Şişli Temizlik Şirketi

Yazar : Melek Teke

Yazıldı:

Güncelleme:

Temizlik herkes için önemlidir. Bundan dolayı da çoğu insan saatlerini, günlerini temizlik için harcar. Ancak artık bunun için bizler varız. Aybars Temizlik olarak birçok alanda sizlere temizlik hizmeti sunuyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının tüm ilçelerinde olduğu gibi Şişli temizlik şirketi olarak da çalışmaktayız. Sadece temizlik değil, ilaçlama işlemlerinden dezenfeksiyona kadar birçok alanda da çalışmalarımız vardır. Hizmet verdiğimiz her alan ve her yerde en kaliteli, en doğru temizliği sunuyoruz.

Yıllardır kazanmış olduğumuz tecrübemiz ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Oldukça profesyonel, başarılı ve etkili çözümler ile isteklerinizi yerine getiriyoruz. Konu temizlik olunca doğru adres kesinlikle Aybars Temizlik olarak bizleriz. Çünkü biz her detaya önem verir, titizlikle görevimizi yerine getiririz. Temizliğin ne kadar değerli ve yaşam kalitesini artıran bir unsur olduğunun farkındayız. Dürüst ve güvenilir bir temizlik hizmet için buradayız.

Neden Aybars Temizlik Şirketini Tercih Etmelisiniz?

Bizler, hizmetlerimiz ile sizlere birçok artıyı da sunuyoruz. Size sunduğumuz en önemli olaylardan biri çok geniş bir hizmet ağımızın olmasıdır. Böylece neredeyse temizliğin her alanında yer almaktayız. Yani sizlerin ihtiyacı olan her temizlik alanında biz de varız. Şişli temizlik şirketi olarak hizmetlerimizde mükemmelliği yakalama peşindeyiz. Bundan dolayı her geçen gün biraz daha kendimizi geliştirerek sizlerin yanında yer alıyoruz. Bu işin içinde uzun zamandır olduğumuz için sizlere çok daha kaliteli ve profesyonel bir hizmet vadediyoruz.

İşimize gösterdiğimiz özenin yanı sıra müşterilerimizi de göz ardı etmiyor ve önemsiyoruz. Bunun için güler yüzlü, işini bilen, iletişimi kuvvetli olan ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. En iyi hizmeti sizlere verebilmek için her zaman koordineli ve planlı bir çalışma sistemi izliyoruz. Sahip olduğumuz iş ahlakı, disiplin ve değerlerimiz ile hiçbir zaman tercih ettiğinize pişman olmayacağınız bir firmayız. İhtiyaç ve istekleriniz bizim için ön sırada gelmektedir.

Sizlere kesintisiz bir hizmet ulaştırmak için sürekli çalışmaktayız. 7 gün 24 saat boyunca bize ulaşmanız ve hizmetlerimizden faydalanmanız mümkündür. Şişli temizlik şirketi kapsamında İstanbul’un tüm ilçelerinde aynı seviyede bir hizmeti kapınıza getiriyoruz. Ayrıca uygun fiyatlı politikamız ile son derece sorunsuz ve kararsızlığın olmadığı bir seçenek sunmuş oluruz. %100 müşteri odaklı çalışmakta ve size en iyi hizmeti vermek amacındayız.

Sunduğumuz Hizmetler

Bizler, oldukça geniş hizmet ağına sahip bir firmayız. Her hizmetimiz için aynı kalite ve uzmanlık ile çalışıyoruz. Şişli temizlik şirketi olarak, bölge içinde istenilen her semt ve mekânda hizmetlerimizi sunarız. Kendimizi sürekli geliştirerek geldiğimiz bugünde, tam 12 farklı alanda size hizmet vermek için hazırız.

Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Günümüz koşulları sadece temizliği değil dezenfeksiyonu da gerekli kıldı. Çeşitli virüs, bakteri ve hastalıklardan dolayı düzenli olarak dezenfeksiyon işlemlerinin yapılması önemli bir hâl aldı. Böylece daha korunaklı alanlar yaratılarak toplum sağlığının korunmasında bir adım atılmış oluyor. Şişli temizlik şirketi kapsamında dezenfeksiyon işlemlerimizi neredeyse her alan için yapmaktayız. Okul, kafe, restoran, hastane, çocuk oyun alanları gibi toplu yaşam alanları ve ev, ofis için de bu işlemi uygularız.

Bu hizmetimizi verirken daha kesin ve kalıcı çözümler için özel kimyasal yöntemler kullanırız. Dezenfeksiyon işlemlerinde etilen oksit EO, gluteraldehid, formaldehid kimyasallarını kullanırız. İşlemde kullandığımız dezenfektanlar kokusuz ve renksizdir. Tüm mikroorganizmalarda aynı hızda öldürücü etkiye sahiptir. Kullanıldığı yüzeylerde herhangi bir olumsuz etki bırakmamakta ve çevreye zarar verecek bir maddeyi içeriğinde bulundurmamaktadır.

Uygun olduğunuz her an pratik bir şekilde dezenfeksiyon işlemlerini uygularız. Şişli temizlik şirketi olarak bu işlemi yaklaşık 1 ila 2 saat içerisinde gerçekleştiririz. Böylece ortamları bakteri ve mikroplardan arındırarak sizlere daha hijyenik, sağlıklı ve steril alanlar sunarız. Bu hizmetimiz tüm yaşam alanları için geçerlidir.

Ofis Temizliği

Evlerimizden sonra en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biri de çalıştığımız mekânlardır. Bundan dolayı çalışma alanlarından olan ofislerin temizliği de oldukça önemlidir. Çünkü temiz ve hijyenik bir ofis kesinlikle çalışma kalitesini, çalışanların ruh halini düzenleyecektir. Yaptığımız temizlik, ofis ortamını bakteri ve virüslerden arındıracaktır. Ofisteki temiz hava çalışanlarda stresten oluşan anksiyete ve depresyon gibi hastalıkların önüne geçecektir. Biz de Şişli temizlik şirketi kapsamında bölgedeki tüm ofisler için bu önemli hizmeti vermekteyiz.

Ofis temizliğinde oldukça özenli, titiz ve tertipli bir çalışma izlemekteyiz. Koltukları, halıları, masaları, zeminleri, tuvalet ve banyoları temizleriz. Bunun yanında klavyeler, kapı kolları, prizler, musluklar gibi her alan tarafımızca en iyi şekilde temizlenir. Temizlik sırasında uygun malzeme ve ürünler kullanılır. Hiçbir yer zarar görmeden en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Böylece temiz, hijyenik bir çalışma ortamını sizlere sağlamış oluruz.

Ofis ortamı birçok teknolojik aleti içinde bulundurur. Bunların temizlenmesi ve bu sırada da zarar görmemesi gerekir. Profesyonel ekibimiz bu konuda son derece hassas bir iş sürdürür. Şişli temizlik şirketi kapsamındaki Aybars Temizlik ekibi iyi bir şekilde organize olur, temizlenecek her şey için uygun malzeme kullanır. Ofis temizliğinde ek olarak dezenfeksiyon, cam temizliği, ilaçlama gibi hizmetleri de isteğe göre vermekteyiz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Binaların dış cephesinde kullanılan cam, kompozit, alikobant gibi yapı malzemelerinin düzenli aralıklarla temizlenmesi şarttır. Binanın temiz ve güzel görünmesi için dış cephe temizliği olmazsa olmazlardandır. Biz de Şişli temizlik şirketi olarak gerekli eğitimleri almış bir ekip ile bu işlemi yerine getirmekteyiz. Tecrübeli ve alanında profesyonel bir ekip ile çalıştığımız için herhangi bir iş güvenliği sorunu yaşanmamaktadır.

Binaların dış cepheleri yağmurlar, doğal afetler, gazlar gibi birçok etkenden dolayı kirlenebilir. Bundan dolayı düzenli olarak temizlenmesi şarttır. Özellikle ticari alanda kullanılan kurumsal bir bina ya da şirket için ise ekstra önemli bir hal alır. Çünkü müşteriyi olumlu ya da olumsuz etkileyebilecek bir unsurdur. Ayrıca temizlik düzenli olarak yapılmadığı takdirde yüzey zaman içinde zarar görecektir. Bu durumda değiştirilmesi gerekmektedir. Bu da beraberinde ekstra maliyeti getirir. Bundan dolayı daha uyguna gelecek olan düzenli temizlik gereklidir.

Bizler temizliğe tüm gerekli, koruyucu ekipmanlarımız ile donanımlı bir şekilde başlarız. Sepetli vinç platformu, endüstriyel dağcı ekibi ve dış cephe temizlik makinesi gibi ekipmanlar ile işlemi gerçekleştiririz. Başlangıçta yüzeyi inceler ve ona göre bir plan yapar, kullanılacak malzemeleri belirleriz. Dış cephe temizliğinde basınçlı yıkama, yumuşak temizleme, parlatma ve lekeleri giderme gibi yöntemleri kullanmaktayız. Şişli temizlik şirketi olarak bu hizmeti hem sizler hem kendimiz için en doğru şekilde yerine getirmekteyiz.

Böcek İlaçlama

Çeşitli böcek ve haşereler yaşam alanlarını oldukça olumsuz etkilemektedir. Biz de sizlere Dünya Sağlık Örgütü standartlarına uygun bir ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Kokulu ya da kokusuz olarak ilaçlama yapmaktayız. Yapılan ilaçlamanın etkisi ile böcek ve haşereler ortamdan uzaklaşacaktır. İnsanlarda çeşitli hastalıklara dahi sebep olabilen bu haşerelerin uzaklaştırılması için de ilaçlama oldukça önemlidir. Şişli temizlik şirketi kapsamında bu konuda son derece deneyimliyiz ve yeterli donanıma sahibiz.

Hizmetimiz sırasında etkili, yüksek kaliteli, gelişmiş ürün ve ekipmanlar kullanmaktayız. Püskürtme ve spreyleme, termal flok cihazı uygulamaları, ulv cihazı, jel uygulamaları hizmetimizde kullanırız. Uygulamayı gerekli olursa birkaç kere tekrarlarız. Kullandığımız ürün ve yöntemlerin, insan ya da eşyalara herhangi bir zararlı etkisi yoktur. Evlerden işyerlerine, okullardan hastanelere kadar birçok alanda böcek ilaçlama yapmaktayız. İlaçlama 4 saat içinde etkisini göstermektedir. Çeşitli böcek ve haşereleri yaşam alanlarınızdan uzak tutmak için profesyonel olarak yanınızdayız.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat bittikten sonra mekân kullanılmaya başlanmadan önce iyice temizlenmelidir. Kalıntıların kaldırılıp etkili bir temizliğin yapılması için de profesyonel yardım şarttır. Bizler de Şişli temizlik şirketi kapsamında Aybars Temizlik profesyonel ekibi ile çok kısa bir sürede inşaat temizliğini yapmaktayız. Son derece etkili ekipman ve ürünler kullanmıyoruz. Cam ve çerçeveler, kapı ve duvarlar, mutfak ve banyo gibi mekânların her alanını dip köşe temizleriz.

İnşaat sonrası temizlik doğru bir şekilde yapılmazsa ilerleyen dönemde mekân sürekli kirlenir. Bu durum çok daha yorucu ve çekilmez bir hal alır. Bizler bu konuda sorunsuz ve güvenilir bir hizmetin kapılarını size açmaktayız. Hem ekibimiz hem de kullandığımız doğru ekipmanlar ile etkili bir temizlik sağlıyoruz. Son derece özenli bir temizlik ile pırıl pırıl bir ortamı garanti ederiz.

Otopark Zemin Temizliği

Kapalı ve açık otoparkların zemin temizliğinin yapılması gerekir. Şişli temizlik şirketi olarak bizler akülü otopark zemin temizleme makinelerini kullanıyoruz. Temizlik için öncelikle harç ve boya kalıntılarını temizleriz. Kullandığımız kazıma aparatları ile yüzeyi pürüzsüz bir hale getiririz. Tüm kalıntıları kaldırdıktan sonra makineler ile yıkama işlemini gerçekleştiririz. Duruma göre bunu birkaç kere tekrarlarız. Ayrıca temizlik hizmetimiz yön çizgilerini, trafik işaretlerini ve levhaları da kapsar.

İstanbul’un oldukça büyük olan ilçesi Şişli’de birçok otopark bulunmaktadır. Tüm bu otoparklar için zemin temizliği hizmetimiz bulunmaktadır. Sizlere uygun fiyat garantisi ile kaliteli bir hizmet sunarız. Otoparklarda hijyenik, temiz ve ferah bir ortam yaratırız. Yüzeylerde araçlardan kalan kalıntı ve izleri ortadan kaldırırız. Son derece temiz hale gelen otopark sürücülere kolaylık sağlar. Toza engel olur, işaret ve levhalar belirgin hale gelir. Sizi tercih edilir kılar.

Fabrika Temizliği

Fabrikalar büyük çalışma alanlarıdır. Bundan dolayı da kapsamlı ve etkili bir temizlik gerekir. Hem çalışma ortamının hijyeni hem de çalışanların motivasyonu için fabrikalarda temizlik önemlidir. Şişli temizlik şirketi olarak fabrikalarınızda özel malzemeler kullanarak günün istediğiniz saatinde hizmetimizi veririz. Fabrikanın gerekli temizlik ihtiyacını belirler ve belirlediğimiz planlar doğrultusunda çalışırız.

Fabrika temizliği bu konuda profesyonel olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Ancak bu şekilde doğru ve etkili bir temizlik sağlanmış olur. Biz de uzman ve eğitimli kadromuz ile sizlere temizlik hizmeti veririz. Düzenli fabrika temizliği ile çok daha iyi çalışma koşulları sağlanmış olur. Üretim konusunda yeri çok değerli olan fabrikalar için çalışma kalitesini etkileyecek bir temizlik hizmeti sunarız.

Okul Temizliği

Okulların, kreşlerin, ana okullarının temiz olması ekstra önemlidir. Çocuklarımızın uzun süre vakit geçirdiği bu ortamların hijyenik ve temiz olması şarttır. Bu durum hem eğitimi hem de çocukların sağlığını etkiler. Diğer temizlik alanlarına göre daha sık ve düzenli bir şekilde yapılması da gerekmektedir. Tek kişi tarafından yapılması mümkün olmadığı için Şişli temizlik şirketi olarak bizlerden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bahçe, sınıflar, spor salonu, soyunma odaları, yemekhaneler, kantinler, tuvaletler etkili bir şekilde tarafımızca temizlenmektedir. Masaları, dolapları ve sıraları temizler, ortamı havalandırırız. Okulun genel temizliğini öğrenci ve öğretmenler gelmeden önce yapmaktayız. Koridor ve tuvalet gibi yerlerin temizliğini ise öğrenciler dersteyken yaparız. Böylece kişilerin herhangi bir kimyasalla doğrudan temas sorunu olmaz. Eğitimin maksimum sağlıkla ilerlemesi için temizliğin öneminin farkındayız ve buna uygun sorunsuz bir çalışma izleriz.

AVM Temizliği

İnsanların yoğunlukta olduğu, sürekli girip çıktığı alanlardan olan AVM’ler düzenli olarak temizlenmelidir. Bu durum hem sağlık açısından hem de müşterilerin tercihlerinde etkili olacaktır. Oldukça büyük olan bu alanlar için bizler geniş ve yeterli bir kadro ile çalışmaktayız. Bundan dolayı hızlı ve etkili bir temizliği sizlere sağlarız.

Yürüyen merdivenler, asansörler, metal yüzeyler, cam korkuluklar başta olmak üzere birçok alanda hijyeni sağlarız. Şişli temizlik şirketi olarak etrafa herhangi bir rahatsızlık vermeden tüm işlemlerimizi gerçekleştiririz. Büyük bir hassasiyet ve özenle işimizi hallederiz.

Mermer Cilalama

Zemin bakımı yıpranmaması için oldukça önemlidir ve düzenli olarak yapılmalıdır. Bu işlemi gerçekleştirirken isteğinize uygun cila çeşidi kullanırız. Paledyen zeminler için kristalize cila kullanırken mermer, mozaik ve traverten yüzeylere polimerize cila kullanırız. Tüm ürünlerimiz ve ekipmanlarımız son kalitededir. Cilalama işlemi öncesinde zemini kalıntılardan arındırırız. Şişli temizlik şirketi olarak verdiğimiz bu hizmet 5 ila 7 saat arasında sürmektedir. Kuruma süresi de 1 ila 2 saat arasında değişmektedir.

Her şeyden önce müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön plana koyarız. Bundan dolayı hizmetlerimizi hiçbir zaman baştan sağma değil son derece özenli bir şekilde yerine getiririz. Mermer cilalama işleminde de son derece hassas bir işlem uygular, hizmetimizin sonucundan emin oluruz. Gerekli olduğunda işlemi tekrarlarız.

Koltuk Yıkama

Evler ve bazen ofisler için koltuklar vazgeçilmez eşyalardır. Sıklıkla kullanılan bu eşyalar düzenli olarak temizlenmelidir. Şişli temizlik şirketi olarak koltuk yıkama hizmetini siz müşterilerimize sağlamaktayız. Koltuk yıkama işlemi için öncelikle koltuğun tam anlamıyla her yerinin ıslanmasını sağlarız. Bir süre bekleriz ve lekelerin yumuşamasını sağlarız. Uygun ürün ve malzemeler ile koltukları üzerinde kalan lekelerden arındırırız. Koltuğun kumaşına uygun ürünler seçmeyi ihmal etmeyiz. Bu işlem sırasında kullandığımız ürünlerin koltuğa zarar vermediğinden emin oluruz. Son aşamada ise koltuğu tamamen sudan arındırırız.

Tüm izlediğimiz bu işlemler sonucunda koltuklarınızı kirden, bakteriden ve lekelerden kurtarırız. Koltuklarınızın yepyeni bir görünüme kavuşmasını sağlarız. Koltuklarınızı parlak bir görünüm ile sizlere teslim ederiz. Uzman ekibimiz ile sizlere mükemmel bir hizmet sunarız.

Rezidans Temizliği

Rezidanslar, günümüzün geniş metraja sahip yaşam alanlarıdır. Temizliği ise ustalık gerektirir. Bu konuda yıllardır verdiğimiz hizmet ile profesyonel olarak çalışmaktayız. Villa, yalı ve köşklerde de gerekli hijyeni sağlarız. Şişli temizlik şirketi olarak güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunarız. Temizlik işlemlerinde teknolojiden de faydalanmaktayız.

Rezidans temizliğini yaparken giriş ve çıkış saatlerini göz önüne alırız. Çevreye herhangi bir rahatsızlık vermeden temizliği gerçekleştiririz. Çizelgeler ile sistematik bir hizmet veririz. Rezidans temizliği normal evlere göre biraz daha zorlayıcı olabilir. Bundan dolayı profesyonellik şarttır. Güvenilir temizliğin adresi olarak son derece kaliteli bir hizmet sağlarız.

Aybars Temizlik Olarak Sunduğumuz Hizmetlerin Fiyatları

Bizler en baştan itibaren uygun fiyatlı bir politika izlemekteyiz. Bundan dolayı hizmetlerimizin ücretleri her cebe uygundur. Amacımız en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlamaktır. Fiyatlarımızı belirlerken temizleyeceğimiz alanın büyüklüğü, kullanacağımız malzemeler gibi unsurları baz alırız.

Verdiğimiz hizmetten hizmete fiyatlarımız değişebilmektedir. Bundan dolayı en doğru fiyatı bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Hizmetin gerçekleşeceği alanı inceledikten sonra size net bir fiyat vermemiz mümkün olacaktır. Ancak tekrar belirtmek isteriz ki Şişli temizlik şirketi olarak sizlerin memnuniyetine uygun bir hizmet ve fiyat politikası izlemekteyiz.

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın