Plaza Temizliği

Bize Ulaşın

0216 706 10 66

Plaza Temizliği firma bünyemizde sunulan, profesyonel ve kurumsal temizlik hizmetlerimizdendir. Günümüzde iş sahalarının ve plazaların da artması ile birlikte, farklı bir temizlik hizmeti dalı olarak plaza temizliği de tercih edilmektedir. 

Pek çok kurumsal firmanın bir arada çalıştığı plazaların temizliği için mutlaka profesyonel olarak hizmet veren ve deneyimli bir ekip ile çalışan firmamızı tercih etmelisiniz. 

Özellikle yüksek katlı plazaların cam ve pencere temizliğinde öncelik her zaman iş güvenliği olmaktadır. Bizler de plaza temizliği alanında kendini kanıtlamış olan firmalar içerisinde yer almanın gururunu yaşamaktayız. 

Hem güvenli hem de kaliteli bir plaza temizliği hizmeti almak istiyorsanız, dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Plaza Temizliği İşlemleri Nelerdir?

Plaza temizliği işlemleri nelerdir sorusunu iki farklı kategoride açıklayabiliriz. Plazaların iç ve dış temizliği olarak ayırabileceğimiz hizmetlerimizde yine alanında uzman ve tecrübeli olan ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız. Plaza temizliği işlemleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Plazaların iç temizliği daha detaylı ve koordineli olarak gerçekleştirilmektedir. Ofis ve büroların iç temizliğinin kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için uygun ekipmanlar ve doğru malzemeler kullanılmaktadır. 
  • Çöp boşaltma, toz alma, mobilyaların temizliği ve zemin temizliği detaylı olarak yapılmaktadır. 
  • Plazaların iç temizliği sırasında vakumlu zemin temizleme makinaları yanı sıra, toz izi bırakmayan uygun bezler ve diğer temizlik ürünleri kullanılmaktadır. 
  • Elektronik olan tüm cihazlar herhangi bir şekilde zarar görmeden ve yeri değişmeyecek şekilde temizlenerek teslim edilmektedir. 
  • Plazaların dış temizliği ise, cam ve kompozit cephe temizliği şeklinde gerçekleşmektedir. Ancak plazaların dış temizliği konusunda sadece asansörlü veya vinçli olan temizlik sistemleri kullanılmalıdır. 
  • Cam ve pencereler iz kalmayacak şekilde iç ve dıştan temizlenerek teslim edilmektedir. Plaza temizliği konusunda gerekli eğitimi alan personellerimiz, iş güvenliği konusunda da tedbirli bir şekilde hizmet vermektedir. 
  • Sizler de kaliteli ve güvenli bir plaza temizliği hizmetinden yararlanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 
Plaza Temizliği

Plazaların İç Temizliği

Plazaların iç temizliği en az dış cephe temizliği kadar önemlidir. Plaza temizliği hizmetinde en kapsamlı ve detaylı hizmet akışı, iç alanın temizlenmesi sırada gerçekleşmektedir. 

Daha temiz ve sağlıklı bir ofis ve büro ortamında çalışmak için sizler de firmamız ile görüşerek plaza iç temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Plazaların iç temizliği hizmeti sırasında ofis veya büroda kimsenin bulunmaması daha konforlu olacaktır. 

Bunun için genelde plaza temizliği, mesai saatleri dışında veya tatil günlerinde gerçekleşmektedir. Plazaların iç temizliği için yeterli sayıda personelle çalışmanın önemi oldukça büyüktür. Çünkü temizliğin bitirilmesi gereken saatte plazanın teslim edilmesi gerekmektedir. 

Bununla birlikte eksik ekipman veya personel ile çalışılması, temizliğin yeterli kalitede yapılmasının da önüne geçebilecektir. Bu ve benzeri olumsuzluklar ile karşılaşmamak için sizler de yeterli personel ve ekipmana sahip olan firmamızı tercih edebilirsiniz. 

İstanbul Plaza Temizliği Hizmeti

İstanbul plaza temizliği hizmeti için dilediğiniz zaman kurumsal ve profesyonel olarak çalışmalarını sürdüren firmamızı arayabilirsiniz. Çalışan kişilerin daha temiz ve hijyen koşullarına uygun çalışma ortamlarında bulunmaları için plaza temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

İç ve dış cephe olarak gerçekleştirdiğimiz plaza temizliği hizmetimiz, ekonomik ve bütçe dostu fiyat teklifleri ile sunulmaktadır. Sağlık için uygun olan temizlik malzemeleri ve profesyonel temizlik ekipmanı ve cihazları ile plaza temizliği hizmeti vermekteyiz. 

Plaza temizliği hizmetimiz dış cephe için gerekli tedbir ve önlemler alınarak yapılmaktadır. Bu konuda hassas ve titizlik ile çalışmalarını sürdüren ekibimiz sayesinde, herhangi bir sorun yaşamayacağınız plaza temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Plaza Temizliği Hizmeti

Plaza temizliği hizmeti sadece cam temizliği olarak düşünülmemelidir. Ortak kullanım alanları, lavabolar, yemekhane, kafe, dinlenme alanları, ofis ve büro içleri de yine plaza temizliği kapsamında yer almaktadır. 

Dışarıdan plazayı ziyaret eden misafirlerinizde daha olumlu bir etki bırakmak için sizler de plaza temizliği hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Toplantı odaları, asansörler, yangın merdiven bölümleri ve bekleme salonları gibi plaza içerisindeki tüm alanlar, titizlikle ve detaylı bir şekilde temizlenmektedir. 

Sağlıklı bir çalışma ortamı için ilk şart olan temizlik konusunda sizler de profesyonel bir destek arıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile plaza temizliği konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. 

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Temizlik Şirketi

Hemen Randevu Alın

+90 216 706 10 66

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın