İstanbul Temizlik Şirketleri: En İyi 10 Temizlik Firması

Yazar : Melek Teke

Yazıldı:

Güncelleme:

İstanbul’da iyi bir temizlik şirketi bulmak istiyorsanız bunun için işiniz artık çok kolay. En iyi 10 İstanbul temizlik şirketleri ile siz de kaliteli bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Firmamız İstanbul’da birçok farklı alanda temizlik hizmeti vermektedir. Aybars Temizlik şirketi ile sizler de evlerinizi, ofislerinizi çok kısa sürede uygun fiyata temizletebileceksiniz.

Aybars Temizlik nedir? Hizmetleri nelerdir? Yazımızı okuyarak kolayca öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte yazımızın devamında ise en iyi 10 temizlik firması hangileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu firmaların nerede hizmet verdiği hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

 

1. Aybars Temizlik

İstanbul’da temizlik alanında iyi bir firma bulmak genellikle zordur. Çoğu firmanın profesyonel çalışma disiplini yoktur. Bunun yanı sıra fiyatları da çok yüksek rakamlara sahiptir. Hem bütçe dostu hem de profesyonel bir temizlik hizmeti almak ister misiniz? Bunun için ise Aybars Temizlik sizin için en iyi seçimdir.

Firma en iyi 10 İstanbul temizlik şirketleri arasında yer alan ve bu anlamda öne çıkan bir firmadır. Firmanın hizmetleri arasında;

  • Ev temizliği,
  • Ofis temizliği,
  • Villa temizliği,
  • Okul ve bina temizliği yer almaktadır.

Diğer hizmetleri arasında ise otel temizliği, yurt temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Firma bina, villa, ofis, okul gibi çeşitli alanların temizliğinde de sizlere yardımcı olan bir kuruluştur. En iyi 10 İstanbul temizlik şirketleri arasında yer alan bu firmanın inşaat sonrası temizlik hizmetleri ise oldukça işe yarayacak hizmetleri arasında yer almaktadır.

Firmadan destek alabilmek için iletişim numaraları üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara hizmet vermekte olan firma en kısa sürede sizinle iletişime geçerek hizmet almanızı kolay bir hale getirecektir.

Firma hakkında daha detaylı bilgi almak için ise web sitesini ziyaret etmek iyi bir yöntem olacaktır. Firmanın hizmet verdiği bölgeler ise oldukça geniş bir alana sahiptir. Başlıca hizmet bölgeleri arasında Beşiktaş, Beykoz, Çekmeköy, Beyoğlu, Ataşehir gibi İstanbul’un önemli ilçeleri yer almaktadır.

2. İstanbul İyi Temizlik

Aybars Temizlik

Yazımıza devam ederek en iyi 10 İstanbul temizlik şirketleri hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. İstanbul’da temizlik hizmeti alabilmek için İstanbul İyi Temizlik firmasını da tercih edebilirsiniz. Firmanın özel bir web sitesi ve iletişim numaraları bulunmaktadır. Bu numaralar üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmanın hizmet verdiği bölge İstanbul ile sınırlıdır. Küçükçekmece, Bebek, Bağcılar gibi ilçelerde hizmet veren firmanın ana hizmetleri arasında ise ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği gibi hizmetler yer almaktadır.

3. Belpak Temizlik

İstanbul’da temizlik hizmeti alabileceğiniz yerlerden bir diğerinin ismi ise Belpak temizlik firmasıdır. Firmaya erişim sağlamak ve bilgi alabilmek için web sitesini tercih edebilirsiniz. Firmanın web sitesinde gerekli iletişim numaraları üzerinden de iletişim sağlamak mümkündür.

Belpak temizlik firması da en iyi 10 İstanbul temizlik şirketleri arasında yer alan bir firmadır. Firmanın ana hizmet bölgesi ise İstanbul’dur.

4. İstanbul’da Temizlik Şirketi

İstanbul’da Temizlik Şirketi ismiyle hizmet veren firma da İstanbul bölgesinde yaşayan kişilere temizlik alanında hizmet veren bir firmadır. Firmanın tüm hizmetlerinin anlatıldığı, firma hakkında bilgi veren bir web sitesi bulunmaktadır. Bu web sitesini kullanarak firma hakkında bilgi edinebilir ya da iletişim numaraları üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmanın fiyatlarını öğrenebilmek için ise yine aynı iletişim numaralarını kullanmanız yeterli olacaktır.

5. Işıltı Temizlik

Aybars Temizlik

İstanbul’da yaşayan birisiyseniz temizlik konusunda hizmet alabileceğiniz çok sayıda firma vardır. En iyi 10 İstanbul temizlik şirketleri arasında yer alan firmalardan birisi olarak karşımıza Işıltı Temizlik firması da çıkmaktadır.

Firma ev ve ofis temizliği gibi konularda hizmet veren firmadır. Firmanın İstanbul’da hangi bölgelerde hizmet verdiği ile ilgili bilgi almak için ise web sitesini tercih etmeniz gerekecektir.

6. Beyza Temizlik

İstanbul’da hizmet vermekte olan şirketlerden birisi olarak karşımıza Beyza Temizlik firması da çıkmaktadır. Bu firma da en iyi 10 İstanbul temizlik şirketleri arasında yer almaktadır.

Firma İstanbul’da yaşayan kişilere hizmet veren bir firmadır. Tarabya, Etiler, Bağcılar, Başakşehir gibi yerler ise hizmet verdikleri ana bölgeler arasında yer almaktadır.

7. Yeşil Temizlik

Aybars Temizlik

Kurumsal ofisiniz için temizlik firmasına mı ihtiyacınız var? O halde Yeşil Temizlik firmasını tercih edebilirsiniz. İstanbul’da hizmet vermekte olan firma birçok farklı ilde hizmet vermektedir. Firmanın hizmet verdiği alanlar arasında ise kurumsal ofis temizliğinin yanı sıra ev temizliği, fabrika temizliği, villa temizliği, mermer cilalama gibi hizmetler bulunmaktadır.

8. Mevsim Temizlik Şirketi

İstanbul’da yaşayan ve temizlik hizmeti almak isteyen kişiler için birçok seçenek mevcut. Bunlardan diğer bir firma ismi de Mevsim Temizlik firmasıdır. Firma en iyi 10 İstanbul temizlik şirketleri listemizde yer alan bir firmadır. Firmanın ana çalışma yeri İstanbul’un belli başlı ilçeleridir.

Firma ile iletişime geçerek randevu almak için web sitesinde yer alan iletişim numaralarını tercih edebilirsiniz.

9. OR FAT Temizlik

En İyi 10 İstanbul Temizlik Şirketleri

Ataşehir bölgesinde firması bulunan OR FAT temizlik firması İstanbul’da çeşitli bölgelere hizmet verir. Ev ve ofis temizliği gibi alanlarda hizmet veren bir firmadır. Ayrıca firmanın web sitesi bulunmakta ve tüm merak edilen bilgileri bu web sitesi içinde yer almaktadır.

Firmanın web sitesini ziyaret ederek randevu için hangi aşamaları kullanmanız gerektiğini kolayca öğrenebilirsiniz.

10. Doğu Temizlik

Doğu temizlik firması olarak İstanbul’da hizmet veren firmalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik firma ofis, ev, bina temizliği gibi alanlarda kişilerden randevu alarak temizlik işlemlerini yerine getiren bir firmadır.

Firmanın web sitesi bulunmaktadır. Bu web sitesini kullanarak firma hakkında bilgi alabilir, randevu almak için hangi numaralara kullanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Neden Aybars Temizlik?

En İyi 10 İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul’da yaşayan ve temizlik konusunda en iyi hizmeti almak isteyen kişilere bir tavsiyemiz var. Bunun için Aybars Temizlik her zaman en iyi sonucu verir. En iyi 10 İstanbul temizlik şirketleri listemizde ilk sıradadır. Nitekim Aybars Temizlik ile profesyonel anlamda yardım alabilirsiniz. Bunun için ise oldukça uygun bir fiyat ödeyeceksiniz.

Firma İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren geniş kapsamlı bir firma olduğu için randevu almak çok kolaydır. Ayrıca firmanın iletişim numaralarını kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde size en uygun gün için randevu alabilirsiniz. Firma alanında uzman kadrosu ile randevu saatinizde belirlenen alana gelerek çok kısa süre içinde temizlik işlemine başlamaktadır.

Firma temizlik esnasında en iyi malzemeleri tercih eden, güvenilir bir firmadır. %100 müşteri memnuniyeti amacı ile hizmet veren firmanın tüm çalışanları da oldukça güvenilir kişiler arasından seçilmektedir. Dolayısıyla evinizi, ofisinizi firmaya güvenle ve içiniz rahat olacak biçimde teslim edebilirsiniz.

Bütçe dostu ve en iyi 10 İstanbul temizlik şirketleri arasında yer alan Aybars Temizlik ile her zaman en iyi hizmeti siz alacaksınız.

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın