Beyoğlu Temizlik Şirketi

Yazar : Melek Teke

Yazıldı:

Güncelleme:

Aybars Temizlik şirketi olarak, Beyoğlu Temizlik Şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz . Profesyonel ve titiz temizlik hizmetlerini Beykoz bölgesinde sunuyoruz. Müşterilerimize ekonomik fiyatlarla profesyonel temizlik hizmet sağlamak için buradayız. Beyoğlu ve diğer bölgelerde ev, ofis, fabrika vb. temizlik ihiyaçlarınız için 0216 706 10 66 telefon numaramızı arayabilirsiniz. Temizlik ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. En uygun fiyatlar. 7/24 iletişim. Apartman temizliği. Ev temizliği.

Temizlik şirketleri ile profesyonel bir hizmet almak artık günümüzde oldukça popüler bir hale gelmiş durumda. Beyoğlu temizlik şirketi ile kaliteli hizmeti her semte taşıyoruz.

Yaşam ve sosyal alanlardaki hijyen insan sağlığı açısından oldukça mühimdir. Yaşam alanlarındaki günlük temizlik yeterli gibi durur fakat durum öyle değildir. Temizlik oldukça uzun zaman isteyen ve emek gerektiren bir iştir. Bundan dolayı bu emeği daha profesyonel ve hizmet kalitesi yüksek bir şekilde almak için temizlik şirketine başvurabilirsiniz. Aybars Temizlik olarak titiz ve profesyonel bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Müşterinin talepleri ve isteklerine göre alınan hizmetin niteliğini değişir. Beyoğlu temizlik şirketi kapsamında kullanılan ekipmanlar ve malzemeler değişkenlik gösterir. Bundan dolayı isteğe bağlı bir şekilde malzemesiz temizlik hizmetinden faydalanma imkânınız vardır.

Temizlik İşlerinde Profesyonel Yardım Almanın Avantajları

Profesyonel yardım sizi günlük ve rutin temizlik işlerinden kurtarır. Temizlik için harcanan zaman profesyonel ellerde çok daha kısa bir sürece dönüşür.

Temizlik hizmeti günümüzde oldukça sık tercih haline geldi. İnsan sağlığı açısından doğrudan etkili olan bu hizmet Aybars temizlik ile profesyonel ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Planlama, alan ve hizmete göre hizmetin niteliği değişir. Profesyonel olarak bu hizmet oldukça detaylı bir şekilde gerçekleşir.

Profesyonel hizmet denince akla yalnızca ev ve ofis ortamlarının gelmesi olasıdır. Fakat tüm dış cephe, fabrika ve diğer tüm alanlarda da ekibimiz ile kısa bir süre içerisinde oldukça kaliteli bir hizmet veririz. Beyoğlu temizlik şirketi ilçedeki tüm talepleri karşılar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Beyoğlu Temizlik Şirketi Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Temizlik şirketlerinin ortaya çıkışı ile birlikte alınan hizmetin niteliği ve temizliğin kalitesi oldukça değişmiştir. Alanında uzman kadromuz ile sunduğumuz temizlik hizmeti aşamaları oldukça detaylı bir şekilde gerçekleşir. Hizmetin gerçekleşebilmesi için öncelikle yapı içerisindeki tüm çöp ve fazlalıklardan kurtuluruz.

Daha sonra zemin, cam ve duvarlardaki harç ve boya gibi fazlalıklar profesyonel karışımlar ile kolay bir şekilde çıkar. Bu aşamada hiçbir eşyanıza ve temizlik alanına zarar verilmez. Cam temizliği ile başlayan işlemlerimiz zemin temizliği ile sona erer. Yapı içerisindeki banyo, tuvalet ve dolaplar en son temizlenen yerler arasındadır. Beyoğlu temizlik şirketi kapsamındaki Aybars Temizlik ev, ofis ve diğer tüm alanlarda uzman kadro ve profesyonel bir ekip ile çalışır.

Beyoğlu Temizlik Şirketi İşlemleri

Temizlik şirketinden hizmet almak ayrıntılı ve profesyonel bir temizliğe ihtiyaç duymanın yanında günlük rutin işlemleri de içerir. Bununla beraber firmamızın çalışma stili ve uzman kadrosu ile kısa bir süre içerisinde ihtiyacınız olan hizmete ulaşırsınız.

Temizlik işlem aşamalarımız alanında büyüklüğü ve detayına göre değişmektedir. Ev, ofis, fabrika, otel ve okul gibi farklı yapılarda farklı çalışma stilleri ve işlemler vardır. Küçük alanlarda kısa süren işlemler büyük alanlarda daha detaylı ve uzun süren bir işleme dönüşür. Bu nedenle, işlemler alanlara göre farklılık göstermesine rağmen ortak olan bazı aşamalar vardır. Bu aşamalar ise klasik temizlik aşamaları ile aynıdır.

Öncelikle, kaba kir ve yığınlardan kurtularak alan tanınır. Sonrasında da temizlik işlemine başlanır. Beyoğlu temizlik şirketi kapsamında kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Sahip olduğumuz sorumluluk ve müşteri memnuniyeti politikası ile birlikte sunacağımız hizmetin kalitesi örtüşmektedir. Buna ek olarak, eğitimli ve uzman kadromuzun sunduğu her aşamada müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Beyoğlu Temizlik Şirketi Hizmetleri Nelerdir?

Aybars temizlik uzman kadrosu ve yılların verdiği tecrübe ile birlikte profesyonel bir hizmet vermektedir. İstanbul içindeki birçok semt ve ilçeye ulaşıyoruz. Kanıtlanmış hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti sayesinde temizlik şirketi tercihlerinde ilk sırada yerimizi almaktayız. Birçok hizmetimiz içerisinde yer alan Beyoğlu temizlik şirketi hizmetleri nelerdir?

 • Günlük ve rutin ev temizlik hizmetleri
 • Villa temizlik hizmeti
 • Bina ve çok katlı yapıların temizliği
 • AVM temizliği
 • Fabrika ve şantiye temizlik hizmeti
 • Okul, üniversite, anaokulu, kreş ve yurt temizlik hizmetleri
 • Yerinde halı temizlik hizmetleri
 • İnşaat sonrası temizlik hizmeti
 • Kamu kuruluşlarının temizliği

Beyoğlu Temizlik Şirketi Tam Gün Temizlik

Tam gün temizlik hizmeti genellikle ev içi rutin temizlik hizmetlerinde ve yeni yapıların temizliğinde tercih edilen bir hizmettir. Tam gün temizlik tam olarak 6 ila 8 saat arasında sürmekte ve detaylı bir temizlik hizmetini kapsamaktadır.

Temizlik süreleri kişilerin isteğine göre değişmektedir. Daha uzun veya daha kısa bir şekilde profesyonel bir hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Bu hizmetin içerisinde mutfak temizliği, banyo, tuvalet temizliği, salon, oda temizliği ve balkon temizliği bulunmaktadır. Beyoğlu temizlik şirketi kapsamında Aybars İstanbul Temizlik ev, ofis, inşaat ve dış cephe temizlik hizmetlerini kaliteli bir hizmet ile sunar. Kullanılan profesyonel deterjanlar ve makineler ile tam gün temizlik hizmeti detaylı bir şekilde gerçekleşir.

Beyoğlu Temizlik Şirketi İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası geride kalan kalıntı, toz, kir ve molozların yapının içerisinde dikkatli ve profesyonel kişiler tarafından kaldırılması gerekir. İnşaat sonrası profesyonel kişiler tarafından yapılan temizlik işlemiyle çok kısa bir süre içerisinde ev, ofis ve diğer alanlar kullanıma hazır hale gelir. Oldukça detaylı işlemleri ve aşamaları barındırır. Buna rağmen, kısa bir süre içerisinde detaylı bir temizlik yapar ve güvenli bir şekilde temizlik hizmetini gerçekleştiririz.

İnşası yeni bitmiş bir yapının temizliği oldukça zordur. Bunun nedeni içerisinde birçok kalıntı, taş ve moloz olmasıdır. Buna rağmen, bu kalıntıları profesyonel bir ekip kolayca temizler. Beyoğlu temizlik şirketi ile yapılan detaylı temizlik hizmeti tam bir gün boyunca sürmektedir. Hizmet sonrası kısa bir süre içerisinde yapı hazır hale gelir. Özellikle, zor görülen bu süreç profesyonel makine ve deterjanlar ile oldukça kolay bir süreç haline gelir.

Beyoğlu Temizlik Şirketi İş Yeri Temizliği

Rutin olarak yapılması gereken iş yeri temizliği oldukça uzun bir süreci kapsar. Özellikle, işinde uzman kişilere teslim edilmiyorsa saatler hatta bazen günlerce sürme olasılığı vardır. Bu nedenle, profesyonel bir ekip tarafından devralınmalı ve kısa bir süre içerisinde kullanıma hazır hale gelmesi gerekir.

İş yerleri neredeyse evimiz kadar çok vakit geçirdiğimiz alanlardır. Bu nedenle hijyen durumu sağlık açısından oldukça önemlidir. Bu aşamada diğer bir önemli nokta ise ofis ve işyerlerinde bulunan elektronik cihazlardır. Bu cihazlar ekstra dikkat gerektirerek temizlenmesi gereken alanlardır.

Beyoğlu temizlik şirketi kapsamında deneyimli personel ile yapılan temizlik hizmetinde detaylı bir temizlik rutini oluşturulduğunda maksimum verim alırsınız.

Ofis içerisinde birçok farklı kişi çalışmakta ve eşya bulunmaktadır. Çalışan kişilerin özel eşyalarını dikkat ederek ve zarar verilmeden temizlik işlemini gerçekleştiririz. Elektronik eşyaların hassaslığı dikkate alınarak tüm işlemler gerçekleşir. Zeminler, asansör, lavabo, pencereler ve kapı kolları gibi günlük temizlik rutininde yer alan tüm alanlar temizlenerek ofis ve iş yerleri kısa bir süre içerisinde teslim edilir.

Beyoğlu Temizlik Şirketi Ev Temizliği

Vaktimizin önemli bir kısmını geçirdiğimiz evlerimizin hijyen açısından uygun kriterlerde olması önemlidir. Ev temizliği hizmeti haftalık olarak yapılması gereken rutin işlemler arasındadır. Bu hizmet çalışan ve vakit ayıramayan kişilerce sıklıkla tercih edilmektedir. Tam gün veya yarım gün olarak tercih edebileceğiniz bu hizmet ile yaklaşık 4 ila 8 saat arasında hizmet alma imkânınız bulunur. Bu aşamada detaylı olarak mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon ve balkon temizliği yapılmaktadır.

Beyoğlu Ev Temizlik Şirketi

Tüm alanların tozu alınarak detaylı bir şekilde alınır. Camlar, tezgâh, kapılar, prizler ve dolaplar bu toz alma işlemine dahildir. Tesisat, duşa kabin, küvet ve fayanslar özel olarak hazırlanan deterjanlar ile silinir. Beyoğlu temizlik şirketi hizmeti sayesinde evleriniz ihtiyacınıza yönelik olarak temizlenir.

Beyoğlu Temizlik Şirketi Hastane Temizliği

Hastane temizliği oldukça hassas davranılması gereken hizmetlerden biridir. Bundan dolayı, hijyenin en üst seviyede olması gereken bu yapılar için düzenli olarak dezenfekte işlemi uygulanması gerekir. Fakat bu sağlık açısından oldukça önemli bir yere sahiptir ve amaç sadece rutin bir temizlik değildir.

Beyoğlu temizlik şirketi firmamızın sunduğu profesyonel hizmet ile kısa bir süre içerisinde maksimum hizmet sağlanır. Özellikle kullanılan özel anti bakteriyel deterjan ve ürünlerle temizlik işlemleri yapılmaktadır. Ancak, yalnızca kabul alanı değil hastane odalarının da bir ekip tarafından düzenli olarak detaylı bir şekilde temizlenmesi gerekir. Yatan hastaları rahatsız etmeden işlemleri gerçekleştiriyoruz. Ayrıca aynı hassasiyetle diğer alanlardaki rutin temizlik işlemlerini de tamamlıyoruz.

Beyoğlu Şirket Temizliği

Ameliyathaneler, kemoterapi odaları, yoğun bakım, acil odaları, diyaliz odaları ve hasta odaları farklı prosedürlere göre dezenfekte olur. Bunun yanı sıra doktor ve hemşire odalarında da dikkatli bir şekilde ve çalışmaya engel olmayacak şekilde vardiyalı olarak temizle işlemi gerçekleşir. Risk taşıyan her alan detaylı bir temizlik ile dezenfekte edilir. Beyoğlu temizlik şirketi ilçede bulunan tüm hastane ve benzeri sağlık kuruluşlarının temizliğini eğitim ve uzman kişilerce tamamlar.

Temizlik İşlerinde Kullanılan Ekipmanlar

Alınan temizlik hizmetinde en önemli unsurlardan biri de ekipman ve deterjanlardır. Evlerde, iş yerlerinde, fabrikalar ve hastanelerde hizmetin niteliği ne olursa olsun profesyonel ekipmanlar tercih edilir. Buna ek olarak, ekipmanların ve kimyasalın insan sağlığını, güvenliğini tehlikeye atmaması ve çevre dostu olması gerekir. Genel temizlik malzemelerinin yanı sıra amonyak kullanımı, çamaşır suyu ve sıvı deterjanlar, toz temizleyiciler sıklıkla kullanılmaktadır. Etkisi yüksek olan bu malzemeleri dikkatli bir şekilde kullanmak gerekir.

Diğer yandan birçok makine ve ekipman yardımı da bulunmaktadır. Tel fırça, raspa ve kürek gibi ihtiyaç olabilecek birçok malzeme ekiplerin kullanımına hazırdır. Beyoğlu temizlik şirketi kapsamında Aybars Temizlik birçok malzeme ve ekipmanı bir arada kullanmakta ve kısa bir sürede tüm prosedürleri tamamlamaktadır.

Temizlik Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir?

Günümüzde temizlik hizmeti oldukça fazla tercih edilmeye başlamıştır. Alınan profesyonel hizmet hem sağlık açısından fayda sağlamakta hem de pratik bir şekilde temizlik desteği vermektedir. Aybars Temizlik şirketi olarak verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmet aşamasında oldukça titiz ve dikkatli olmaya son derece özen gösteriyoruz. Temizlik hizmeti öncesinin seçim konusunda zorlanan müşteriler için birkaç tavsiyemiz var. Hizmet alırken nelere dikkat edeceğinizi bilmek süreci oldukça pratik bir hale getirir.

 • Güvenilir ve referans sunan firmalar tercih edilmelisiniz.
 • Temizlik aşamasında kullanılan ekipmanlar profesyonel olmak zorundadır.
 • Temizlik hizmeti alınacak alana göre malzeme ve ekipman seçimi yapılması gerekir.
 • Eğitimli ve uzman personel ile çalışılmalıdır.
 • Müşteri memnuniyeti dikkate alınmalı ve bu çerçevede karar verilmesi gerekir.

Tüm bu maddelere dikkat ettiğiniz takdirde profesyonel bir hizmet almış olursunuz. Aybars Temizlik dikkat edilmesi gereken bu şartlara uygun olarak çalışır.

Temizlik Firması Avantajları Nelerdir?

Günümüzde sıkça tercih edilen hizmetlerden biri olan temizlik firması ile çalışmanın birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Aybars Temizlik olarak size ne gibi avantajlar sunuyoruz?

 • Profesyonel bir temizlik şirketinden alınan hizmet zaman tasarrufu sağlar. Kısa bir süre içerisinde temizlik işlemlerinizi tamamlarız.
 • Yaşam alanlarınızın daha temiz ve insan sağlığı açısından hijyen koşullarına uygun olur.
 • Kullanılan ekipman ve malzemelerin kalite standartlarının üzerinde olmasıyla alınan hizmet son derece işlevseldir.
 • Rutin ve sıradan bir temizlikten fazlasını vaat ediyoruz. Aybars Temizlik ile detaylı bir hizmet alırsınız.
 • Zaman ve mekân kısıtlaması yoktur. Hizmet, müşterinin isteğine göre şekillenir. İstenilen zamanda ve istenilen mekânda hizmet verilmektedir.
 • En önemli avantajlardan biri de kurumsal bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Karşınızda daima profesyonel kişiler bulursunuz.
 • Aybars Temizlik tüm semt ve ilçelerde aynı kaliteli hizmeti sunar.

Kaliteli Temizlik Şirketi Seçimi

Temizlik hizmeti alacağınız firmanın tüm detayları oldukça açık ve anlaşılır olması gerekir. Kaliteli bir firma ile anlaşmak; kullanılan tüm malzeme, ekipman, araç ve personelin profesyonel olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak oldukça kaliteli referanslar sunmaktayız. Firmamız tüm bu çalışma prensiplerine harfiyen uyarak eğitimli personeli ile oldukça sağlam referanslar sunar.

Yalnızca ekipman kullanımı ve malzemenin kalitesi değil kullanılan malzemelerin hangi oranda ve hangi yüzeyde kullanılacağı gibi sorunlar da bulunmaktadır. Bu nedenle güvenilir bir firma tercih etmelisiniz.

Beyoğlu Temizlik Şirketi Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti hizmet sektöründe dikkate alınması gereken en önemli kriterlerden biridir. Hizmet kalitesinin yanında müşterinin memnun ve mutlu olmadığı bir hizmet tam anlamıyla amacına ulaşmış sayılmaz. Bu nedenle ilk olarak müşterinin istekleri ve talepleri göz önünde bulundurulur ve ona göre bir hareket planı tasarlarız. Müşterinin iş öncesi ve sonrası tutumu firmamız açısından oldukça değerlidir.

Her geri dönüşü dikkatli bir şekilde inceleriz ve müşteri ile iletişime geçeriz. Bu açıdan seçilen firmaların yalnızca hizmet öncesi değil hizmet sonrası da ulaşılabilir olması oldukça önemlidir. Aybars Temizlik tüm ilçe ve semtlerde sunduğu hizmeti ile birçok kişiye ve kuruma ulaşır. Geri dönüşleri ve müşteri yorumlarını dikkat alan firmamız ile kolay bir şekilde iletişim kurabilir ve tüm sorun, memnuniyet ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Beyoğlu Temizlik Şirketi Yorumları

Temizlik şirketi seçerken müşteri memnuniyeti ve yapılan yorumlar oldukça önemli bir referans olmaktadır. Kullanılan ekipmanların, profesyonel makineler ve eğitimli uzman kadro hizmeti alan müşterilerin olumlu yorumları ile amacına ulaşır.

Aybars temizlik şirketi olarak müşteri yorum ve önerilerini son derece dikkate alarak çalışmalarımızı iyileştirip daha profesyonel hale getirmekteyiz. Beyoğlu temizlik şirketi kapsamında tüm ilçelerde kurumsal yapısı sayesinde güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Hem hizmet öncesi hem de hizmet sonrasında kolay bir şekilde ulaşılabilmekte ve güven vermektedir.

Beyoğlu Temizlik Şirketi Fiyatları

Son zamanlarda oldukça fazla talep gören temizlik hizmetleri, fiyatları açısından oldukça merak edilmektedir. Fakat bu alınan hizmetin niteliğine göre değişim göstermektedir. Hizmet alınan alan, çalışan personel ve hizmetin türü ile fiyat aralığı da oldukça değişkendir.

Bir temizlik şirketinden fiyat alırken açık ve istenen hizmetin net olmasında fayda vardır. Kaliteli ve profesyonel ekipmanların kullanılması fiyat farkına sebep olur. Alınan hizmetin kalitesi ile fiyat-performans oranı oldukça uygun bir şekilde firmamız tarafından müşteriye sunulmaktadır. Sektörde uzun süre var olan firmamızda fiyat politikasını müşteri memnuniyetine göre belirleriz. Her ilçede sunduğumuz üst düzey hizmet en uygun fiyat ve avantajlarla müşteriyle buluşur.

Open chat
Selamlar. Temizlik hizmeti için bize ulaşın