İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Yazar : Melek Teke

Yazıldı:

Güncelleme:

İnşaat sonrası temizlik en zaman alıcı ve en zahmetli temizlik işlemlerinden biridir. Aynı zamanda çok da yorucudur. Normal bir temizlikten farklı olan İstanbul inşaat sonrası temizlik hizmeti için profesyonel yardıma ihtiyaç vardır. Çünkü inşaattan sonra kalan boya, sıva, çimento gibi zor maddeler için mutlaka profesyonel bir temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Çünkü bu temizlik profesyonel bir iş gerektirir. İnşaat sonrasında temizlik yapılmaması durumunda sağlık durumunu olumsuz olarak etkileyen durumlarla karşılaşmak olasıdır.

Hem sağlık durumunu olumsuz etkilememesi adına hem de temiz bir ortam oluşması için işinde profesyonel olan temizlik firmalarını öneriyoruz. Bu firmalardan biri de Aybars Temizlik şirketidir. Aybars Temizlik müşteri memnuniyetine hizmet verir. Sizlere en iyi şekilde inşaat sonrası temizlik hizmetini sunar. İstanbul inşaat sonrası temizlik için en tercih edilen firmalardan biridir.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetinde Aybars Temizlik Farkı

İstanbul inşaat sonrası temizlik hizmeti almak isteyenler için Aybars Temizlik firmamızı sizlere öneriyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibiyle aradığınız inşaat sonrası temizlik kriterlerine uygun temizliği kısa sürede gerçekleştirir. Donanımlı ekipmanları sayesinde inşaat temizliği kolay bir şekilde yapılır.

İnşaat sonrası temizlik belli bir plan kapsamında yapılmaktadır. Aybars Temizlik de bu planlara uyarak iyi bir temizlik performansını ortaya koyar. Öncelikle inşaat sonrasında kalan atıklar temizlenir ve etrafın çöplerden arındırılması sağlanır. Profesyonel temizlik ekipleri özel kimyasal içeren temizlik maddeleriyle inşaat kalıntılarını çıkarır. Ortamı iyice temizledikten sonra pencere, cam ve kapılardaki inşaat kalıntıları temizlenir. Bu işlem pencere ve camlara herhangi bir hasar vermeden profesyonelce gerçekleştirilir. Bu sayede pencere, cam ve kapı temizliği de yapılmış olur. Sıra tuvalet, banyo ve mutfağa gelince burada hijyene uygun olarak bir temizlik yapılır. Kullanılan malzemeler her alana göre özel olarak seçilmektedir. İnsan sağlığını olumsuz etkilemeyen özel kimyasal maddeleriyle temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda inşaat temizliği ihtiyaçları için bütçeye uygun fiyatlar sunulur.

İstanbul’da yaşayıp inşaat sonrası kaliteli ve profesyonel temizlik hizmeti almak istiyorsanız Aybars Temizlik’i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Detaylı fiyat ve randevu bilgileri için Aybars Temizlik ile iletişime geçebilirsiniz.

İnşaat İnşaat Sonrası Temizlik Konusunda Doğru Firma Seçimi

Yeni bir ev, ofis veya ev tadilatlarından sonra temizlik yapılması gerekmektedir ve bu oldukça zaman almaktadır. Aynı zamanda inşaat temizliği detay gerektiren kapsamlı bir temizlik işlemidir. Tek başına yapılamayacak olan bu İstanbul inşaat sonrası temizlik hizmeti için Aybars Temizlik şirketini seçmeniz işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Yapılan tadilat sonrası temizlik işlerini Aybars Temizlik profesyonel ekibiyle kısa sürede gerçekleştirmektedir. İstanbul inşaat sonrası temizlik için yapmanız gereken tek şey Aybars Temizlik ile iletişime geçmek ve randevu oluşturmaktır. Sizlerin isteğine göre bir randevu oluştururuz ve isteğinize uygun bir temizlik hizmeti gerçekleştiririz. İnşaat sonrası temizliği kolaylaştıran temizlik ekipmanlarıyla Aybars Temizlik profesyonel ekip hizmetinizdedir. Başarılı ve sorunsuz temizlik için tek adres Aybars Temizlik’tir. Yapılan temizlik sonucunda eviniz veya işyeriniz kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.

Istanbul Insaat Sonrasi Temizlik Hizmeti

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

İnşaattan sonra evlerin veya iş yerlerinin temizlenmesi için pek çok işlem gerekmektedir. Günlük temizlikten çok daha farklı olan inşaat temizliği için farklı temizlik maddeleri kullanılmaktadır. Bu temizlik maddeleri hem güçlü hem hijyenik hem de insan sağlığına zarar vermeyen kimyasal maddelerdir.

 Temizlik süreci şu şekilde gerçekleşmektedir:

  • Öncelikle inşaat sonrasında kalan atıkları temizleriz ve çöpleri atarız.
  • Kaba temizlikten sonra yüzeylerde kalan inşaat kalıntılarını çıkartırız. Buradaki en önemli şey yüzeylere herhangi bir hasar vermeden kalıntıları çıkarmaktır. Aksi takdirde yüzeylerde çizik meydana gelir ve bu da kötü görünüme neden olmaktadır.
  • Tozlu olan her yüzey ve alanı detaylı bir şekilde temizleriz. Buna petekler de dahildir, detaylı bir petek temizliği de yaparız.
  • Kirli ve tozlu zemini, temizlik malzemeleriyle kolayca temizleriz.
  • Ardından detaylı inşaat temizliği işlemine başlarız. Tüm kapı, cam ve pencere yüzeyleri sorunsuz şekilde temizleriz. Tüm yerler ve duvarlar da hiçbir kalıntı ve kir kalmayana dek bu işlemi sürdürürüz.
  • Hijyenik temizlik maddeleriyle tuvalet, banyo ve mutfak alanları iyice temizleriz ve kullanıma hazır hale getiririz. Dolayısıyla dip köşe temizlik söz konusudur.

Bu temizlik prosedürlerine uygun hizmet veren Aybars Temizlik, İstanbul inşaat sonrası temizlik hizmeti konusunda en kaliteli temizlik firmaları arasında yer almaktadır. Bütçenizi zorlamayan uygun temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca inşaat temizliğine uygun malzemeler seçerek başarılı sonuçlar sağlamaktadır. İnşaat temizliği konusunda eğitimli olan profesyonellerle bu işlem daha da kısa sürede gerçekleşir.

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti İçin En Önemli Koşullar

  • Elektrik ve Su: Elektrik ve su bir temizliğin yapılması için vazgeçilmez iki temel unsurdan biridir. Dolayısıyla temizliğin iyi bir şekilde gerçekleştirilmesi için inşaat alanında elektrik ve su olmalıdır.
  • Temizlik Ekipmanları: Günlük ev temizliğinden farklı olan inşaat sonrası temizlik için özel temizlik ekipmanları gereklidir. 

Siz de inşaat sonrasında evinizi veya iş yerinizi tertemiz bulmak mı istiyorsunuz. O zaman kaliteli ve profesyonel hizmet veren Aybars Temizlik firmamızdan temizlik hizmeti alabilirsiniz. İstanbul inşaat sonrası temizlik hizmeti için en doğru adres.

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın