Yerinde Halıfleks Temizliği

Bize Ulaşın

0216 706 10 66

Yerinde Halıfleks Temizliği, diğer bir tabirle de yerinde halıfleks yıkama, sizler için en iyi şekilde sunulmaktadır. Firmamız bu özel hizmeti, kuru köpük sistemi hayata geçirmektedir. Kuru köpük sistemi ile halıfleks yıkama teknolojisini hayata geçiren özelliğimiz ile İstanbul Anadolu yakasının bir numaralı firmasıyız.

Kuru Köpük Yöntemiyle Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmetimizde Leke Çıkarma Başarısı %95’tir. Bu sayede en hijyenik alanlara firmamız aracılığı ile sizlerde kavuşabilirsiniz.

Alanında uzmanlaşan firmamız İstanbul’da ev, ofis, kurum, vb. her türlü yaşam alanı için hizmet vermektedir.

Size ait her türlü meskene ulaşarak hizmet vermekteyiz. Özellikle duvardan-duvara şeklinde halıfleks halıların ve kaldırması çok zor olan farklı türden halılarınızın temizliği için hizmet vermekteyiz.

Halıfleks yapışkanlarının kalkmaması için kuru köpük sistemi ile yıkanmayı gerçekleştirmekteyiz. Bu özel yıkama şekli sayesinde halıfleksleriniz hem hijyenik hem de daha hızlı kuruyor

Yerinde Halıfleks Yıkama Nasıl Yapılmaktadır?

Yerinde Halıfleks Yıkama Nasıl Yapılır merak edenler için kısaca açıklayalım.

 • Yerinde Halıfleks Yıkama özel yıkama makineleri ile yerinde ve kuru köpük yöntemiyle yapılmaktadır.
 • Herhangi bir alanda sabit halde döşeli bulunan halıflekslerin temizliği için yerinde yıkama işlemi yürütmekteyiz. Bu tür halıların yerinde yıkanması sırasında özel işlemlere tabi tutulması gerekmektedir.
 • Bu tür halıfleksler yerinden sökülmeden ve parçalanmadan özel makineler eşliğinde yıkanmalıdır. Yıkama Öncesi Hazırlık yapılarak halıfleksler yıkamaya en uygun hale getirilmelidir.
 • Halıflekslerin temizlenmesinde kuru köpüklü yıkama yöntemler tercih edilmektedir.
 • En doğru dezenfektanlar ile halıfleks kusursuzca temizlenmelidir. ( Profesyonel ilaçlar ile antibakteriyel özelliğe sahip ürünler ile temizliği sağlanmaktadır.)
 • Kuru köpük fırçalama makinası sayesinde; yere yapışık halde bulunan halıfleks çok daha özel biçimde temizlenmektedir. Yıkama esnasında zemin üzerinde köpük oluşturarak fırçalama hareketleri, lekeler kolayca çözünmektedir.
 • Derinlemesine sağlanan temizliğin ardından kısa sürede 2 ila 3 saatlik periyotta kuruma gerçekleştirilir.
 • Yıkamanın sonrasında ise standart elektrik süpürgesiyle halıfleks üzerine bir süpürme işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede yüzeye çıkan toz ve pislikler özel olarak vakumlanır. Halıfleks yıkaması gerçek bir temizliğe sahip olabilmesi için yılda 2 defa temizlenebilir. Bu süreç kullanım yerine ve kirlenme yoğunluğuna göre ayarlanmalıdır. Hiç kullanılmayan Halıfleksler dahi yıl bazında bir defa mutlaka yıkama işlemlerine tabi tutulmalıdır. Aksi halde oluşan ve dibe çöken toz ve partiküller insan sağlığını olumsuz etkileyen bir sonucu ortaya çıkarabilmektedir.
Yerinde Halıfleks Temizliği

Halıfleks Yıkama Hizmeti

Yerinde Halıfleks yıkama hizmeti şartları ise şu şekildedir.

 • Halıfleks yıkaması için alan içerisindeki eşyalar toparlanmalıdır. Yıkama işlemine en uygun hale getirilmelidir. Ortam içerisinde yıkama işlemini engelleyecek en ufak bir eşya bırakılmamalıdır.
 • Halıfleks temizliği için her lekenin çıkması konusunda %100 garanti verilemez. Çeşitli lekeleri kolayca çıkarabilme ayrıcalıklarına sahip olan firmamız ile görüşme esnasında halıfleks üzerinde yer alan leke ile ilgili bilgilendirme yapılması uygun olacaktır.
 • Halıfleks yıkama hizmeti verilen yaşam alanları; ev, ofis, otel, hastane, restoran, yurt, sinema salonu, cami gibi vb. her türlü alandır. Bu tür alanların da dışında halıfleks yıkama hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız firmamızdan kaliteli bir yıkama hizmeti satın alabilirsiniz.

Yerinde Halıfleks Yıkama Şirketi

Halıfleks zemine yapışık halı olarak da isimlendirilmektedir. Bu tür zemin kaplama özelliğine sahip her türlü model, makine ile yıkanıyor. Firmamız Halıfleks yıkama şirketi olarak benzersiz çalışmalara imza atıyor.

Halıflex Yıkama Şirketi hizmet seçeneklerimizden sizlerde kolayca yararlanabilirsiniz. Uzun süre temizlenmeyen yer döşemeleri ve halıfleksler adeta bir bakteri yuvasına dönüşmektedir. Kısa sürede yıkama işlemi gerçekleştirilerek en sağlıklı ortamlara kolayca sahip olabilirsiniz.

Bu sayede kir, bakteri ve partikül gibi istenmeyen durumlara elveda diyebilirsiniz.

Halıfleks yıkamada uzman kadro olarak uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız sizlerin de yanı başında yer almaktadır.

Yerinde Halıfleks Yıkama hizmetlerimizin yanı sıra;  koltuk yıkama hizmeti ile sizlere en profesyonel hizmeti sunmaktayız.

Halıfleks Temizlik Şirketi bilincini içine almakta olan işletmemiz en gelişmiş cihazları tercih etmektedir. Cihaz kullanımları konusunda yeterlilik belgesine sahip personellerimiz aracılığı ile sizlerde hijyenik halıflekslere sahip olabilirsiniz.

Evde Halıfleks Yıkama çalışmalarımızdan faydalanmak isterseniz sizlerde firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Donanımlı alt yapımız ile İstanbul’un her noktasına kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Halıfleksler evlerin zeminlerinde bazen dekoratif bazen de zemin kaplama amacıyla tercih edilmektedir.

Halıflekslerde % 100 hijyen için yılda en az bir defa yıkanması gerekmektedir. Yerinde Halıfleks Temizliği işlemi ise en doğru şekilde sağlanmalıdır.

TSE standartlarına uygun ekipmanlar tercih edilmelidir. Titiz ve hassas bir yıkama işlemi gerekmektedir.

Yıkama Şirketi Hizmetlerimiz

 • Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmeti
 • Hotel Halıfleks Yıkama
 • Ofis Halıfleks Yıkama
 • Cami Halıfleks Yıkama
 • Profesyonel Halıfleks Yıkama Hizmeti

Halıfleks Yıkama Fiyatları

Halıfleks Yıkama Fiyatları yıkama işlemi detaylarına göre ortaya çıkmaktadır. Belirli periyotlarda yapılan yıkama ile uzun ömürlü ve sağlıklı halıflekslere sahip olabilirsiniz.

Halıfleks yıkama fiyatları hesaplanırken halıfleks m2 özellikleri önemlidir. Halıflekslerin kapladığı alana göre fiyatlarda artış ya da azalma göstermektedir.

Firmamız Halıfleks Yıkama Fiyatları için metrekare cinsinden hesaplama yapmaktadır. Halıfleks Yıkama

Halıfleks Yıkama fiyatlarına temizleme makinaları, temizlik ürünleri ve leke sökücü ürünleri dahildir.

Firmamız almakta olduğu talepler doğrultusunda gerekli bilgileri talep eder. Görüşme esnasında da halıfleks yıkama hizmetinin ortalama fiyatlarını aktarır.

Halıfleks kumaş özelliklerine en uygun yıkama işlemini deneyimli personellerimiz aracılığı ile sürdürmekteyiz.

Yerinde Halıfleks Temizliği için tercih etmekte olduğumuz malzemeler; Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Piyasanın en kaliteli ürünleri ile gerçekleşen halıfleks yıkama aşamaları tamamlamadıktan sonra kurutma sağlanır. Tüm işlemlerin kısa sürede sağlanmasının hemen ardından en sağlıklı ve hijyenik şekliyle halıflekslerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yerinde Halıfleks Yıkama hizmetlerimizden herkes gibi faydalanmak için bize kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmakta olan firmamız üzerinden telefon ile kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz. Uygun halıfleks yıkama fiyatlarımızdan faydalanarak yerinde halıfleks yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Temizlik Şirketi

Hemen Randevu Alın

+90 216 706 10 66

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın