Endüstriyel Mutfak Temizliği

Bize Ulaşın

0216 706 10 66

Endüstriyel Mutfak Temizliği, klasik ev veya ofis tipi küçük mutfak alanlarına kıyasla daha detaylı ve profesyonel olarak yapılması gereken bir temizlik türüdür. Sadece profesyonel bir ekip ve gerekli olan ekipmanlar ile yapılması gereken endüstriyel mutfak temizliği, daha hijyenik ve steril bir ortamda çalışabilmek adına oldukça önemlidir.

Restoran, kafe veya otel mutfakları için uygun kalitede sunmuş olduğumuz endüstriyel mutfak temizliği hizmetimiz sadece profesyonel yöntemler gerçekleşmektedir. Kalabalık mutfaklarda hazırlanacak olan yemeklerin daha kaliteli ve sağlıklı şekilde hazırlanabilmesi açısından mutfak temizliğine ekstra önem verilmelidir.

Ancak endüstriyel mutfak çeşitlerinde kullanılan ekipmanlar ve pişirme gereçlerinin temizliğine de dikkat edilmesi gerekir. İşletmelerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan endüstriyel mutfak temizliği konusunda sizler de firmamız ile görüşerek hemen randevunuzu alabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Temizliği

Endüstriyel Mutfak Temizliği Hizmeti

Endüstriyel mutfak temizliği hizmeti, mutfak alanının en ince detayına kadar ve titizlikle temizlenmesi işlemlerinden oluşmaktadır. Sunmuş olduğumuz temizlik hizmeti, aşama aşama ilerlemekle birlikte, temizlik sırasında kullanmış olduğumuz kimyasallar dünya standartlarına uygun ürünler ile yapılmaktadır.

Endüstriyel mutfaklar normal mutfaklara göre daha büyük çaplı ve daha fazla detay içeren alanlardır. Bunun için klasik temizlik yöntemleri bu mutfaklar için yeterli gelmeyebilir.

Derinlemesine yapılan temizliğin uzun süre kullanılabilmesi de yine firma olarak önemle üzerinde durduğumuz konulardandır. Sadece soğutma ve pişirme ekipmanları değil, lavabolar, musluk bataryaları, zeminler ve davlumbaz sistemleri de yine endüstriyel mutfak temizliğinde detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Endüstriyel mutfaklarda özellikle uzun süreli kullanımda zemin ve tezgah ile davlumbaz ve pişirme ekipmanlarında kalıcı yağlar birikebilir. Bu yağların tamamen alandan arındırılması sağlanırken, hiçbir malzemeye zarar verilmemesi de profesyonellik gerektirmektedir. Bunun için uygun temizlik malzemeleri tercih edilmeli ve temizlik konusunda profesyonel yöntemler kullanılmalıdır.

Yapılan temizlik sayesinde herhangi bir hijyen denetimi olduğunda direkt olarak denetimden geçebilirsiniz Her zaman alanın bütünlüğü göz önünde tutularak sunmakta olduğumuz temizlik hizmetimiz, tüm alanın tamamen dezenfekte edilmesi ile tamamlanmaktadır.

Buharlı Endüstriyel Mutfak Temizliği

Buharlı endüstriyel mutfak temizliği hizmetimiz sayesinde zaman içerisinde meydana gelen kir, yağ ve pas gibi tüm problemlerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Tamamen sağlık için uygun ve bakanlık onaylı olarak kullandığımız temizlik malzemelerimize ek olarak, buharlı cihazlarımız ile daha profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Gıda ürünlerinin bulunduğu ve yemeklerin hazırlandığı endüstriyel mutfakta, buharlı temizlik yapmak çok önemlidir. Buharlı cihazlar ile yapılacak olan temizlik tamamen çevrecidir. Doğaya herhangi bir zararı olmadığı gibi günümüzde ev ve iş yeri dışında endüstriyel mutfaklar için en popüler temizlik yöntemlerinden biridir.

Buharlı temizlik sayesinde yüzeyler ve zeminler ilk günkü gibi daha steril bir görünüm kazanmakta ve derinlemesine temizlenmektedir. Üstelik firmamız aracılığı ile yararlanabileceğiniz buharlı endüstriyel temizlik hizmetimiz sonrasında alan daha ferah bir hale gelmektedir.

Yüksek buhar gücü ile klasik temizlik malzemelerinin ve yöntemlerinin ulaşamadığı tüm noktalar bile kısa sürede ve etkili bir şekilde temizlenmektedir. Endüstriyel mutfak temizliği için sizler de buharlı temizlik hizmetimizden yararlanabilir ve mutfağınız için profesyonel bir çözüm üretebilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Temizliği Hizmeti Avantajları

Endüstriyel mutfak temizliği hizmeti avantajları sayesinde artık bütçenizi sarsmanda profesyonel bir temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde sunulan endüstriyel mutfak temizliği hizmetimiz, gıda güvenliği standartlarını da koruyacak şekilde sunulmaktadır.

Kaliteli ve profesyonel bir temizlik sunma ilkesini benimseyen firmamız ile çalışmanın avantajlarına da sahip olabilirsiniz. Endüstriyel mutfak temizliği hizmeti avantajları şu şekilde listelenebilir:

  • Endüstriyel temizlik hizmeti sayesinde geniş mutfaklarda bulunan haşerelerin de alandan kalıcı olarak uzaklaştırılmasını sağlamak mümkündür. Her ne kadar büyük çaplı işletme mutfaklarına dönem dönem ilaçlama yaptırıyor olsanız da, profesyonel bir temizlik yaptırmadığınız sürece haşere sorunu tekrarlayabilir. Bu ve benzeri olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için sizler de mutlaka endüstriyel mutfak temizliği yaptırmalısınız.
  • Bakanlıkların gerçekleştirmiş olduğu denetim ve kontrollerden sorunsuz bir şekilde geçebilmeniz için mutlaka endüstriyel temizlik yaptırmalısınız.
  • Müşteri memnuniyetiniz ve işletmenizin güvenirliliği açısından da mutfak alanının profesyonel şekilde temizlenmesine dikkat etmelisiniz.
  • Ekibimiz endüstriyel mutfak temizliği hizmeti sırasında alanda bulunan tüm gıdaları kapalı bir şekilde ve özenle kaldırdığı için, gıdaları etkileyecek herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmazsınız. Üstelik kullanmış olduğumuz temizlik malzemelerinin Ph değerleri de tamamen sağlık ve gıda için uygundur.
  • Firmamızın sunmuş olduğu temizlik hizmeti sırasında kullanılan tüm malzemelerimiz parfümsüz ve kimyasal bir madde içermeyen malzemelerden oluşmaktadır. Alerjik reaksiyon oluşturmadığı gibi, gıdalara yan etki meydana getirecek bir malzeme tercih edilmemektedir.
  • Firmamızın aracılığı ile işletmeniz için yaptıracağınız endüstriyel mutfak hizmetini düzenli yaptırarak, alanın her zaman steril ve temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.
  • Düzenli temizlik yaptırarak yüzey, zemin ve mutfak içerisindeki tüm alanlarda yağ, kireç ve pas oluşmasının önüne geçebilirsiniz.

Aybars temizlik firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçerek endüstriyel mutfak temizliği hizmetimiz için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

 

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Temizlik Şirketi

Hemen Randevu Alın

+90 216 706 10 66

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın