Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Yazar : Melek Teke

Yazıldı:

Güncelleme:

Buharlı koltuk yıkama nasıl yapılır birçok kişinin merak ettiği sorular arasında yer almakta. Günümüzde en çok tercih edilen koltuk yıkama arasında tercih edilen yöntemdir. Koltukların temizliği insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Çünkü yoğun olarak kullanılan koltuklar bir zaman sonra toz ve bakteri yuvasına dönmektedir. Evlerdeki geleneksel temizleme yöntemleri sadece yüzeysel bir temizlik sağlamakta ve maalesef kumaş içindeki bakterilere müdahale edilememektedir. Evde temizleme yöntemleriyle bakterilerinin hepsinden kurtulmak mümkün değildir. Buharlı koltuk temizleme hizmeti için Temizlik şirketleriyle anlaşabilir koltuk temizleme hizmetleri alabilirsiniz.

Buharlı koltuk temizleme işleminde kırlentler ve minderler buhar buhar ile yumuşatılıp bakterilerden arındırılır. Verilen buhar sayesinde tüm bakterilerden ve koltuğunuz da oluşan lekelerden kurtulabilirsiniz. Makinenin vermiş olduğu yüksek buhar sayesinde kirler ve lekeler arınır. Bu işlem gerçekleştiği sırada makinenin koltuk yıkama aparatı takılıp, koltuklar temizlenmekte.

Buharlı Koltuk Yıkama Fiyatları

Buharlı koltuk yıkama fiyatları koltuk kriterlerine göre değişir. Koltuklarınızın cinsi, kumaş özellikleri, koltuk sayısı, kirlilik seviyesi ücretlendirmeyi etkiler. Kimi zaman ekstra kimyasal kullanımı gerekli olabilir. Bunlar da fiyatlandırmada fark oluşturur. En uygun koltuk yıkama fiyatı almak için Aybars Temizlik iletişime geçebilir koltuk yıkama ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Buharlı Koltuk Yıkama Zararlı Mı ?

Buharlı koltuk yıkama zararlı mı diyenler koltuğa zarar verir mi diye merak edenler için açıklama yapalım. Bu işlem sadece buharlı makine tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden kimyasal ürün kullanılmamış. Yüksek buhar emiciliği sayesinde koltuklarınız bakterilerden ve mite temizliği yapılarak kirlerden arınmış oluyor. Günümüzde en çok tercih edilen buharlı temizlik hizmetinin koltuğa herhangi bir zarar yok. Sizlerde gönül rahatlığıyla koltuklarını buharlı yıkama ile yıkatabilirsiniz.

Buhar işlemi en hijyenik yöntemlerdendir. Buharın diğer yıkama yöntemlerinden en büyük farkı kimyasalsız temizlik sağlamasıdır. Bu yıkama sayesinde hiç bir kanserojen madde kullanılmadan koltukların temizlenmesi sağlanmaktadır. Buhar temizliğinden sonra ortam daha ferah ve rahat nefes alınabilir hale gelmektedir. Buhar etkisi ile el ile ulaşılamayan noktalara rahatça ulaşılabilir. Zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın