilir böcek ilaçlama ve pest kontrol firması olup uzman ekibiyle kesintisiz destek sağlamaktadır. Firmamız hem Dünya Sağlık örgütü hem de Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen tüm kriterlere uygun olup bunu resmi belgelerle belgelemiştir.

İlaçlamadan Sonra Alana Ne Zaman Girmelisiniz?

Böcek ilaçlama çalışmaları sırasında kullandığımız ilaçlar, insan ve evcil hayvan sağlığı için zararlıdır. Bunun için ilaçlama sonrasında alan, en az 5 saat kapalı kalmalıdır. Eğer kokulu ilaçlama çalışması yapıldıysa o zaman da en az 12 saat kadar ortam kapalı kalmalıdır. Ardından havalandırma yaparak ortama girebilirsiniz.  Ortam ne kadar kapalı kalırsa ilaçlama çalışmasından o kadar olumlu sonuç alınır.  İlaçlama yaptığımız alanı havalandırmalısınız. Kokusuz böcek ilaçlama da olsa alanı mutlaka havalandırmalısınız. İlaçlama sonrasında evde bir süre ıslak temizlik yapmamalısınız. Süpürme işlemi yapabilirsiniz.

İstediğim Zaman İlaçlama Yaptırabilir Miyim?

Evet. İstanbul ili genelinde her iki yaka için de birçok şubemizle kesin çözümler sunmakta ve ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İstediğiniz zamana bizlere ulaşarak ilaçlama yaptırabilirsiniz. İstanbul böcek ilaçlama fiyatları ve daha fazlası hakkında bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Size Yardımcı Olabilecek Diğer Yazılarımız

İstanbul böcek ilaçlama servisi, böcek ilaçlama firması seçerken nelere dikkat edilmeli gibi sizlere fayda sağlayacak diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın