Ev İlaçlama Fiyatları

Yazar : Melek Teke

Yazıldı:

Güncelleme:

İnsanların en fazla vakit geçirdiği önemli yaşam alanı evlerdir. Evlerin temiz ve hijyenik olabilmesi için kesinlikle her çeşit böcek ve haşereden korunması gerekir. Haşereler insan sağlığına zarar verirken aynı zamanda evde bulunan eşyalar üzerinde hasar bırakır. Genel olarak evin içerisinde pire, hamam böceği, sinek, karınca ve örümcek problemleri yaşanır.

Haşerelerden tam anlamıyla arınmak için en etkili çözüm bir böcek ilaçlama firmasından hizmet almaktır. Bu firmaların ev ilaçlama fiyatları ise sundukları hizmetin kalitesine göre değişmektedir. Böcekler için evler en uygun yaşam alanlarından biridir. Evlerin sıcak olması ve besin bulunduran alanlar olması nedeniyle haşereler bu yerlere kolayca yerleşmektedir. Bunun yanı sıra hızlı bir şekilde evlerin çeşitli bölgelerinde çoğalmaktadır.

Evlerde daha çok mutfak ve banyo gibi yerlerde böcek görülme olasılığı fazladır. Bunun için bu yerleri ilaçlatmanın yanında temiz tutmak ve nemli bırakmamak için de çaba sarf edilmesi gerekir. Böcekleri evden uzaklaştırmak için devamlı olarak temizlik yapılmalıdır. Bununla beraber evde lavanta ve biberiye yağı gibi pek çok aromatik yağ kullanımı da evi böceklerden uzak tutmaktadır.

Bunun üzerine düzenli ilaçlama yapılmadığı ve temizlenmediği takdirde evlerde çok daha fazla haşere meydana gelebilmektedir. Özellikle deniz kenarına yakın bir yerde bulunan ve ahşap bahçeye sahip olan evlerin haşere problemi yaşama oranı daha yüksektir. Bu sebeple Aybars Temizlik düzenli olarak sizlere böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Eviniz için uzman personellerle çalışan ve kaliteli ilaçlarla böcekleri ortadan kaldıran ilaçlama firmamızdan detay alabilirsiniz. Firma olarak en uygun ev ilaçlama fiyatları ile faaliyet göstermekteyiz.

Ev İlaçlama Fiyatları Ne Kadar?

Evde böceklerle tek tek mücadele etmek oldukça yorucu olacaktır. Ayrıca bu şekilde edilen bir mücadeleden kesin bir fayda almanız da düşük bir ihtimaldir. Bunun için kesinlikle işinin ehli bir böcek ilaçlama firmasından yardım alınması gerekir. Evdeki böceklere doğru bir şekilde ilaçlama yapabilmek için bu işte uzman olmak büyük bir öneme sahiptir.

Güvenilir bir firma bulduktan sonra böceklerden kurtulmanız çok daha kolay olacaktır. Ev ilaçlama fiyatları ise haşerelerin evlere ve insan sağlığına verdiği hasardan daha pahalı değildir. Bodrum katı gibi yüksek neme sahip evlerde yaşıyorsanız düzenli bir şekilde ilaçlama yaptırmanız gerekir.

İlaçlama fiyatını belirlemek için ilk olarak ev içerisinde keşif yapılmaktadır. Bu şekilde evde bulunan böcek türleri tespit edilmektedir. Haşereler ile mücadele edecek ilaçlar ve evin metrekare olarak büyüklüğü göz önüne alınarak ilaçlama fiyatı belirlenmektedir.

Evde bulunan haşerelerden kurtulmak ve üremelerinin önüne geçmek için firmamızı hemen arayarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Böcekler ile mücadele eden ve üremelerini kontrol altına alan firmamız tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. Aybars Temizlik sayesinde ekonomik ev ilaçlama fiyatları ile böcek problemlerini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

İlaçlanan Eve Böcek Girer Mi?

Böcek ilaçlama hizmetinin 3 ay garantisi bulunmaktadır. Başka bir deyişle 3 ay boyunca hiçbir böcek ve haşere türü evinizde oluşmayacaktır. Ancak evde yapılan temizlik de ilaçlamanın kalıcılığını etkileyecektir. Isı ve nem oranı gibi faktörler de ilaçlama işleminin daha uzun ya da daha kısa süre etkili olmasına neden olur.

Böcekler, evde en ufak bir kırıntı tanesinin üzerinde dahi yaşayabilen canlılardır. Bu yüzden özellikle mutfaklarda hijyen konusuna ekstra dikkat edilmelidir. Evlerin böcek ilaçlamasına en uygun olduğu dönemler genellikle bahar aylarıdır. Çünkü bu aylarda sıcaklık ve nem arttığından dolayı böcek istilaları da artmaya başlar. Bununla beraber kış aylarında da belirli aralıklarla ilaçlama yapılabilmektedir. Ev ilaçlama fiyatları ise yazın ve kışın farklı değildir.

Böcek İlaçlama İşleminden Sonra Ne Yapmalısınız?

Böcek ilaçlamasından sonra evde bir süre boyunca ıslak temizlik yapılmaması gerekir. Çünkü sıkılan ilacın etkisini göstermesi için bu tür temizliklerden uzak durulmalıdır. Ancak bu şekilde ilaçlama kalıcı bir hale gelir. Böceklerin kalan yumurtalarının tam anlamıyla ortadan kaldırılması için ilaçlamadan sonra ev, bir iki gün ıslak temizlik yapılmadan temizlenmelidir.

Daha sonrasında evde sürekli temizlik yapılmalı ve açıkta bir besin bırakmamaya özen gösterilmelidir. Aynı zamanda bu 3 aylık garanti söz konusuyken daha uzun süre etkili olmasını sağlayacak şey haşerenin türüdür. Örnek vermek gerekirse pire çok hızlı üreyen bir canlı olduğu için ilaçlamanın etkisi daha kısa sürebilir. Bu sebeple yaşam bölgelerini pirelere karşı belirli aralıklarla ilaçlatmak gereklidir.

Sektörde pek çok ilaçlama firması vardır. Birçoğu böceklerden sizi kurtarmak için ev ilaçlama fiyatları teklifini yüksek tutar. Bazı firmalar belgesiz ve izinsiz faaliyet göstermektedir. Ayrıca müşterilere uzun süreli garantiler vaat etmektedir. Fakat böcek ilaçlama konusunda net bir garanti sunmak çoğu zaman mümkün bir durum değildir.

Ülkemizde ve dünyanın her bölgesinde çeşitli haşere problemleri mevcuttur. Bunun için işinde uzman, gerekli tüm izin ve belgeleri elinde bulunduran böcek ilaçlama firmaları ile çalışılmalıdır. Böylelikle yaşam alanları maksimum süre boyunca haşerelerden korunmuş olur.

Ev İlaçlama Ne Kadar Sürer?

Haşere popülasyonu en az seviyedeyken mücadele edilerek kontrol altına alınmalıdır. Evlerde böcek ilaçlama işlemini gerçekleştirmeden önce uzman ekip tarafından evde keşif çalışması yapılmaktadır. Bu şekilde haşerelerin yoğunluğu belirlenir ve yuvaları tespit edilir. Böceklere uygun olan ilaçlar ve mücadele yöntemi belirlenir. Aynı zamanda kullanılan ilaçların miktarı ev ilaçlama fiyatları konusunu etkilemektedir.

Daha sonrasında evi boşaltmanız gerekir. Ayrıca ilaçlama işleminden önce açıkta kalan besinler de kapatılmalıdır. Kıyafetlerinizi ise kapalı bir alanda muhafaza etmeye özen göstermelisiniz. Kendinizle beraber eğer evcil hayvanınız varsa onu da evden çıkartmalısınız.

Uzman personellerimiz koruyucu kıyafetler giyerek tüm evin doğru bir şekilde ilaçlanmasını sağlamaktadır. Böceklerin kaynağını bulduğumuz için ilk ilaçlamadan sonra bile haşere problemi ortadan kalkmış olur.

Böcek ilaçlama işlemi esnasında kullandığımız ilaçlar, insan ve evcil hayvan sağlığı için sorun teşkil etmesin diye müşterilerimize şu prosedürü açıklıyoruz. İlaçlama sonrasında bölge, en az 5 saat kapalı kalmalıdır. Bu süre zarfı boyunca kimse içeri girmemelidir. Eğer kokulu ilaçlama işlemi yapıldıysa bu sefer de en az 12 saat ortam kapalı tutulmalıdır. Ardından etrafı havalandırarak ortama girebilirsiniz. Evin ilaçlama fiyatları ise kullanılan ilaç miktarı ve evin metrekaresine bağlı olarak değişmektedir.

Ev İlaçlama için En İyi Şirket

İstanbul’da bulunan yüzlerce böcek ilaçlama firması vardır. Pek çok firma ev ilaçlama fiyatları konusunda müşterinin bütçesini düşünmemektedir. Hatta büyük çoğunluğunun İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen gerekli belgeleri yoktur. Bu firmaların yapmış olduğu böcek ilaçlama işlemleri hem paranızı hem de zamanınızı boşa sarf ettirecektir.

Bu sebeple haşere ile mücadele eden ve üremelerini durduran bir firma ile çalışmak gerekir. Uzman personellere sahip güvenilir ilaçlama firması bulmak oldukça önemlidir. Bir firmanın güvenilir olmasını sağlayan etken ise İl Halk Sağlığı Müdürü’nün firmaya vermiş olduğu belgelerdir.

Aybars Temizlik olarak İstanbul’da en güvenilir böcek ilaçlama firmalarından biriyiz. Uzman ekibimiz ile müşterilere kesintisiz destek sağlamaktayız. Ayrıca Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği ilaçlama firmalarında olması gereken kriterleri sağlayan bir firmayız. Tüm şartlara uygun bir şekilde çalışmaktayız. Aynı zamanda ev ilaçlama fiyatları ile ilgili müşterilere yardımcı olmaktayız.

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın