En İyi 25 Ofis Temizliği Firması

Yazar : Melek Teke

Yazıldı:

Güncelleme:

İstanbul’da yaşayıp en iyi 25 ofis temizliği firması arayışınız varsa, karşınıza pek çok temizlik firması seçeneği çıkacaktır. Özellikle bu seçenekler arasında hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun şirketi bulmak gerekecektir. Bu yazımızda internetteki temizlik firmaları araştırma sürenizi kısa tutmak ve en iyi seçenekleri size sunmak için bilgi vermeye çalışacağız.

1.     Aybars Temizlik Şirketi

Aybars Temizlik Şirketi

Bu temizlik şirketi, eğitimli ekibi ve en kaliteli temizlik malzemeleriyle ofis temizliğinde de öncü bir hizmet vermektedir. Ayrıca ofislerinize sunulan temizlik hizmeti, tam anlamıyla size ferah ve hijyen bir ortam oluşturacaktır.

En iyi 25 ofis temizliği firması arasında profesyonel ve yenilikçi hizmetiyle dikkat çeken Aybars Temizlik şirketinin özelliklerine bakalım.

  • En iyi ekipmanlarla ve uzman kadroyla titiz ve kapsamlı hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte temizlik konusunda başarılı olduğunu ispatlayan referanslara sahiptir. Ayrıca firma iş güvenliği tedbirleri alarak hizmetini sunmaktadır. Şirket profesyonel bir ekibe sahiptir. Bununla birlikte bu ekip güler yüzlü ve etkileşimi güçlü kişilerdir.

Aybars Temizlik şirketinin ofis temizliği hizmeti programını şu şekilde belirtebiliriz: Ofislere ayda bir cam temizliği yapmaktadır. Ayrıca her hafta sonu günde bir defa ofislere genel temizlik hizmeti sunulmaktadır.

2.     Beyza Temizlik

Temizlik Şirketi

Beyza Temizlik şirketi, İstanbul’daki ofis temizliği ihtiyacınızı karşılayan en iyi 25 ofis temizliği firması arasındadır. Aynı zamanda müşterilerin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda çalışması için hizmet vermeyi amaçlayan bir şirkettir. İstanbul Anadolu ve Avrupa’da hizmet vermektedirler.

3.     Mina Temizlik Şirketi

Mina Temizlik şirketi profesyonel temizlik işlemleri yapan bir firmadır. Ekipman ve çalışan sayısının yeterli olduğu bir yerdir. Özellikle müşteri memnuniyetini ana hedefine koyarak ilerleyen bir misyonu bulunmaktadır.

4.     New Life Office

New life şirketi ofis temizliği hizmeti veren en iyi 25 ofis temizliği firması arasındadır. Asıl işleri yabancı hizmetler konusunda oturma izini ve çalışma izni almaktır. Bununla birlikte ek olarak müşterilerine temizlik hizmeti sunmaktalar.

5.     Net Temizlik Şirketi

Bu şirket müşterilerine ofis temizliği ve her türlü iş yeri temizliği konusunda hizmet sunmaktadır. Nitekim geçmişten gelen profesyonel deneyimi ile sizlere en uygun temizlik fiyatlarıyla hizmet edecektir.

6.     Esnur Temizlik

Esnur Temizlik iş yerlerinizi uzman ekibiyle güzel şekilde temizlemektedir. Ofisinizin hijyen kurallarına uygun hale gelmesini sağlamaktadır. Özellikle temizlik işlemlerini yaparken kaliteli malzeme kullanmaya özen gösterir.

7.     Işıltı Temizlik Şirketi

Temizlik Firması

Işıltı Temizlik şirketi her kesime ve her ofise hizmet veren en iyi 25 ofis temizliği firması arasındadır. Doğru temizlik malzemeleri ve ekipmanlarıyla İstanbul’da hizmet vermektedir. Şirketin personeli temizlik hizmeti konusunda yetişmiş kişilerdir.

8.     Bağcı Grup Temizlik Şirketi

Bağcı Grup Temizlik şirketi ofislerde sağlıklı ve güvenli bir ortamın oluşmasına verdiği hizmetlerle katkı sağlamaktadır. Şirket İstanbul’da hazır ve hızlı temizlik hizmetleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini hedefe koyan kaliteli hizmet veren bir şirkettir.

9.     İstanbul İyi Temizlik Şirketi

İstanbul İyi Temizlik şirketi, ofis temizliğini tecrübeli olan ekibiyle kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu firma detaylı bir şekilde temizlik hizmetini vermeye çalışmaktadır. Üstelik temizlik hizmetini uygun fiyatlarla yapmaktadır.

10.Yeşil Temizlik Şirketi

Yeşil Temizlik şirketi müşterinin isteğine bağlı olarak esnek temizlik hizmeti sunmaktadır. Tek seferlik ofis temizliği, haftalık temizlikler ve akşam temizlikleri gibi seçenekleri müşterilerine teklif etmektedir. Dolayısıyla en iyi 25 ofis temizliği firması arasında olan şirket, ofis temizliğinde çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

11. Doruk Temizlik Şirketi

Doruk Temizlik şirketi ofis temizliği konusunda titizseniz size kaliteli bir hizmet sunacaktır. Çalışma personeli ve detaylı temizlik anlayışıyla sizlere en iyi hizmeti verecek firmalar arasındadır.

12. Zara Temizlik Şirketi

Zara Temizlik şirketi ofis gibi mekânların ortam düzenlerini bozmadan temizlik yapmaktadır. Şirket profesyonel eğitimli personellere sahiptir. Böylelikle en modern araçlarla ofisleriniz kısa sürede temizlenecektir.

13.Asil Temizlik Şirketi

Asil Temizlik şirketi kaliteli ve detaylı bir temizlik için ortamı boşaltarak hizmet vermektedir. Ayrıca temizlik işleminde kullandığı malzemeler eşyalara zarar verecek türden değildir. Özellikle doğal ve az kimyasal içerin temizlik malzemesi alternatifleri kullanılmaktadır.

14.Boğaziçi Temizlik Hizmetleri

Boğaziçi Temizlik hizmetleriyle müşterilerine tertemiz ofisler garanti etmektedir. Firma müşterilerinin isteklerine uygun şekilde genel ve periyodik olmak üzere iki türlü yapmaktadır. En iyi 25 ofis temizliği firması arasında olan Boğaziçi Temizlik, hafta sonu sabah temizlik hizmeti vermektedir. Hafta içi ise 18:00-21:00 arası temizlik hizmeti vermektedir.

15.ARS Grup Temizlik Hizmeti

ARS Grup Temizlik şirketi müşteri memnuniyetini kazanmak için, ofisteki her alanı en iyi şekilde temizlemektedir. Ofisteki her masa, sandalye, kapı ve duvar aynı hassasiyetle temizlik işleminden geçecektir.

16.Steril Temizlik Şirketi

Steril Temizlik şirketi İstanbul’da ofis temizliğine önem veren şirketlerden biridir. Bu nedenle şirket müşterilerinin daha kaliteli bir ortamda çalışması için temizlik işini en iyi şekilde yapmaktadır. Steril Temizlik ofisteki eşyalara zarar vermeden titizlikle temizliğini sonuçlandırır.

17.İçime Sindi Temizlik

Temizlik Şirketleri

İçime Sindi Temizlik, ofislere çeşitli hizmet seçenekleri sunmaktadır. Müşterilerinin ofis ihtiyaçlarına uygun şekilde temizlik yapmaktadırlar. Yapılan temizlik sonrası ofis ortamı daha huzurlu ve ferah olacaktır. Dolayısıyla profesyonelce ve uygun fiyatlarla hizmet veren en iyi 25 ofis temizliği firması arasındadır.

18.ESG Temizlik Şirketi

ESG Temizlik, İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Şirket uygun fiyata ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Özellikle güvenilir ve hızlı temizlik anlayışıyla müşteri memnuniyetini kazanmaya çalışmaktadır.

19.Best Of Temizlik Hizmetleri

Best Of Temizlik şirketi temizliği standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir. Hizmet alan iş yerleri temizlik uygulamalarından memnun kalacaktır. Şirketten belirli periyotlarla temizlik hizmeti alıp, ofisinizin temizliğini korumasını sağlayabilirsiniz.

20.Akel Temizlik

Akel Temizlik şirketi size profesyonel ve periyodik temizlik hizmeti sunmaktadır. Nitekim bütçenizden ve zamanınızdan kazanmak istiyorsanız, en iyi 25 ofis temizliği firması arasında olan bu şirkete göz atabilirsiniz.

21.Mutlubiev Temizlik

Mutlubiev sistemindeki ofis temizlik hizmeti gayet kurumsal bir anlayışla yapılmaktadır. Temizlik hizmeti profesyonelce yapılmaktadır.

22.Tutku Temizlik Şirketi

Tutku Temizlik şirketi müşterilerinin ofisini önemsemektedir. Bu yüzden temizlik sonrası tertemiz bir ofis garanti etmektedir.

23.İstanbul’da Temizlik Şirketi.com

İstanbul’da Temizlik Şirketi.com firması müşterilerine ofis temizliği konusunda en iyi fırsatları sunmaktadır. Müşterilerin bütçesine uygun hizmet vererek duyarlı bir iş çıkarmaktadır.

24.Titiz Temizlik Hizmetleri

Titiz Temizlik şirketi ofis temizliği alanında kurumsal şekilde hizmet vermektedir. Böylelikle müşterilerinin ofislerini aylık ve haftalık olmak üzere farklı alternatiflerle temizlemektedir.

25.Yağmur Temizlik Hizmetleri

Yağmur Temizlik şirketi doğru bir temizlik anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Dolayısıyla ofislerde en ince detaya kadar temizlik yapmaktadırlar.

Bu yazımızda en iyi 25 ofis temizliği firması hakkında genel bir bilgi verdik. Bu firmalar arasında Aybars Temizlik firması ofis temizliği konusunda sürekli gelişen bir temizlik sistemine sahiptir. Ayrıca, Aybars Temizlik firması; buharlı ofis temizliği, değişik malzemeden yapılmış yüzeylerin polimerize edilmesi işlemleri ile farklı alternatifler sunmaktadır. Bunun yanı sıra firma Anadolu ve Avrupa yakalarında profesyonelce ofis temizlikleri yapmaktadır. En iyi 25 ofis temizliği firması arasında olan Aybars Temizlik hizmetlerinin ekonomik programları vardır. Tertemiz bir ofis ortamında çalışmak isteyenler için bu firma mükemmel bir seçenek olacaktır.

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın