Aybars Ofis Temizliği

Yazar : Melek Teke

Yazıldı:

Güncelleme:

İstanbul’un iki yakasında Aybars ofis temizliği olarak önemli bir marka olmaya devam ediyoruz. Ofislerin hijyenik olması sağlık ve çalışmanın kalitesi açısından son derece önem arz etmektedir. Bu durumu biliyor, gerekli tüm talimatları özenli ve titiz bir şekilde yürütüyoruz.

Yapmış olduğumuz işin kalitesinin müşteri memnuniyeti odaklı olduğunun bilincindeyiz. İş disiplini ve iş ahlakı konularına büyük önem veren şirketimiz, bünyesinde çalıştırdığı donanımlı ekibiyle ofis temizliğinizi profesyonel bir biçimde koordineli olarak yürütmektedir.

Periyodik Ofis Temizliği Hizmetleri

Bizimle çalıştıktan sonra ofislerinizin, sağlıklı ve temiz bir ortamda bulunması kaçınılmazdır. Periyodik ofis temizliği hizmetleri için İstanbul’un iki yakasında da temizlik hizmetlerimiz mevcuttur. Bugüne kadarki olan deneyim ve donanımlarımızla, ofislerinize özel temizlik programları sunmaktayız.

Periyodik ofis temizliğimiz genel olarak; dış cephe camlarının ve zeminlerin silinmesi, halıflekslerin yıkanması ve süpürülmesi, lavaboların, WC ve peteklerin buharla temizlenmesi, koltukların, sandalyelerin, masaların ve üstündeki araçların temizlenmesi ve çalışma ortamlarınızın ilaçlamalarının yapılması şeklindedir. Bunun yanında programımız şu şekildedir: Ayda bir kez cam temizliğiyle beraber, her hafta sonu bir gün genel temizlik şeklinde olmaktadır. Aybars ofis temizliği olarak bizlerle anlaşma sağlayabilirsiniz.

Ofis İç ve Dış Cephe Cam Temizliği

Ofis iç ve dış cam temizliği, kurumsal şirketler tarafından yapılmalıdır. Şirketimiz dış ve iç cephenizde bulunan camları derinlemesine temizler. Cam pervazlarında bulunan bakterileri özel kimyasallarla yok eder. Titiz bir şekilde çalışarak ofisinizin verimli bir şekilde ışık almasını sağlar.

Dış cephe cam yüzeyini, profesyonel personellerimiz gerekli olan araçlarla temizliğini sağlamaktadır. Personellerimiz gerekli eğitimi almış olmakla birlikte, Aybars ofis temizliği güvenlik konusunda gerekli tedbirleri sağlamaktadır.

Endüstriyel Ofis Tesis Temizliği

Tesis temizliğinde çalışacak personelin donanımlı olması çok önemlidir. Şirketimizde bulunan personellerimiz sürekli kendini geliştiren kişilerdir. Güler yüzle işlerini kusursuz yapmakta son derece başarılılardır.

Bunun yanında kullandığımız araçlar özel ve donanımlıdır. Zaman konusunda verimli makineler kullanmak bizim için önemlidir. Tesis temizliğinde ofis programının aksamaması temizlik esnasında veya hemen sonrasında sorunsuz ilerlemesi önem arz etmektedir. Şirketimiz bu konuda büyük özveri ve çalışma disiplini sağlamaktadır.

Ofis Halı Temizliği

Düzenli bir çalışma ofis halı temizliğinde kolaylık sağlar. Ofis halısının kullanımı konusunda fazladan aza doğru sıralama yapılması gerekir. Ardından temizleme planı oluşturulmalıdır.

Vakumlu temizlik tam olarak bakteri ölümünü sağlayamaz. Bu bakteriler ve kirler halınızın ömrünü azaltacaktır. Bunun için düzenli olarak temizlenmesi uygun olacaktır. Aybars ofis temizliği konusunda halıflekslerinizi derinlemesine temizler. Ofis halınız, yerinde dezenfekte edilip ardından köpükle yıkanmasıyla kirlerden kurtulmasına ve ömrünün uzamasına yardımcı olur.

Ofis Koltuk Temizliği

Koltuk temizliğinizde yanlış deterjan kullanımı lekeleri gidermeyecektir. Bunun için profesyonel bir ekiple çalışmanız hem zamandan tasarruf hem de konforlu bir çalışma ortamı sağlamanıza yardımcı olur. Bunun dışında yanlış temizleme yaparak koltuklarınızda kalıcı zarara da neden olabilirsiniz. Koltuklarınızın yıpranması eski bir görünüme sahip olmasını tetikler. Bu gibi nedenlerle karşılaşmak istemezseniz bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Ofis Sert Zemin Temizliği

Ofis sert zeminlerin temizlenmesi gerektiğinde cilalanması Aybars ofis temizliği tarafından sağlam bir şekilde yapılır. Zeminin korunmasına ve yenilenmesine büyük önem gösterilir. Şirketimiz, ofis zemininiz için özel temizlik malzemeleri ve makineler kullanmaktadır. Ekonomik açıdan da uygun bir çalışma prensibi belirleriz.
Zeminlerin temizliği daha büyük önem arz etmektedir. Yerde bulunan tozlar insan sağlığını direkt olarak etkileyip çalışma hayatını yavaşlatabilmektedir. Bunun için devamlı olarak bir temizleme planı yapılmaktadır.

Düzenli Ofis Temizliği Hizmeti

İş sahiplerinin öncelikli amacı iş yerinin temiz olmasıdır. Temiz bir ortamda yapılan işin kalitesi artar. Bilimsel verilerle de kanıtlanan bu durum tüm bilinçli işverenler tarafından bilinir. Bunun yanında zamandan tasarruf da önemli etkendir.
Düzensiz yapılan temizlik, sonrasında zorunlu yapılacak olan temizlik işini ziyadesiyle zorlaştıracaktır. Düzenli temizlik yapımı, iş yerindeki malzemelerin ömrünü uzatır ve sağlam kalmasını sağlar.

Hızlı ve Pratik Ofis Temizliği

Aybars ofis temizliği olarak temizliği düzenli ve aksatmadan yapılmasında şirketinize yardımcı olmaktayız. Temizliğin planlı bir şekilde yapılması, hız ve pratiklik açısından iyi bir rol oynar.
Düzenli bir temizlik için ofis içerisindeki malzemelerin korunaklı bir yere konulması iyi olacaktır. Ardından yüzeyleri temizlemek için mikro fiber bezlerle temizliği sağlanmalı. Elektronik aletleri kapalıyken silmek daha sağlıklı olacaktır. Ürünlere zarar verecek kimyasallar kullanılmamalı.

Ofis Ortamında Hızlı ve Güvenilir Temizlik

Müşteri memnuniyeti için işimizi son derece sağlam bir şekilde yürütmekteyiz. Bizi tercih eden şirketlere temiz bir çalışma ortamı sağlayarak iş verimlerini arttırmalarına yardımcı olmaktayız.
Alanında başarılı ekibimizle Aybars ofis temizliği olarak size hem zamandan hem de paradan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz.

Ofis Temizliği İçin Uzman Tercihi

Profesyonel bir hizmet almak için temizlik şirketlerini iyi araştırmanızı önermekteyiz. Şirketin referansları, kullandığı malzemeler ve ekibin çalışma prensibi gibi etmenler oldukça önemlidir. Alanında başarılı uzman kadromuzla bu alanda öncü olmaya devam ediyoruz.

Ofis Temizliği İçin Doğru Temizlik Hamlesi

Tüm detayları gözden geçirmek ve onların kontrolünü sağlamak gerekir. Eksik bir iş yapıldığında bu durumu önceden analiz edip disiplinli bir şekilde bitirmek önemli olacaktır. Temizlik işlemi ardından temizlik için kullanılan malzemeler dikkatli bir şekilde toplanılmalıdır.

Temizlik aşamasından önce toplanılan ofis eşyaları konumlarına göre eksiksiz ve darbe almadan konulmalıdır. Aybars ofis temizliği bu gibi etmenlerde profesyonel bir yol izler. Gerçek bir temizlik için her köşe ve her nokta atlanılmadan işlem yapılmalıdır. Bu durum hem temizlik şirketinin itibarı hem de çalışanların memnuniyeti için büyük önem arz etmektedir.

Ofis ve Büro İçin Doğru Şirket Tercihi

Alanında profesyonel temizlik şirketini seçmeniz memnuniyetiniz açısından önemli bir etken olmaktadır. Temizlik ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılamada seçmiş olduğunuz şirketin, ekip durumuna ve yapmış olduğu işlerden örneklere bakmanız tarafınıza yarar sağlayacaktır.

Aybars Ofis Temizlik Şirketi Sayesinde Ofisler Tertemiz

Günümüzün çoğunu ofislerimizde geçirdiğimiz için etrafımızın temizlik durumu bizi yakından etkiler. Hatta ofis bizim ikinci evimiz olmaktadır.

Temiz olmayan bir ortamda bulunmak zihnimizi meşgul eder ve verimli çalışmamızı büyük ölçüde etkiler. Bunun yanında hastalıklarla baş etmek durumda kalırız. Bu nedenle Aybars ofis temizliği ile sağlıklı ve temiz bir ortamda çalışıp konforunuzu sağlayabilirsiniz.

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın